Millennium Hotel Queenstown

Hotel
4 estrelles
dv. 31/07
-
ds. 01/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
87 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Millennium Hotel Queenstown

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Millennium Hotel Queenstown i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 24 de juliol de 2026 per últim cop.
dv. 31/07
-
ds. 01/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Habitació de luxe, tipus de llit no especificat
Habitació de luxe, tipus de llit no especificat
Habitació de luxe, tipus de llit no especificat
Habitació de luxe, tipus de llit no especificat
Habitació de luxe, 1 llit extragran
Habitació de luxe, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 1 llit extragran
Habitació superior, 1 llit extragran
Habitació superior, 2 llits grans
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 2 llits dobles
Habitació superior, 2 llits grans
Habitació superior, 1 llit extragran
Habitació superior, 2 llits grans
Habitació superior, 2 llits grans
Habitació superior, 2 llits grans
Habitació superior, 1 llit extragran
Habitació superior, 1 llit extragran
Habitació superior, 2 llits grans
Habitació superior, 2 llits grans
Habitació superior, 2 llits grans
Habitació superior, 2 llits grans
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 2 llits grans
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 2 llits grans
Habitació superior, 2 llits grans
Habitació superior, 1 llit extragran
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Millennium Hotel Queenstown

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Millennium Hotel Queenstown, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 24 de juliol de 2026 per últim cop.

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida10:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+64 3450 0150

Avantatges i serveis a Millennium Hotel Queenstown

Llista completa dels serveis que trobaràs a Millennium Hotel Queenstown, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Centre de negocis
  • TV de pantalla plana
  • TV

Restaurants

  • Copes de vi
  • Bullidor elèctric
  • Menús per a dietes especials (cal demanar-ho)
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Es pot demanar menjar a l'allotjament
  • Minibar
  • Esmorzar a l'habitació
  • Tetera/cafetera
  • Bullidor
  • Nevera
  • Cafetera
  • Màquina de venda automàtica (begudes)
  • Màquina de venda automàtica (snacks)

Bàsics

  • Internet
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Aire condicionat
  • Wi-Fi gratuïta
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Xampú
  • Gel de bany
  • Papereres
  • Suavitzant

Accessibilitat i idoneïtat

  • Tota la unitat és accessible en cadira de rodes
  • Per a no fumadors
  • Coixí sense plomes
  • Zona de fumadors
  • Accessible - mobilitat
  • Dutxa per a cadira de rodes
  • Ascensor
  • Cadira per a la dutxa
  • Accessible en ascensor
  • Aparcament accessible
  • Vàter amb agafadors
  • Plantes superiors accessibles en ascensor

Serveis i comoditats

  • Centre de negocis
  • Servei de despertador
  • Servei de consergeria
  • Sales de reunions/banquets
  • Servei d'habitacions
  • Lloguer de material d'esquí (in situ)
  • Contractació de visites guiades
  • Accés amb targeta de clau
  • Recepció les 24h
  • Sales de conferències
  • Caixa forta

Bany

  • Assecador de cabells
  • Barnús
  • Bany privat
  • Dutxa
  • Casquet de dutxa
  • Banyera
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Raspall de dents
  • Dutxa sense graó

Coses per fer

  • Accès a la platja
  • Bicicleta de lloguer
  • Pesca
  • Jocs de taula/trencaclosques
  • Ciclisme
  • Esquí
  • Marxa a cavall
  • Excursionisme
  • Surf de neu

General

  • Habitacions interconnectades disponibles
  • Emmagatzematge d'esquís
  • Magatzem disponible
  • Zona per jeure
  • Sofà
  • Telèfon
  • Encatifat
  • Terra enrajolat/de marbre

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Circuit tancat de TV a l'exterior
  • Seguretat les 24 hores
  • Kit de primers auxilis
  • Caixa forta

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Canals de pagament per visió
  • Ràdio
  • TV

Habitació

  • Endoll a prop del llit
  • Despertador
  • Penjador de roba
  • Armari

Aparcament i transport

  • Aparcament
  • Aparcament privat
  • Càrrega de vehicles elèctrics

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Planxa i taula de planxar

Piscina i spa

  • Banyera d'hidromassatge
  • Sauna

Aire lliure

  • Zona de pícnic
  • Jardí

Espai de treball

  • Fax/fotocòpies
  • Escriptori

Ideal per a famílies

  • Bressol disponible
  • Menjar infantil

Gimnàs

  • Centre de fitnes
  • Gimnàs

Valoracions sobre Millennium Hotel Queenstown

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Millennium Hotel Queenstown i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 2360 valoracions sobre Millennium Hotel Queenstown fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 24 de juliol de 2026 per últim cop.
8,3
Molt bo
2360 valoracions verificades
Extraordinari
1031
Molt bo
551
Bo
409
D'acord
157
Acceptable
109
Mediocre
58
Deficient
45
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Millennium Hotel Queenstown

