Hotel

QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt

4 estrelles
9,0
Excel·lent
basat en 3714 valoracions
3714 valoracions verificades
dj. 29/10
-
dv. 30/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
70 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt

dj. 29/10
-
dv. 30/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 2 llits individuals
Habitació estàndard, 2 llits individuals
Habitació estàndard, 1 llit doble
Habitació estàndard, 2 llits individuals
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, 2 llits individuals
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, 2 llits individuals
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 2 llits individuals
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+66 2 127 4500

Avantatges i serveis a QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt

  • Piscina exterior
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Cafeteria
  • TV de pantalla plana
  • TV

Valoracions sobre QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt

9,0
Extraordinari
3714 valoracions verificades
Extraordinari
1892
Molt bo
819
Bo
646
D'acord
154
Acceptable
118
Mediocre
37
Deficient
48
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt

Explora Phra Nakhon, Bangkok

Ubicació de QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt: 45/1 Phra Athit Rd., Phra Nakhon

Llocs d’interès més populars

  • Khaosan Road0.5 km
  • Thammasat University0.8 km
  • Bangkok City Centre0.8 km
  • Sanam Luang0.9 km
  • Bangkok Noi Railway Station0.9 km
  • Wat Phra Sri Rattana Satsadaram1.3 km
  • Grand Palace1.5 km
  • Parliament of Thailand2.5 km
  • Siam Square4.7 km
  • Victory Monument4.7 km
  • Siam Paragon4.8 km
  • Pratunam5 km
  • A quina distància es troba QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt de Siriraj Medical Museum?

    Siriraj Medical Museum és un lloc d'interès popular i està a poc més de 1,1 km de QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt

  • Els preus de QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt són comparables amb els preus dels hotels de 4 estrelles de Bangkok?

    Els preus de QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt normalment se situen per sota de la mitjana dels hotels de 4 estrelles de Bangkok. De mitjana, el preu estimat per allotjar-se a Bangkok és de 93 €/nit. QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt normalment costa 114 € per nit; és a dir, un 21 % més barat que la mitjana de Bangkok.

  • A quina distància està QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt de l'aeroport més proper, Aeroport de Bangkok Don Mueang Intl?

    La distància entre QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt i l'aeroport més proper, Aeroport de Bangkok Don Mueang Intl, és de 33,2 km i en cotxe es triga de mitjana 0 h 25 min en funció del trànsit. Cal tenir en compte les hores punta de circulació a prop de l'hotel i de l'aeroport, ja que algunes zones tenen més trànsit que altres i els embussos poden incrementar el temps del trajecte.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Bangkok Don Mueang Intl a QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt?

    Els taxis i les aplicacions per compartir cotxe són una solució molt habitual per als clients de QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt. Sol ser el mètode més econòmic de transport per visitar Bangkok.

  • QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt té piscina?

    Sí, QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt està a prop del centre urbà de Bangkok?

    QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt is just 0,5 km away from the center of Khaosan, Bangkok. From QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt you can easily get to other popular landmarks such as Baiyoke Sky Tower.

  • Quin és el número de telèfon de QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt?

    Si tens preguntes en relació amb QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt i la teva reserva, posa't en contacte directament amb recepció a +66 2 127 4500.

  • QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt té servei de Wi-Fi?

    Sí, QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt?

    12:00 és l'hora de sortida a QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt. És possible endarrerir la sortida, però cal acordar-ho amb l'hotel prèviament.

  • Quant costa allotjar-se a QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt, Bangkok?

    Actualment, una bona oferta a QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt està entre 61 € i 114 € per nit. Els preus varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. Introdueix totes les dades de la teva estada al formulari anterior per veure les millors ofertes disponibles en aquest moment.

  • Hi ha restaurant a QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt?

    Sí, QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt, Bangkok, té un restaurant a les instal·lacions. L'allotjament també té un bar per fer-hi una copa.

  • QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt ofereix servei de bugaderia?

    QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt no té servei de bugaderia. Posa't en contacte amb l'allotjament per obtenir més informació. Els clients també tenen accés a una planxa i a una taula de planxar durant la seva estada. Si no són a l'habitació, sol·licita-les a recepció.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt?

    Per tal d'estalviar en la reserva a QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt, mira d'allotjar-t'hi en juny, quan els preus solen ser més baixos (77 €).

  • A Bangkok, a quina zona es troba QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt?

    QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt es troba dins de l'àrea Phra Nakhon a Bangkok. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt respecte de la resta de llocs a Bangkok.

  • A quina distància es troba QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt de Siriraj Medical Museum?

    Siriraj Medical Museum és un lloc d'interès popular i està a poc més de 1,1 km de QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a QURO Bangkok Riverside, part of Unscripted by Hyatt