Apartament

Ifc Residence

Categoria 0
9,1
Excel·lent
basat en 2419 valoracions
2419 valoracions verificades
dc. 28/10
-
dj. 29/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
145 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Ifc Residence

dc. 28/10
-
dj. 29/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, 1 llit extragran
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, 1 llit extragran
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, 1 llit extragran
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Queen room, 1 llit gran
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Ifc Residence

L'IFC Residence està situat en un edifici emblemàtic del districte financer de Lujiazui, a uns 3 minuts a peu de la torre Jin Mao, el Shanghai World Financial Centre, la torre de Xangai i la torre de ...

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.

Avantatges i serveis a Ifc Residence

  • Vista a la ciutat
  • Vistes al riu
  • Piscina infinita
  • Banyera d'hidromassatge
  • Sauna
  • Terrassa/Pati
  • Aire condicionat
  • Cafetera
  • Bugaderia
  • Tovalloles

Valoracions sobre Ifc Residence

9,1
Extraordinari
2419 valoracions verificades
Extraordinari
1564
Molt bo
413
Bo
229
D'acord
95
Acceptable
45
Mediocre
36
Deficient
37
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Ifc Residence

Explora Pudong, Xangai

Ubicació exacta després de fer la reserva

Llocs d’interès més populars

  • Shanghai Center162 m
  • Jin Mao Tower298 m
  • Shanghai World Financial Center0.5 km
  • Oriental Pearl Tower0.5 km
  • Shanghai Stock Exchange0.8 km
  • A Calçada1.3 km
  • Yu Yuan Garden1.4 km
  • People's Square2.6 km
  • Nanjing Road2.7 km
  • Xintiandi3.3 km
  • Shanghai French Concession4.3 km
  • Shanghai Exhibition Center4.9 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Ifc Residence

  • A quina distància està Ifc Residence de l'aeroport més proper, Aeroport de Xangai Hongqiao?

    La distància entre l'aeroport més proper, Aeroport de Xangai Hongqiao, i Ifc Residence és de 26,4 km i el temps previst en cotxe és de 0 h 20 min. El temps de conducció entre un punt i l'altre pot variar en funció de l'hora del dia i del trànsit.

  • Ifc Residence està a prop del centre urbà de Xangai?

    El centre de Huangpu, Xangai, està només a 2,1 km de la porta principal de Ifc Residence. Des de Ifc Residence pots accedir en transport públic a diversos punts d'interès, com ara CITIC Square, molt popular entre els turistes.

  • Ifc Residence té servei de Wi-Fi?

    Sí, Ifc Residence té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Ifc Residence té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí. Si consideres que és important que hi hagi un centre de fitnes a les instal·lacions, hauries de plantejar-te allotjar-te a Ifc Residence.

  • Quin és l'horari de sortida de Ifc Residence?

    A Ifc Residence, normalment les entrades són a partir de les 14:00 i les sortides abans de les 12:00.

  • Quant costa allotjar-se a Ifc Residence, Xangai?

    A Ifc Residence, els preus de les habitacions depenen de les dates, el tipus d'habitació i la disponibilitat. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament és de 205 €/nit, tot i que també es troben ofertes a partir de 118 €/nit. Per veure les ofertes actuals, introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior.

  • Ifc Residence ofereix servei de bugaderia?

    Ifc Residence no té servei de bugaderia. Posa't en contacte amb l'allotjament per obtenir més informació. No cal que portis una planxa de viatge, l'allotjament pot proporcionar-te'n una.

  • Ofereix Ifc Residence habitacions accessibles?

    Sí, Ifc Residence ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • A Xangai, a quina zona es troba Ifc Residence?

    Ifc Residence es troba dins de l'àrea Pudong a Xangai. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Ifc Residence respecte de la resta de llocs a Xangai.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Ifc Residence