Descobreix altres establiments a Queenstown que ofereixen una experiència i un ambient similars a Millennium Hotel Queenstown. En total, hi ha 2154 hotels que atenen viatgers a Queenstown. Les dades de preus es van actualitzar el dia 24 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Queenstown

Millennium Hotel Queenstown es troba a 32 Frankton Road, al barri de de Queenstown. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 24 de juliol de 2026.
Ubicació de Millennium Hotel Queenstown: 32 Frankton Road

Llocs d’interès més populars

  • Queenstown CBD0.5 km
  • Queenstown Beach0.5 km
  • Ivan Clarke Gallery0.6 km
  • Queenstown Mall0.6 km
  • Queenstown Ice Arena0.6 km
  • Skycity Queenstown Casino0.6 km
  • Underwater World Aquarium0.6 km
  • Queenstown Gardens0.7 km
  • Lasseters Wharf Casino0.8 km
  • CaddyShack City Mini Golf0.9 km
  • Queenstown Mini Golf Ltd0.9 km
  • Queenstown Golf Club1 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Millennium Hotel Queenstown

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Millennium Hotel Queenstown. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 24 de juliol de 2026 per últim cop.

  • Els preus de Millennium Hotel Queenstown són comparables amb els preus dels hotels de 4 estrelles de Queenstown?

    El preu d'una habitació a Millennium Hotel Queenstown normalment és un 110 % més barat que la mitjana dels hotels de 4 estrelles de Queenstown. Si t'allotges a Millennium Hotel Queenstown, pagaràs al voltant de 358 €/nit, una bona oferta per a un hotel de 4 estrelles a Queenstown.

  • A quina distància està Millennium Hotel Queenstown de l'aeroport més proper, Aeroport de Queenstown Intl?

    La distància entre l'aeroport més proper, Aeroport de Queenstown Intl, i Millennium Hotel Queenstown és de 9,6 km i el temps previst en cotxe és de 0 h 07 min. El temps de conducció entre un punt i l'altre pot variar en funció de l'hora del dia i del trànsit.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Queenstown Intl a Millennium Hotel Queenstown?

    Millennium Hotel Queenstown té aparcament per als clients de l'hotel i, per tant, per a la majoria de persones que visiten Queenstown llogar un cotxe per aproximadament 28 €/dia pot ser la millor opció. Et permet desplaçar-te entre l'hotel i Aeroport de Queenstown Intl i, a més, et dona flexibilitat per moure't per la zona. Demanar un taxi o utilitzar un servei de cotxe compartit per anar de l'aeroport més proper, Aeroport de Queenstown Intl, a l'hotel és normalment la solució de transport més econòmica.

  • Quin és el número de telèfon de Millennium Hotel Queenstown?

    Si tens cap pregunta en relació amb l'hotel o la teva estada, truca al +64 3450 0150.

  • Millennium Hotel Queenstown té servei de Wi-Fi?

    Sí, Millennium Hotel Queenstown té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Millennium Hotel Queenstown té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí, Millennium Hotel Queenstown té un centre de fitnes per als clients que s'hi allotgen.

  • Quin és l'horari de sortida de Millennium Hotel Queenstown?

    10:00 és l'hora de sortida a Millennium Hotel Queenstown. És possible endarrerir la sortida, però cal acordar-ho amb l'hotel prèviament.

  • Quant costa allotjar-se a Millennium Hotel Queenstown, Queenstown?

    Actualment, una bona oferta a Millennium Hotel Queenstown està entre 127 € i 358 € per nit. Els preus varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. Introdueix totes les dades de la teva estada al formulari anterior per veure les millors ofertes disponibles en aquest moment.

  • Hi ha restaurant a Millennium Hotel Queenstown?

    A Millennium Hotel Queenstown, hi ha un restaurant. Posa-t'hi en contacte per conèixer els horaris de cuina del restaurant. L'allotjament també té un bar per fer-hi una copa.

  • Millennium Hotel Queenstown ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Millennium Hotel Queenstown ofereix un servei de bugaderia per als clients. L'allotjament també té planxes i taules de planxar a disposició dels clients.

  • Ofereix Millennium Hotel Queenstown habitacions accessibles?

    Sí, Millennium Hotel Queenstown ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Millennium Hotel Queenstown?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Millennium Hotel Queenstown, mira d'allotjar-t'hi en maig, quan els preus solen ser més baixos (104 €).

  • Hi ha cap altre hotel Millennium & Copthorne a Queenstown?

    En total, hi ha 2 ubicacions a Queenstown. L'establiment Millennium & Copthorne més popular a Queenstown és Millennium Hotel Queenstown.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Millennium Hotel Queenstown