Complex turístic

Isla Bonita Beach Resort

3 estrelles
8,1
Excel·lent
basat en 604 valoracions
604 valoracions verificades
dt. 27/10
-
dc. 28/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
35 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Isla Bonita Beach Resort

dt. 27/10
-
dc. 28/10
Queen room, 1 llit gran
38 €
per nit amb IVA
Deluxe room, tipus de llit no especificat
35 €
per nit amb IVA
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Isla Bonita Beach Resort

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+63 726 828 326

Avantatges i serveis a Isla Bonita Beach Resort

  • Platja privada
  • Piscina interior
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Aparcament gratuït
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit

Valoracions sobre Isla Bonita Beach Resort

8,1
Molt bo
604 valoracions verificades
Extraordinari
263
Molt bo
117
Bo
63
D'acord
58
Acceptable
35
Mediocre
24
Deficient
44
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Isla Bonita Beach Resort

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Isla Bonita Beach Resort

  • Isla Bonita Beach Resort admet animals domèstics?

    Isla Bonita Beach Resort admet animals domèstics.

  • Isla Bonita Beach Resort té piscina?

    Sí. Els usuaris d'HotelsCombined que viatgen a San Juan normalment busquen hotels amb piscina. La majoria d'hotels tenen horaris de piscina, demana'n els horaris i la normativa a la recepció de Isla Bonita Beach Resort.

  • Quin és el número de telèfon de Isla Bonita Beach Resort?

    Si tens preguntes en relació amb Isla Bonita Beach Resort i la teva reserva, posa't en contacte directament amb recepció a +63 726 828 326.

  • Isla Bonita Beach Resort té servei de Wi-Fi?

    Sí, Isla Bonita Beach Resort té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Isla Bonita Beach Resort?

    12:00 és l'hora de sortida a Isla Bonita Beach Resort. És possible endarrerir la sortida, però cal acordar-ho amb l'hotel prèviament.

  • Quant costa allotjar-se a Isla Bonita Beach Resort, San Juan?

    De mitjana, els clients paguen 44 € per nit per allotjar-se a Isla Bonita Beach Resort. Alguns usuaris han trobat habitació per només 32 € per nit. Introdueix les dates al formulari anterior per veure els preus disponibles per a la teva estada.

  • Hi ha restaurant a Isla Bonita Beach Resort?

    A Isla Bonita Beach Resort, hi ha un restaurant. Posa-t'hi en contacte per conèixer els horaris de cuina del restaurant. resort també té un bar.

  • Isla Bonita Beach Resort ofereix servei de bugaderia?

    Isla Bonita Beach Resort té un servei de bugaderia a disposició dels clients. També hi ha una planxa i una taula de planxar a l'allotjament.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Isla Bonita Beach Resort?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Isla Bonita Beach Resort, mira d'allotjar-t'hi en setembre, quan els preus solen ser més baixos (40 €).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Isla Bonita Beach Resort