Marsa al Hamra Hotel Apartments

Hotel
3 estrelles
dt. 01/09
-
dc. 02/09
2 hostes, 1 habitació
Proveïdor
Proveïdor per a Marsa al Hamra Hotel Apartments
Proveïdor per a Marsa al Hamra Hotel Apartments
Proveïdor per a Marsa al Hamra Hotel Apartments
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Marsa al Hamra Hotel Apartments

dt. 01/09
-
dc. 02/09

Informació sobre Marsa al Hamra Hotel Apartments

Esta propiedad, que acepta animales de compañía, está en Jeddah y cuenta con acceso a internet gratuito en las zonas públicas y aparcamiento privado gratuito en la propiedad.

Entre los servicio...

Good to Know

Hora d’entrada16:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.

Avantatges i serveis a Marsa al Hamra Hotel Apartments

  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Aparcament gratuït
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Transport a l’aeroport
  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Recepció les 24h
  • Caixa forta
  • Accessible - mobilitat
  • Aire condicionat

General

  • Caixa forta
  • Servei d'habitacions
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Ascensor
  • Aire condicionat
  • Recepció les 24h
  • Aparcament gratuït
  • Accessible - mobilitat
  • Magatzem disponible

Serveis

  • Transport a l’aeroport
Mostra els 10 serveis

Valoracions sobre Marsa al Hamra Hotel Apartments

8,0
Molt bo262 valoracions verificades
8,1Famílies
8,4Amics
8,0Viatgers en solitari
7,7Parelles
No s’ha trobat cap valoració. Prova de suprimir un filtre, canviar la cerca o restablir-ho tot per veure valoracions.

Hotels similars a Marsa al Hamra Hotel Apartments

Explora Al-Hamra'a, Jeddah

Cotxes de lloguer

46 € de mitjana diària

Aeroports més propers

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Marsa al Hamra Hotel Apartments

  • A quina distància està Marsa al Hamra Hotel Apartments de l'aeroport més proper, Aeroport de Jeddah King Abdulaziz Intl?

    La distància entre Aeroport de Jeddah King Abdulaziz Intl i Marsa al Hamra Hotel Apartments és de 27,4 km. Per arribar a l'aeroport des de l'hotel en cotxe es triga de mitjana 0 h 21 min sense embussos de trànsit. Cal tenir en compte les hores punta de circulació, especialment a les zones metropolitanes.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Jeddah King Abdulaziz Intl a Marsa al Hamra Hotel Apartments?

    Anar de Aeroport de Jeddah King Abdulaziz Intl a Marsa al Hamra Hotel Apartments pot ser tan fàcil com llogar un cotxe al mostrador de lloguer de cotxes de l'aeroport per uns 32 €/dia a Jeddah. A més, tens la sort que Marsa al Hamra Hotel Apartments ofereix aparcament als clients que trien aquest mitjà de transport. Darrerament, una de les opcions més populars és agafar un taxi o contractar un servei de cotxe compartit per anar de Aeroport de Jeddah King Abdulaziz Intl a l'hotel. Aquesta opció sol ser econòmica, però els clients han d'estar atents als preus en hores punta.

  • Marsa al Hamra Hotel Apartments admet animals domèstics?

    Sí, Marsa al Hamra Hotel Apartments admet gossos i altres animals domèstics.

  • Marsa al Hamra Hotel Apartments està a prop del centre urbà de Jeddah?

    Marsa al Hamra Hotel Apartments is 1,2 km away from the center of Al-Hamra'a, Jeddah. Consider visiting Al-Balad, a popular landmark that can be accessed from Marsa al Hamra Hotel Apartments by various forms of transportation.

  • Marsa al Hamra Hotel Apartments té servei de Wi-Fi?

    Sí, Marsa al Hamra Hotel Apartments té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Marsa al Hamra Hotel Apartments?

    A Marsa al Hamra Hotel Apartments, l'horari de sortida és a les 12:00, tot i que pot endarrerir-se confirmant-ho amb la recepció de l'hotel.

  • Ofereix Marsa al Hamra Hotel Apartments habitacions accessibles?

    Sí, Marsa al Hamra Hotel Apartments ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Marsa al Hamra Hotel Apartments?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Marsa al Hamra Hotel Apartments, mira d'allotjar-t'hi en octubre, quan els preus solen ser més baixos (46 €).

  • A Jeddah, a quina zona es troba Marsa al Hamra Hotel Apartments?

    Marsa al Hamra Hotel Apartments es troba dins de l'àrea Al-Hamra'a a Jeddah. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Marsa al Hamra Hotel Apartments respecte de la resta de llocs a Jeddah.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Marsa al Hamra Hotel Apartments