Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya

Hotel
4 estrelles
dl. 03/08
-
dt. 04/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
170 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.
dl. 03/08
-
dt. 04/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Executive room, tipus de llit no especificat
Executive room, tipus de llit no especificat
Executive room, tipus de llit no especificat
Executive room, tipus de llit no especificat
Executive room, tipus de llit no especificat
Executive room, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.
Durante su estancia en zona metropolitana de Tel Aviv, esta propiedad proporciona un entorno confortable y tiene, además, Wi-Fi sin cargo, recepción abierta las 24 horas y conserje.

El hotel of...

Good to Know

Hora d’entrada16:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+972 9961 6222

Avantatges i serveis a Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya

Llista completa dels serveis que trobaràs a Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Piscina exterior
  • Accés a la platja
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Centre de negocis
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Xampú
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Gel de bany
  • Aire condicionat
  • Papereres
  • Suavitzant

General

  • Accés a la platja
  • Habitacions familiars
  • Vistes al mar
  • Zona per jeure
  • Terra de parquet o tarima
  • Sabatilles d'anar per casa
  • Habitacions interconnectades disponibles
  • Sofà
  • Insonorització
  • Telèfon
  • Vista a la ciutat
  • Magatzem disponible

Accessibilitat i idoneïtat

  • Accessible - mobilitat
  • Ascensor
  • Accessible en ascensor
  • Aparcament accessible
  • Per a no fumadors
  • Coixí sense plomes
  • Plantes superiors accessibles en ascensor
  • Zona de fumadors

Cuina

  • Copes de vi
  • Bullidor elèctric
  • Microones
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Zona de menjador
  • Cuina americana

Bany

  • Dutxa
  • Casquet de dutxa
  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Barnús
  • Bany privat

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Kit de primers auxilis
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Circuit tancat de TV a l'exterior
  • Seguretat les 24 hores
  • Caixa forta

Serveis i comoditats

  • Centre de negocis
  • Servei de despertador
  • Caixa forta
  • Sales de reunions/banquets
  • Ampolla d'aigua
  • Recepció les 24h

Aire lliure

  • Terrassa/Pati
  • Cadires de platja
  • Balcó
  • Mobiliari d'exterior

Habitació

  • Coixí de plomes
  • Endoll a prop del llit
  • Sofà llit
  • Armari

Restaurants

  • Minibar
  • Màquina de venda automàtica (begudes)
  • Màquina de venda automàtica (snacks)
  • Taula per menjar

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • TV

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de planxa
  • Servei de bugaderia/tintoreria

Coses per fer

  • Accès a la platja
  • Bicicleta de lloguer
  • Ciclisme

Aparcament i transport

  • Aparcament
  • Transport a l’aeroport

Piscina

  • Piscina exterior
  • Piscina amb vistes

Espai de treball

  • Escriptori

Ideal per a famílies

  • Bressol disponible

Valoracions sobre Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 1809 valoracions sobre Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.
8,2
Molt bo
1809 valoracions verificades
Extraordinari
817
Molt bo
308
Bo
236
D'acord
123
Acceptable
95
Mediocre
67
Deficient
164
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya

Descobreix altres establiments a Herzliya que ofereixen una experiència i un ambient similars a Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya. En total, hi ha 221 hotels que atenen viatgers a Herzliya. Les dades de preus es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Herzliya

Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya es troba a Ramat Yam 50, al barri de de Herzliya. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 27 de juliol de 2026.
Ubicació de Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya: Ramat Yam 50

Llocs d’interès més populars

  • Acadia Beach0.7 km
  • Tel Michal1.6 km
  • Herzliya Municipal Stadium2.3 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.

  • A quina distància està Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya de l'aeroport més proper, Aeroport de Tel Aviv Ben Gurion Intl?

    La distància entre Aeroport de Tel Aviv Ben Gurion Intl i Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya és de 32,5 km. Per arribar a l'aeroport des de l'hotel en cotxe es triga de mitjana 0 h 25 min sense embussos de trànsit. Cal tenir en compte les hores punta de circulació, especialment a les zones metropolitanes.

  • Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya té piscina?

    Sí, Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • Quin és el número de telèfon de Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya?

    Si tens dubtes o preguntes en relació amb la teva estada, truca al +972 9961 6222 per parlar amb la recepció de Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya.

  • Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya té servei de Wi-Fi?

    Sí, Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya?

    A Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya, l'horari de sortida és a les 11:00, tot i que pot endarrerir-se confirmant-ho amb la recepció de l'hotel.

  • Quant costa allotjar-se a Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya, Herzliya?

    De mitjana, els clients paguen 447 € per nit per allotjar-se a Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya. Alguns usuaris han trobat habitació per només 447 € per nit. Introdueix les dates al formulari anterior per veure els preus disponibles per a la teva estada.

  • Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya ofereix servei de bugaderia?

    Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya no té servei de bugaderia. Posa't en contacte amb l'allotjament per obtenir més informació. L'allotjament també ofereix planxes i taules de planxar.

  • Ofereix Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya habitacions accessibles?

    Sí, Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya?

    Valora l'opció d'arribar a Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya el dimecres, quan el preu per nit sol ser més baix (260 € per nit de mitjana).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Herbert Samuel Okeanos Suites Herzilya