Hotel

Park Inn by Radisson Manchester City Centre

4 estrelles
8,3
Excel·lent
basat en 4561 valoracions
4561 valoracions verificades
dv. 30/10
-
ds. 31/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
83 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Park Inn by Radisson Manchester City Centre

dv. 30/10
-
ds. 31/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit extragran
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Park Inn by Radisson Manchester City Centre

Para su visita a Manchester, este establecimiento proporciona un entorno relajante y tiene, además, registros de entrada/salida exprés, una sauna y una piscina cubierta. Tiene una ubicación estupenda,...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+44 161 832 6565

Avantatges i serveis a Park Inn by Radisson Manchester City Centre

  • Piscina interior
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Centre de negocis
  • Wi-Fi disponible a tot arreu

Valoracions sobre Park Inn by Radisson Manchester City Centre

8,3
Molt bo
4561 valoracions verificades
Extraordinari
2124
Molt bo
863
Bo
634
D'acord
296
Acceptable
261
Mediocre
144
Deficient
239
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Park Inn by Radisson Manchester City Centre

Explora Cheetham Hill, Manchester

Ubicació de Park Inn by Radisson Manchester City Centre: 4 Cheetham Hill Road

Llocs d’interès més populars

  • Manchester Evening News Arena248 m
  • One Angel Square0.4 km
  • Manchester Cathedral0.5 km
  • Manchester Arndale0.6 km
  • Piccadilly Gardens1 km
  • Manchester City Hall1.2 km
  • Deansgate1.2 km
  • Canal Street1.4 km
  • Manchester Central Convention Complex1.5 km
  • Manchester City Centre1.6 km
  • Science and Industry Museum1.7 km
  • Manchester Oxford Road Station1.8 km
  • A quina distància es troba Park Inn by Radisson Manchester City Centre de Etihad Stadium?

    Park Inn by Radisson Manchester City Centre està a una distància prou curta de Etihad Stadium, Manchester, per anar-hi a peu (2,8 km).

  • Park Inn by Radisson Manchester City Centre està a prop de Manchester Cathedral?

    S'hi pot anar a peu: de Manchester Cathedral a Park Inn by Radisson Manchester City Centre hi ha 0,7 km de distància.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Park Inn by Radisson Manchester City Centre

  • Els preus de Park Inn by Radisson Manchester City Centre són comparables amb els preus dels hotels de 4 estrelles de Manchester?

    A Manchester, el preu mitjà d'una habitació en un hotel de 4 estrelles és de 131 €. El preu mitjà a Park Inn by Radisson Manchester City Centre és d'aproximadament 181 €/nit; és a dir, un 38 % més barat que la mitjana de la ciutat. HotelsCombined considera que Park Inn by Radisson Manchester City Centre és una bona oferta si vols allotjar-te en un hotel de 4 estrelles a Manchester.

  • A quina distància està Park Inn by Radisson Manchester City Centre de l'aeroport més proper, Aeroport de Manchester?

    La distància entre Park Inn by Radisson Manchester City Centre i l'aeroport més proper, Aeroport de Manchester, és de 24,6 km i en cotxe es triga de mitjana 0 h 19 min en funció del trànsit. Cal tenir en compte les hores punta de circulació a prop de l'hotel i de l'aeroport, ja que algunes zones tenen més trànsit que altres i els embussos poden incrementar el temps del trajecte.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Manchester a Park Inn by Radisson Manchester City Centre?

    Park Inn by Radisson Manchester City Centre té aparcament per als clients de l'hotel i, per tant, per a la majoria de persones que visiten Manchester llogar un cotxe per aproximadament 25 €/dia pot ser la millor opció. Et permet desplaçar-te entre l'hotel i Aeroport de Manchester i, a més, et dona flexibilitat per moure't per la zona. Els taxis i les aplicacions per compartir cotxe són una solució molt habitual per als clients de Park Inn by Radisson Manchester City Centre. Sol ser el mètode més econòmic de transport per visitar Manchester.

  • Park Inn by Radisson Manchester City Centre té piscina?

    Sí, Park Inn by Radisson Manchester City Centre té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • Park Inn by Radisson Manchester City Centre està a prop del centre urbà de Manchester?

    Park Inn by Radisson Manchester City Centre is just 0,3 km away from the center of Manchester Victoria, Manchester. From Park Inn by Radisson Manchester City Centre you can easily get to other popular landmarks such as Manchester Arena.

  • Quin és el número de telèfon de Park Inn by Radisson Manchester City Centre?

    La millor manera de posar-te en contacte amb Park Inn by Radisson Manchester City Centre és trucar al +44 161 832 6565.

  • Park Inn by Radisson Manchester City Centre té servei de Wi-Fi?

    Sí, Park Inn by Radisson Manchester City Centre té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Park Inn by Radisson Manchester City Centre té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí, els clients de Park Inn by Radisson Manchester City Centre tenen un centre de fitnes a la seva disposició.

  • Quin és l'horari de sortida de Park Inn by Radisson Manchester City Centre?

    12:00 és l'hora de sortida a Park Inn by Radisson Manchester City Centre. És possible endarrerir la sortida, però cal acordar-ho amb l'hotel prèviament.

  • Quant costa allotjar-se a Park Inn by Radisson Manchester City Centre, Manchester?

    Normalment, els preus de les habitacions de Park Inn by Radisson Manchester City Centre estan al voltant de 181 €/nit i es troben ofertes econòmiques a partir de 63 €/nit. Els preus varien en funció de molts factors, com ara les dates, la temporada o el tipus d'habitació. Utilitza el formulari anterior per veure les ofertes disponibles per a la teva estada.

  • Hi ha restaurant a Park Inn by Radisson Manchester City Centre?

    Sí, Park Inn by Radisson Manchester City Centre, Manchester, té un restaurant a les instal·lacions. També hi ha servei de bar a les instal·lacions.

  • Park Inn by Radisson Manchester City Centre ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Park Inn by Radisson Manchester City Centre ofereix un servei de bugaderia per als clients. També hi ha una planxa i una taula de planxar a l'allotjament.

  • Ofereix Park Inn by Radisson Manchester City Centre habitacions accessibles?

    Sí, Park Inn by Radisson Manchester City Centre ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Park Inn by Radisson Manchester City Centre?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Park Inn by Radisson Manchester City Centre, mira d'allotjar-t'hi en agost, quan els preus solen ser més baixos (124 €).

  • A Manchester, a quina zona es troba Park Inn by Radisson Manchester City Centre?

    Park Inn by Radisson Manchester City Centre es troba dins de l'àrea Cheetham Hill a Manchester. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Park Inn by Radisson Manchester City Centre respecte de la resta de llocs a Manchester.

  • Hi ha cap altre hotel Park Inn a Manchester?

    En total, hi ha 1 ubicació a Manchester. L'establiment Park Inn més popular a Manchester és Park Inn by Radisson Manchester City Centre.

  • A quina distància es troba Park Inn by Radisson Manchester City Centre de Etihad Stadium?

    Park Inn by Radisson Manchester City Centre està a una distància prou curta de Etihad Stadium, Manchester, per anar-hi a peu (2,8 km).

  • Park Inn by Radisson Manchester City Centre està a prop de Manchester Cathedral?

    S'hi pot anar a peu: de Manchester Cathedral a Park Inn by Radisson Manchester City Centre hi ha 0,7 km de distància.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Park Inn by Radisson Manchester City Centre