Karnelund Krog & Rum

Hotel
5 estrelles
ds. 05/09
-
dg. 06/09
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
242 €
/El més barat: preu per nit
Proveïdor
Total per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Karnelund Krog & Rum

ds. 05/09
-
dg. 06/09
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Karnelund Krog & Rum

Para su visita a Simrishamn , este establecimiento ofrece un alojamiento confortable y tiene, además, salas de reuniones.

El hotel cuenta con 14 habitaciones bien equipadas.

Los huéspede...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+46 4142 5010

Avantatges i serveis a Karnelund Krog & Rum

  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Aparcament gratuït
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Internet

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Dispositiu de punt d'accés Wi-Fi mòbil
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Gel de bany
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Xampú
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Papereres
  • Suavitzant

Bany

  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Dutxa
  • Bany privat

General

  • Zona per jeure
  • Vistes al jardí
  • Terra de parquet o tarima
  • Vistes a pati interior
  • Sofà

Accessibilitat i idoneïtat

  • Per a no fumadors
  • Plantes superiors accessibles per les escales
  • Entrada privada

Restaurants

  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Menús per a dietes especials (cal demanar-ho)

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • TV

Aire lliure

  • Terrassa/Pati
  • Jardí

Serveis i comoditats

  • Ampolla d'aigua
  • Servei d'habitacions

Aparcament i transport

  • Aparcament gratuït

Coses per fer

  • Excursionisme

Salut i seguretat

  • Neteja diària

Valoracions sobre Karnelund Krog & Rum

9,2
Extraordinari
449 valoracions verificades
Extraordinari
344
Molt bo
71
Bo
21
D'acord
6
Acceptable
4
Mediocre
1
Deficient
2
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Karnelund Krog & Rum

Explora Simrishamn

Ubicació de Karnelund Krog & Rum: Gislingavägen 2

Llocs d’interès més populars

  • Glimmingehus4.3 km
  • Fiskedragsmuseet4.4 km
  • Berggrenska Garden6.3 km
  • Brunnsparken Park6.4 km
  • St. Nicolai Church6.4 km
  • Simrishamn Harbour6.6 km
  • Simrishamn Marina6.8 km
  • Osterlens Golf Club11.7 km
  • Gyllebo Castle12 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Karnelund Krog & Rum

  • Els preus de Karnelund Krog & Rum són comparables amb els preus dels hotels de 5 estrelles de Simrishamn?

    A Simrishamn, el preu mitjà d'una habitació en un hotel de 5 estrelles és de 230 €. El preu mitjà a Karnelund Krog & Rum és d'aproximadament 212 €/nit; és a dir, un 8 % més barat que la mitjana de la ciutat. HotelsCombined considera que Karnelund Krog & Rum és una bona oferta si vols allotjar-te en un hotel de 5 estrelles a Simrishamn.

  • Quin és el número de telèfon de Karnelund Krog & Rum?

    Per parlar amb la recepció de Karnelund Krog & Rum, truca al +46 4142 5010.

  • Karnelund Krog & Rum té servei de Wi-Fi?

    Sí, Karnelund Krog & Rum té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Karnelund Krog & Rum?

    11:00 és l'hora de sortida a Karnelund Krog & Rum. És possible endarrerir la sortida, però cal acordar-ho amb l'hotel prèviament.

  • Quant costa allotjar-se a Karnelund Krog & Rum, Simrishamn?

    Actualment, una bona oferta a Karnelund Krog & Rum està entre 203 € i 212 € per nit. Els preus varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. Introdueix totes les dades de la teva estada al formulari anterior per veure les millors ofertes disponibles en aquest moment.

  • Hi ha restaurant a Karnelund Krog & Rum?

    A Karnelund Krog & Rum, hi ha un restaurant. Posa-t'hi en contacte per conèixer els horaris de cuina del restaurant. També hi ha servei de bar a les instal·lacions.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Karnelund Krog & Rum