Casa d'hostes

Hotel Everest Window View

3 estrelles
8,4
Excel·lent
basat en 830 valoracions
830 valoracions verificades
dj. 29/10
-
dv. 30/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
11 €
/El més barat: preu per nit
Proveïdor
Total per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Hotel Everest Window View

dj. 29/10
-
dv. 30/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Hotel Everest Window View

Good to Know

Hora d’entrada12:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+977 985 1166190

Avantatges i serveis a Hotel Everest Window View

  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Wi-Fi gratuïta
  • Aparcament gratuït
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Internet
  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Bugaderia
  • Assecador de cabells
  • Caixer automàtic

Valoracions sobre Hotel Everest Window View

8,4
Molt bo
830 valoracions verificades
Extraordinari
436
Molt bo
173
Bo
105
D'acord
37
Acceptable
35
Mediocre
14
Deficient
30
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Hotel Everest Window View

Explora Nagarkot

Ubicació de Hotel Everest Window View: Buspark,Nagarkot

Llocs d’interès més populars

  • Mahadev Pokhari2.9 km
  • Kopan Monastery15.5 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Hotel Everest Window View

  • A quina distància està Hotel Everest Window View de l'aeroport més proper, Aeroport de Katmandú Tribhuvan?

    A 25,8 km de distància, el temps esperat de conducció des de l'aeroport més proper, Aeroport de Katmandú Tribhuvan, a Hotel Everest Window View és de 0 h 20 min. El temps mitjà del trajecte en cotxe pot variar en funció de si és una hora punta o una hora amb poc trànsit, especialment a les zones metropolitanes.

  • Hotel Everest Window View admet animals domèstics?

    Els clients poden allotjar-se a Hotel Everest Window View amb les seves mascotes.

  • Quin és el número de telèfon de Hotel Everest Window View?

    Si tens preguntes en relació amb Hotel Everest Window View i la teva reserva, posa't en contacte directament amb recepció a +977 985 1166190.

  • Hotel Everest Window View té servei de Wi-Fi?

    Sí, Hotel Everest Window View té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Hotel Everest Window View?

    11:00 és l'hora de sortida a Hotel Everest Window View. És possible endarrerir la sortida, però cal acordar-ho amb l'hotel prèviament.

  • Quant costa allotjar-se a Hotel Everest Window View, Nagarkot?

    Actualment, una bona oferta a Hotel Everest Window View està entre 6 € i 8 € per nit. Els preus varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. Introdueix totes les dades de la teva estada al formulari anterior per veure les millors ofertes disponibles en aquest moment.

  • Hi ha restaurant a Hotel Everest Window View?

    Sí, Hotel Everest Window View, Nagarkot, té un restaurant a les instal·lacions. També hi ha servei de bar a les instal·lacions.

  • Hotel Everest Window View ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Hotel Everest Window View, Nagarkot, ofereix habitualment un servei de bugaderia per als clients. També hi ha una planxa i una taula de planxar a l'allotjament.

  • Ofereix Hotel Everest Window View habitacions accessibles?

    Sí, Hotel Everest Window View ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Hotel Everest Window View?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Hotel Everest Window View, mira d'allotjar-t'hi en febrer, quan els preus solen ser més baixos (10 €).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Hotel Everest Window View