Hotel

Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only

5 estrelles
9,5
Excel·lent
basat en 901 valoracions
901 valoracions verificades
dc. 28/10
-
dj. 29/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
476 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only

dc. 28/10
-
dj. 29/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 1 llit individual
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only

Este establecimiento se encuentra en Tenerife y ofrece un alojamiento de 5 estrellas y una piscina cubierta y Wi-Fi sin cargo. Con una sauna, asegura a los huéspedes una estancia agradable en Adeje.

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+34 922 716 868

Avantatges i serveis a Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only

  • Només adults
  • Piscina exterior
  • Piscina interior
  • Accés a la platja
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera

Valoracions sobre Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only

9,5
Extraordinari
901 valoracions verificades
Extraordinari
780
Molt bo
74
Bo
29
D'acord
8
Acceptable
6
Mediocre
2
Deficient
2
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only

Explora Adeje

Ubicació de Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only: Avda de Bruselas

Llocs d’interès més populars

  • Playa del Duque317 m
  • Playa del Bobo1.3 km
  • Neptuno Sea Company1.8 km
  • Blue Bottom Diving1.8 km
  • Puerto Colon1.9 km
  • Aqualand Costa Adeje2.1 km
  • Moana Diving2.1 km
  • Golf Costa Adeje2.3 km
  • Las Aguilas Jungle Park5 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only

  • Els preus de Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only són comparables amb els preus dels hotels de 5 estrelles de Adeje?

    Hi ha una diferència del 266 % entre la tarifa mitjana per nit dels hotels hotels de 5 estrelles de Adeje i la tarifa mitjana per nit de Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only. La tarifa de Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only és de només 669 €/nit i és una oferta molt bona per allotjar-se a Adeje.

  • A quina distància està Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only de l'aeroport més proper, Aeroport de Granadilla Tenerife-Sur?

    A 28,4 km de distància, el temps esperat de conducció des de l'aeroport més proper, Aeroport de Granadilla Tenerife-Sur, a Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only és de 0 h 22 min. El temps mitjà del trajecte en cotxe pot variar en funció de si és una hora punta o una hora amb poc trànsit, especialment a les zones metropolitanes.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Granadilla Tenerife-Sur a Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only?

    Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only té aparcament per als clients de l'hotel i, per tant, per a la majoria de persones que visiten Adeje llogar un cotxe per aproximadament 42 €/dia pot ser la millor opció. Et permet desplaçar-te entre l'hotel i Aeroport de Granadilla Tenerife-Sur i, a més, et dona flexibilitat per moure't per la zona. Darrerament, una de les opcions més populars és agafar un taxi o contractar un servei de cotxe compartit per anar de Aeroport de Granadilla Tenerife-Sur a l'hotel. Aquesta opció sol ser econòmica, però els clients han d'estar atents als preus en hores punta.

  • Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only té piscina?

    Sí. Moltes persones que viatgen a Adeje busquen hotels amb piscina. Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only té una piscina a les seves instal·lacions que els clients poden utilitzar, però recorda que els hotels normalment tenen normes pel que fa a l'ús de la piscina.

  • Quin és el número de telèfon de Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only?

    La millor manera de posar-te en contacte amb Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only és trucar al +34 922 716 868.

  • Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only té servei de Wi-Fi?

    Sí, Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí, els clients de Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only tenen un centre de fitnes a la seva disposició.

  • Quin és l'horari de sortida de Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only?

    12:00. Si vols fer la sortida més tard, posa't en contacte amb recepció tan aviat com et sigui possible. L'horari d'entrada és a partir de les 15:00.

  • Quant costa allotjar-se a Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only, Adeje?

    Els preus de Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament per a una habitació és de 669 €, tot i que alguns usuaris han trobat habitacions per només 434 €. Per veure els preus per a la teva estada, introdueix-ne les dates al formulari anterior.

  • Hi ha restaurant a Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only?

    Sí, Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only, Adeje, té un restaurant a les instal·lacions. L'hotel també té un bar i una sala d'estar.

  • Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only ofereix servei de bugaderia?

    Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only no té servei de bugaderia. Posa't en contacte amb l'allotjament per obtenir més informació. Els clients també tenen accés a una planxa i a una taula de planxar durant la seva estada. Si no són a l'habitació, sol·licita-les a recepció.

  • Ofereix Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only habitacions accessibles?

    Sí, Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only, mira d'allotjar-t'hi en maig, quan els preus solen ser més baixos (199 €).

  • Hi ha cap altre hotel Iberostar Beachfront Resorts a Adeje?

    En total, hi ha 6 ubicacions a Adeje. L'establiment Iberostar Beachfront Resorts més popular a Adeje és Iberostar Selection Sábila - Adults Only.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only?

    Valora l'opció d'arribar a Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only el divendres, quan el preu per nit sol ser més baix (289 € per nit de mitjana).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Joia El Mirador by Iberostar -Adults Only