Hotel

Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay

4 estrelles
8,7
Excel·lent
basat en 6415 valoracions
6415 valoracions verificades
dc. 28/10
-
dj. 29/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
69 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay

dc. 28/10
-
dj. 29/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació resort, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 1 sofà llit
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 1 sofà llit
Habitació superior, 1 llit individual
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 1 sofà llit
Habitació superior, 1 sofà llit
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 1 sofà llit
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Executive room, tipus de llit no especificat
Executive room, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay

Para su estancia en Urayasu, este establecimiento proporciona un entorno confortable y pone a su disposición un spa/centro de fitness, un gimnasio y recepción abierta las 24 horas.

Entre las in...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+81 473 823 331
Número de llicència: 第19-1号

Avantatges i serveis a Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay

  • Restaurant
  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Internet
  • Aparcament
  • TV intel·ligent

Valoracions sobre Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay

8,7
Molt bo
6415 valoracions verificades
Extraordinari
3527
Molt bo
1496
Bo
754
D'acord
297
Acceptable
162
Mediocre
94
Deficient
85
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay

Explora Urayasu

Ubicació de Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay: 6-2-1 Akemi

Llocs d’interès més populars

  • Urayasu Comprehensive Park129 m
  • Ryotokuji University0.7 km
  • Oedo Onsen Monogatari Urayasu Mangekyo0.8 km
  • Shin-Urayasu Railway Station1.9 km
  • Tokyo DisneySea Station3.3 km
  • Ikspiari3.5 km
  • Resort Gateway Station3.6 km
  • Tokyo DisneySea3.7 km
  • Maihama3.7 km
  • Tokyo Disneyland3.8 km
  • Tokyo Disney Resort3.9 km
  • Pinocchio's Daring Journey4 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay

  • Els preus de Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay són comparables amb els preus dels hotels de 4 estrelles de Urayasu?

    A Urayasu, el preu mitjà d'una habitació en un hotel de 4 estrelles és de 161 €. El preu mitjà a Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay és d'aproximadament 220 €/nit; és a dir, un 36 % més barat que la mitjana de la ciutat. HotelsCombined considera que Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay és una bona oferta si vols allotjar-te en un hotel de 4 estrelles a Urayasu.

  • A quina distància està Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay de l'aeroport més proper, Aeroport de Tòquio Haneda?

    La distància entre Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay i l'aeroport més proper, Aeroport de Tòquio Haneda, és de 25,7 km i en cotxe es triga de mitjana 0 h 19 min en funció del trànsit. Cal tenir en compte les hores punta de circulació a prop de l'hotel i de l'aeroport, ja que algunes zones tenen més trànsit que altres i els embussos poden incrementar el temps del trajecte.

  • Quin és el número de telèfon de Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay?

    Per parlar amb la recepció de Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay, truca al +81 473 823 331.

  • Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay té servei de Wi-Fi?

    Sí, Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay?

    A Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay, normalment les entrades són a partir de les 15:00 i les sortides abans de les 12:00.

  • Quant costa allotjar-se a Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay, Urayasu?

    Els preus de Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament per a una habitació és de 220 €, tot i que alguns usuaris han trobat habitacions per només 71 €. Per veure els preus per a la teva estada, introdueix-ne les dates al formulari anterior.

  • Hi ha restaurant a Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay?

    Sí, Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay, Urayasu, té un restaurant a les instal·lacions.

  • Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay ofereix servei de bugaderia?

    Aquest allotjament no ofereix servei de bugaderia.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay, mira d'allotjar-t'hi en agost, quan els preus solen ser més baixos (164 €).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Mitsui Garden Hotel Prana Tokyo Bay