Complex turístic

Outrigger Fiji Beach Resort

5 estrelles
8,2
Excel·lent
basat en 1206 valoracions
1206 valoracions verificades
dc. 28/10
-
dj. 29/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
142 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Outrigger Fiji Beach Resort

dc. 28/10
-
dj. 29/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació resort, tipus de llit no especificat
Habitació resort, 2 llits dobles
Habitació resort, tipus de llit no especificat
Habitació resort, 1 llit extragran
Habitació resort, tipus de llit no especificat
Habitació resort, tipus de llit no especificat
Habitació resort, 2 llits dobles
Habitació resort, tipus de llit no especificat
Habitació resort, 2 llits dobles
Habitació resort, 1 llit extragran
Habitació resort, tipus de llit no especificat
Habitació resort, 1 llit extragran
Habitació resort, 1 llit extragran
Habitació resort, tipus de llit no especificat
Habitació resort, 2 llits dobles
Habitació resort, 1 llit extragran
Habitació resort, 1 llit extragran
Habitació resort, 1 llit extragran
Habitació resort, tipus de llit no especificat
Habitació resort, tipus de llit no especificat
Habitació resort, tipus de llit no especificat
Habitació resort, 1 llit extragran
Habitació resort, 2 llits dobles
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Outrigger Fiji Beach Resort

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+679 650 0044

Avantatges i serveis a Outrigger Fiji Beach Resort

  • Platja privada
  • Immersió lleugera
  • Piscina exterior
  • Tobogan aquàtic
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Tenis exterior
  • Wi-Fi gratuïta

Valoracions sobre Outrigger Fiji Beach Resort

8,2
Molt bo
1206 valoracions verificades
Extraordinari
576
Molt bo
258
Bo
174
D'acord
81
Acceptable
47
Mediocre
31
Deficient
39
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Outrigger Fiji Beach Resort

Explora Sigatoka

Ubicació de Outrigger Fiji Beach Resort: Sigatoka, Po Box 173

Llocs d’interès més populars

  • Tavuni Hill Fort5.3 km
  • Sigatoka Sand Dunes6.6 km
  • Lawaqa Park6.8 km
  • Kula Eco Park14 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Outrigger Fiji Beach Resort

  • Outrigger Fiji Beach Resort té piscina?

    Sí, Outrigger Fiji Beach Resort té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • Quin és el número de telèfon de Outrigger Fiji Beach Resort?

    Per parlar amb la recepció de Outrigger Fiji Beach Resort, truca al +679 650 0044.

  • Outrigger Fiji Beach Resort té servei de Wi-Fi?

    Sí, Outrigger Fiji Beach Resort té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Outrigger Fiji Beach Resort té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí, els clients de Outrigger Fiji Beach Resort tenen un centre de fitnes a la seva disposició.

  • Quin és l'horari de sortida de Outrigger Fiji Beach Resort?

    11:00 és l'hora de sortida a Outrigger Fiji Beach Resort. És possible endarrerir la sortida, però cal acordar-ho amb l'hotel prèviament.

  • Quant costa allotjar-se a Outrigger Fiji Beach Resort, Sigatoka?

    A Outrigger Fiji Beach Resort, els preus de les habitacions depenen de les dates, el tipus d'habitació i la disponibilitat. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament és de 369 €/nit, tot i que també es troben ofertes a partir de 173 €/nit. Per veure les ofertes actuals, introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior.

  • Hi ha restaurant a Outrigger Fiji Beach Resort?

    A Outrigger Fiji Beach Resort, hi ha un restaurant. Posa-t'hi en contacte per conèixer els horaris de cuina del restaurant. També hi ha servei de bar amb begudes.

  • Outrigger Fiji Beach Resort ofereix servei de bugaderia?

    Outrigger Fiji Beach Resort té un servei de bugaderia a disposició dels clients. Els clients també tenen accés a una planxa i a una taula de planxar durant la seva estada. Si no són a l'habitació, sol·licita-les a recepció.

  • Ofereix Outrigger Fiji Beach Resort habitacions accessibles?

    Sí, Outrigger Fiji Beach Resort ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Outrigger Fiji Beach Resort?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Outrigger Fiji Beach Resort, mira d'allotjar-t'hi en febrer, quan els preus solen ser més baixos (144 €).

  • Hi ha cap altre hotel Outrigger a Sigatoka?

    En total, hi ha 1 ubicació a Sigatoka. L'establiment Outrigger més popular a Sigatoka és Outrigger Fiji Beach Resort.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Outrigger Fiji Beach Resort