Hôtel de Varenne

Hotel
4 estrelles
dg. 06/09
-
dl. 07/09
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
131 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Hôtel de Varenne

dg. 06/09
-
dl. 07/09
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 2 llits individuals
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 1 llit individual
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 1 llit individual
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit individual
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Hôtel de Varenne

Hotel de Varenne, que se encuentra a menos de veinte minutos andando de la estación de École Militaire, proporciona a los huéspedes una base excelente para su estancia en París. Este moderno estableci...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+33 1 45 51 45 55

Avantatges i serveis a Hôtel de Varenne

  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Articles de neteja personal gratuïts

General

  • Finestra
  • Bullidor elèctric
  • Tota la unitat és accessible en cadira de rodes
  • Habitacions familiars
  • Bressol disponible
  • Extintor
  • Bugaderia
  • TV de pantalla plana
  • Llit plegable
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Vistes al jardí
  • Servei d'habitacions
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Vàter amb cisterna alta
  • Hipoal·lergogen
  • Coixí hipoal·lergogen
  • Vistes a pati interior
  • Habitacions interconnectades disponibles
  • Accés amb targeta de clau
  • Circuit tancat de TV a l'exterior
  • Per a no fumadors
  • Bar/Sala d'estar
  • Caixa de seguretat per a portàtils
  • Sortida exprés
  • Aparcament
  • Assecador de cabells
  • Pica de lavabo baixa
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Aire condicionat
  • Coixí sense plomes
  • Es pot demanar menjar a l'allotjament
  • Barnús
  • Bany privat
  • Registre d'entrada/de sortida privat
  • Recepció les 24h
  • Zona de fumadors
  • Magatzem disponible
  • Aparcament privat
  • Vistes a un carrer tranquil
  • Vàter elevat
  • Terrassa/Pati
  • Accessible - mobilitat
  • Dutxa per a cadira de rodes
  • Tovalloles
  • Caixa forta
  • Zona per jeure
  • Ascensor
  • Minibar
  • Xampú
  • Dutxa
  • Casquet de dutxa
  • Cadira per a la dutxa
  • Accessible en ascensor
  • Aparcament accessible
  • Adaptador
  • Sabatilles d'anar per casa
  • Kit de primers auxilis
  • Endoll a prop del llit
  • Sofà
  • Sofà llit
  • Habitacions insonoritzades
  • Banyera
  • Insonorització
  • Gel de bany
  • Esmorzar a l'habitació
  • Tetera/cafetera
  • Telèfon
  • Bullidor
  • Encatifat
  • Nevera
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Vàter amb agafadors
  • Caixa forta
  • Vista a la ciutat
  • Penjador de roba
  • Papereres
  • Cafetera
  • TV
  • Plantes superiors accessibles en ascensor
  • Suavitzant
  • Escriptori
  • Taula per menjar
  • Dutxa sense graó
  • Armari

Activitats

  • Bicicleta de lloguer

Serveis

  • Servei de cangur o guarderia
  • Cotxe de lloguer
  • Servei de despertador
  • Neteja diària
  • Fax/fotocòpies
  • Servei de consergeria
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Menús per a dietes especials (cal demanar-ho)
  • Contractació de visites guiades
  • Seguretat les 24 hores
  • Transport a l’aeroport
Mostra els 98 serveis

Valoracions sobre Hôtel de Varenne

8,5
Molt bo1075 valoracions verificades
No s’ha trobat cap valoració. Prova de suprimir un filtre, canviar la cerca o restablir-ho tot per veure valoracions.

