Cabanya

Northern Lights Resort & SPA

Categoria 0
9,3
Excel·lent
basat en 76 valoracions
76 valoracions verificades
dg. 27/09
-
dl. 28/09
2 hostes, 1 habitació
Proveïdor
Proveïdor per a Northern Lights Resort & SPA
Proveïdor per a Northern Lights Resort & SPA
Proveïdor per a Northern Lights Resort & SPA
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Northern Lights Resort & SPA

dg. 27/09
-
dl. 28/09

Informació sobre Northern Lights Resort & SPA

Durante su visita a Whitehorse, esta propiedad le brinda la posibilidad de disfrutar de un entorno confortable y cuenta con traslados al aeropuerto, masajes y una sauna.

Este resort para no fum...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida10:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.

Avantatges i serveis a Northern Lights Resort & SPA

  • Transport a l’aeroport
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Bugaderia
  • Assecador de cabells
  • Sauna
  • Microones
  • Nevera
  • Excursionisme
  • Magatzem disponible

Valoracions sobre Northern Lights Resort & SPA

9,3
Extraordinari
76 valoracions verificades
Extraordinari
67
Molt bo
4
Bo
0
D'acord
1
Acceptable
0
Mediocre
3
Deficient
1
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Northern Lights Resort & SPA

Explora Whitehorse

Ubicació exacta després de fer la reserva

Llocs d’interès més populars

  • Mount Sima12.4 km
  • Miles Canyon13.2 km
  • Whitehorse Fishway16 km
  • S.S. Klondike National Historic Site17.6 km
  • Old Log Church Museum18.2 km
  • MacBride Museum of Yukon History18.3 km
  • Yukon Beringia Interpretive Centre18.5 km
  • Yukon Transportation Museum18.7 km
  • Yukon Arts Centre22.2 km
  • Copperbelt Railway & Mining Museum23.2 km
  • Ibex Mountain38 km
  • Yukon Wildlife Preserve41.2 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Northern Lights Resort & SPA

  • A quina distància està Northern Lights Resort & SPA de l'aeroport més proper, Aeroport de Whitehorse?

    A 29 km de distància, Aeroport de Whitehorse és l'aeroport més proper a Northern Lights Resort & SPA. El temps mitjà d'un trajecte en cotxe de Northern Lights Resort & SPA a Aeroport de Whitehorse és de 0 h 22 min. Et recomanem consultar l'estat del trànsit entre l'hotel i l'aeroport.

  • Quin és l'horari de sortida de Northern Lights Resort & SPA?

    10:00. Si vols fer la sortida més tard, posa't en contacte amb recepció tan aviat com et sigui possible. L'horari d'entrada és a partir de les 15:00.

  • Northern Lights Resort & SPA ofereix servei de bugaderia?

    Northern Lights Resort & SPA no té servei de bugaderia. Posa't en contacte amb l'allotjament per obtenir més informació.

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Northern Lights Resort & SPA