Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection

Hotel
4 estrelles
dc. 05/08
-
dj. 06/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
83 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 29 de juliol de 2026 per últim cop.
dc. 05/08
-
dj. 06/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 29 de juliol de 2026 per últim cop.
Este hotel goza de una ubicación ideal en una zona tranquila de Avoriaz, a tan solo un corto trayecto en coche de Lake Tavaneuse y Lake Montriond.

Las grandes habitaciones del Hotel des Dromont...

Good to Know

Hora d’entrada16:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+33 4 56 44 57 00

Avantatges i serveis a Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection

Llista completa dels serveis que trobaràs a Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Articles de neteja personal gratuïts

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Xampú
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Gel de bany
  • Papereres
  • Suavitzant

Bany

  • Dutxa
  • Casquet de dutxa
  • Bany addicional
  • Banyera
  • Lavabo
  • Banyera a l'aire lliure
  • Paper de vàter
  • Barnús
  • Bany privat

General

  • Habitacions familiars
  • Zona per jeure
  • Sabatilles d'anar per casa
  • Encatifat
  • Vistes a la muntanya
  • Emmagatzematge d'esquís
  • Magatzem disponible

Coses per fer

  • Jocs de taula/trencaclosques
  • Trineus
  • Esquí
  • Surf de neu
  • A peu de pistes
  • Motos de neu

Serveis i comoditats

  • Caixa forta
  • Servei d'habitacions
  • Lloguer de material d'esquí (in situ)
  • Accés amb targeta de clau
  • Recepció les 24h

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • TV

Accessibilitat i idoneïtat

  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Accessible en ascensor
  • Per a no fumadors

Habitació

  • Endoll a prop del llit
  • Sofà llit
  • Armari

Piscina i spa

  • Banyera d'hidromassatge
  • Sauna

Restaurants

  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Caixa forta

Aparcament i transport

  • Aparcament (de pagament)

Aire lliure

  • Terrassa/Pati

Ideal per a famílies

  • Bressol disponible

Gimnàs

  • Centre de fitnes

Valoracions sobre Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 340 valoracions sobre Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 29 de juliol de 2026 per últim cop.
8,3
Molt bo
340 valoracions verificades
Extraordinari
187
Molt bo
64
Bo
36
D'acord
19
Acceptable
11
Mediocre
10
Deficient
13
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection

Descobreix altres establiments a Morzine que ofereixen una experiència i un ambient similars a Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection. En total, hi ha 1448 hotels que atenen viatgers a Morzine. Les dades de preus es van actualitzar el dia 29 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Morzine

Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection es troba a 40 place des Dromonts, al barri de de Morzine. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 29 de juliol de 2026.
Ubicació de Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection: 40 place des Dromonts

Llocs d’interès més populars

  • Avoriaz Lake0.5 km
  • Avoriaz Ski Resort0.5 km
  • Golf d'Avoriaz1.5 km
  • Lake Tavaneuse6.7 km
  • Portes du Soleil9 km
  • Bikepark Les Gets9.2 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 29 de juliol de 2026 per últim cop.

  • Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection admet animals domèstics?

    Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection admet animals domèstics. Pots allotjar-te a Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection amb la teva mascota.

  • Quin és el número de telèfon de Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection?

    La millor manera de posar-te en contacte amb Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection és trucar al +33 4 56 44 57 00.

  • Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection té servei de Wi-Fi?

    Sí, Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection té gimnàs o centre de fitnes?

    Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection té un gimnàs a les seves instal·lacions. La zona del gimnàs és exclusiva per als clients de l'hotel. Has de saber que els horaris i les normes poden canviar dràsticament d'un hotel a un altre i, per tant, és recomanable que et posis en contacte amb recepció per aclarir els teus dubtes.

  • Quin és l'horari de sortida de Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection?

    11:00. Si vols fer la sortida més tard, posa't en contacte amb recepció tan aviat com et sigui possible. L'horari d'entrada és a partir de les 16:00.

  • Quant costa allotjar-se a Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection, Morzine?

    El millor preu que s'ha trobat darrerament a Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection és de 97 € per nit, amb una mitjana al voltant de 213 € per nit. Introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior per veure'n els preus actuals.

  • Hi ha restaurant a Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection?

    Sí, Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection té restaurant. L'allotjament també té un bar per fer-hi una copa.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection, mira d'allotjar-t'hi en juny, quan els preus solen ser més baixos (138 €).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Hôtel Des Dromonts By Sowell Collection