Hotels similars a Hôtel de Varenne

Explora Invalides, París

Llocs d’interès més populars

13 mins a peu

1,1 km

17 mins a peu

1,4 km

18 mins a peu

1,5 km

6 mins per carretera

2,2 km

8 mins per carretera

2,9 km

13 mins a peu

1,1 km

17 mins a peu

1,4 km

18 mins a peu

1,5 km

6 mins per carretera

2,2 km

8 mins per carretera

2,9 km

Transport públic

16 mins per carretera

5,8 km

16 mins per carretera

5,8 km

Cotxes de lloguer

70 € de mitjana diària

Aeroports més propers

26 mins per carretera

16,9 km

42 mins per carretera

24,2 km

39 mins per carretera

32,9 km

1 hr 16 mins per carretera

85,3 km

26 mins per carretera

16,9 km

42 mins per carretera

24,2 km

39 mins per carretera

32,9 km

1 hr 16 mins per carretera

85,3 km

  • A quina distància es troba Hôtel de Varenne de Palais des Sports?

    Hôtel de Varenne està a una distància prou curta de Palais des Sports, París, per anar-hi a peu (3,5 km).

  • Hôtel de Varenne està a prop de Plaça de la República?

    Si vols visitar Plaça de la República durant la teva estada a París, Hôtel de Varenne es troba a només 3,6 km de distància.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Hôtel de Varenne

  • A quina distància està Hôtel de Varenne de l'aeroport més proper, Aeroport de París Charles de Gaulle?

    La distància entre Aeroport de París Charles de Gaulle i Hôtel de Varenne és de 39 km. Per arribar a l'aeroport des de l'hotel en cotxe es triga de mitjana 0 h 30 min sense embussos de trànsit. Cal tenir en compte les hores punta de circulació, especialment a les zones metropolitanes.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de París Charles de Gaulle a Hôtel de Varenne?

    Anar de Aeroport de París Charles de Gaulle a Hôtel de Varenne pot ser tan fàcil com llogar un cotxe al mostrador de lloguer de cotxes de l'aeroport per uns 27 €/dia a París. A més, tens la sort que Hôtel de Varenne ofereix aparcament als clients que trien aquest mitjà de transport. Darrerament, una de les opcions més populars és agafar un taxi o contractar un servei de cotxe compartit per anar de Aeroport de París Charles de Gaulle a l'hotel. Aquesta opció sol ser econòmica, però els clients han d'estar atents als preus en hores punta.

  • Hôtel de Varenne està a prop del centre urbà de París?

    Hôtel de Varenne is just 0,4 km away from the center of Invalides, París. From Hôtel de Varenne you can easily get to other popular landmarks such as Cité Internationale Universitaire de Paris.

  • Quin és el número de telèfon de Hôtel de Varenne?

    Si necessites ajuda amb la teva reserva a Hôtel de Varenne, truca al +33 1 45 51 45 55.

  • Hôtel de Varenne té servei de Wi-Fi?

    Sí, Hôtel de Varenne té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Hôtel de Varenne?

    12:00 és l'hora de sortida a Hôtel de Varenne. És possible endarrerir la sortida, però cal acordar-ho amb l'hotel prèviament.

  • Hôtel de Varenne ofereix servei de bugaderia?

    Si has de rentar roba durant la teva estada, fes servir les instal·lacions i el servei de bugaderia de Hôtel de Varenne.

  • Ofereix Hôtel de Varenne habitacions accessibles?

    Sí, Hôtel de Varenne ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Hôtel de Varenne?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Hôtel de Varenne, mira d'allotjar-t'hi en agost, quan els preus solen ser més baixos (181 €).

  • A París, a quina zona es troba Hôtel de Varenne?

    Hôtel de Varenne es troba dins de l'àrea Invalides a París. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Hôtel de Varenne respecte de la resta de llocs a París.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Hôtel de Varenne?

    Valora l'opció d'arribar a Hôtel de Varenne el diumenge, quan el preu per nit sol ser més baix (176 € per nit de mitjana).

  • A quina distància es troba Hôtel de Varenne de Palais des Sports?

    Hôtel de Varenne està a una distància prou curta de Palais des Sports, París, per anar-hi a peu (3,5 km).

  • Hôtel de Varenne està a prop de Plaça de la República?

    Si vols visitar Plaça de la República durant la teva estada a París, Hôtel de Varenne es troba a només 3,6 km de distància.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Hôtel de Varenne