Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho

Hotel
3 estrelles
dt. 04/08
-
dc. 05/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
46 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.
dt. 04/08
-
dc. 05/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit doble
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 2 llits individuals
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit doble
Habitació doble, 1 llit individual
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
És possible que els preus no incloguin una taxa turística local que caldrà pagar a l'hotel.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.
Este hotel se encuentra situado en Central Tokyo y dispone de internet, servicio de guardaequipajes y lavandería.

El hotel ofrece servicio de despertador, servicio de lavandería y una fotocopia...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+81 335 532 220

Avantatges i serveis a Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho

Llista completa dels serveis que trobaràs a Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Restaurant
  • Wi-Fi gratuïta
  • Aparcador/-a de cotxes
  • TV de pantalla plana
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Internet
  • Aparcament
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Bugaderia
  • Assecador de cabells

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Internet
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Xampú
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Gel de bany
  • Aire condicionat
  • Pijama
  • Papereres
  • Suavitzant

Bany

  • Dutxa
  • Banyera
  • Bidet
  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Raspall de dents
  • Bany privat

Restaurants

  • Bullidor elèctric
  • Restaurant
  • Bullidor
  • Nevera
  • Màquina de venda automàtica (begudes)
  • Màquina de venda automàtica (snacks)

Accessibilitat i idoneïtat

  • Habitacions per a no fumadors disponibles
  • Ascensor
  • Accessible en ascensor
  • Plantes superiors accessibles en ascensor
  • Zona de fumadors

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Kit de primers auxilis
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Circuit tancat de TV a l'exterior
  • Seguretat les 24 hores

Serveis i comoditats

  • Servei de despertador
  • Caixa forta
  • Oficina de canvi
  • Accés amb targeta de clau
  • Recepció les 24h

Aparcament i transport

  • Aparcament
  • Aparcador/-a de cotxes
  • Aparcament privat

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Planxa per a pantalons

General

  • Sabatilles d'anar per casa
  • Sofà
  • Magatzem disponible

Espai de treball

  • Fax/fotocòpies
  • Escriptori

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana

Habitació

  • Despertador

Spa

  • Massatge

Valoracions sobre Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 2454 valoracions sobre Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.
8,4
Molt bo
2454 valoracions verificades
Extraordinari
1011
Molt bo
668
Bo
369
D'acord
214
Acceptable
97
Mediocre
49
Deficient
46
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho

Descobreix altres establiments a Tòquio que ofereixen una experiència i un ambient similars a Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho. En total, hi ha 12447 hotels que atenen viatgers a Tòquio. Les dades de preus es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Chūō, Tòquio

Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho es troba a 1-8-2 Shinkawa Chuo-ku, al barri de Chūō de Tòquio. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 28 de juliol de 2026.
Ubicació de Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho: 1-8-2 Shinkawa Chuo-ku

Llocs d’interès més populars

  • Nihonbashi1 km
  • Bank of Japan1.3 km
  • Ginza1.7 km
  • Tokyo Electric Power Company2.4 km
  • Akihabara2.4 km
  • Shiodome2.7 km
  • Shinbashi2.7 km
  • Kokyo2.8 km
  • Nippon Budokan3.4 km
  • Tour de Tokyo4 km
  • Tokyo Dome4.1 km
  • Parque Ueno4.2 km
  • A quina distància es troba Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho de Akihabara Electric Town?

    Akihabara Electric Town de Tòquio està a 2,4 km de Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.

  • Els preus de Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho són comparables amb els preus dels hotels de 3 estrelles de Tòquio?

    Els preus de Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho normalment se situen per sota de la mitjana dels hotels de 3 estrelles de Tòquio. De mitjana, el preu estimat per allotjar-se a Tòquio és de 102 €/nit. Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho normalment costa 72 € per nit; és a dir, un 30 % més barat que la mitjana de Tòquio.

  • A quina distància està Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho de l'aeroport més proper, Aeroport de Tòquio Haneda?

    A 23,1 km de distància, el temps esperat de conducció des de l'aeroport més proper, Aeroport de Tòquio Haneda, a Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho és de 0 h 17 min. El temps mitjà del trajecte en cotxe pot variar en funció de si és una hora punta o una hora amb poc trànsit, especialment a les zones metropolitanes.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Tòquio Haneda a Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho?

    Si vols tenir plena llibertat per visitar Tòquio, planteja't llogar un cotxe per aproximadament 46 €/dia i aparca'l a Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho, que normalment ofereix llocs d'aparcament per als clients de l'hotel. Els taxis i les aplicacions per compartir cotxe són una solució molt habitual per als clients de Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho. Sol ser el mètode més econòmic de transport per visitar Tòquio.

  • Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho està a prop del centre urbà de Tòquio?

    Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho is just 1,1 km away from the center of Chūō, Tòquio. From Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho you can easily get to other popular landmarks such as Tokyo Dome.

  • Quin és el número de telèfon de Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho?

    Si tens dubtes o preguntes en relació amb la teva estada, truca al +81 335 532 220 per parlar amb la recepció de Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho.

  • Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho té servei de Wi-Fi?

    Sí, Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho?

    L'horari estàndard de sortida de Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho és a les 11:00. Normalment, els clients poden fer l'entrada a partir de les 15:00. En cas de requisits especials, posa't en contacte amb recepció.

  • Quant costa allotjar-se a Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho, Tòquio?

    El millor preu que s'ha trobat darrerament a Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho és de 37 € per nit, amb una mitjana al voltant de 72 € per nit. Introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior per veure'n els preus actuals.

  • Hi ha restaurant a Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho?

    A les instal·lacions hi ha un restaurant. Posa't en contacte amb Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho per conèixer els horaris d'obertura i de les darreres comandes.

  • Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho ofereix servei de bugaderia?

    Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho té un servei de bugaderia a disposició dels clients.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho, mira d'allotjar-t'hi en agost, quan els preus solen ser més baixos (83 €).

  • A Tòquio, a quina zona es troba Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho?

    Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho es troba dins de l'àrea Chūō a Tòquio. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho respecte de la resta de llocs a Tòquio.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho?

    Valora l'opció d'arribar a Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho el dijous, quan el preu per nit sol ser més baix (73 € per nit de mitjana).

  • A quina distància es troba Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho de Akihabara Electric Town?

    Akihabara Electric Town de Tòquio està a 2,4 km de Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Hotel Villa Fontaine Tokyo-Kayabacho