Hotel

Oceania Paris Porte de Versailles

4 estrelles
8,0
Excel·lent
basat en 3875 valoracions
3875 valoracions verificades
dv. 30/10
-
ds. 31/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
59 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Oceania Paris Porte de Versailles

dv. 30/10
-
ds. 31/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Executive room, 1 llit gran
Executive room, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 1 llit gran
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 1 llit gran
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Oceania Paris Porte de Versailles

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+33 1 56 09 09 09

Avantatges i serveis a Oceania Paris Porte de Versailles

  • Piscina interior
  • Centre de fitnes
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Cafetera
  • Centre de negocis
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit

General

  • Terrassa/Pati
  • Accessible - mobilitat
  • Habitacions familiars
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Caixa forta
  • Bressol disponible
  • Zona per jeure
  • Bugaderia
  • Ascensor
  • Servei de planxa
  • Minibar
  • TV de pantalla plana
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Vistes al jardí
  • Servei d'habitacions
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Dutxa
  • Dutxes efecte pluja
  • Aparcament accessible
  • Sabatilles d'anar per casa
  • Kit de primers auxilis
  • Vistes a pati interior
  • Banyera d'hidromassatge
  • Piscina interior
  • Cafeteria
  • Endoll a prop del llit
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Per a no fumadors
  • Habitacions insonoritzades
  • Insonorització
  • Bar/Sala d'estar
  • Caixa de seguretat per a portàtils
  • Espai flexible per a esdeveniments
  • Assecador de cabells
  • Esmorzar a l'habitació
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Telèfon
  • Aire condicionat
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Caixa forta
  • Esmorzar continental
  • Es pot demanar menjar a l'allotjament
  • Cafetera
  • TV
  • Aparcament (de pagament)
  • Escriptori
  • Màquina de venda automàtica (begudes)
  • Màquina de venda automàtica (snacks)
  • Barnús
  • Bany privat
  • Dutxa sense graó
  • Jardí
  • Armari
  • Recepció les 24h
  • Zona de fumadors
  • Magatzem disponible
  • Aparcament privat

Activitats

  • Ioga
  • Biblioteca
  • Bicicleta de lloguer
  • Centre de fitnes

Serveis

  • Centre de negocis
  • Neteja diària
  • Fax/fotocòpies
  • Servei de consergeria
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Sales de reunions/banquets
  • Personal multilingüe
  • Spa
Mostra els 72 serveis

Valoracions sobre Oceania Paris Porte de Versailles

8,0
Molt bo3875 valoracions verificades
No s’ha trobat cap valoració. Prova de suprimir un filtre, canviar la cerca o restablir-ho tot per veure valoracions.

Hotels similars a Oceania Paris Porte de Versailles

Explora París

Llocs d’interès més populars

12 mins per carretera

4,5 km

11 mins per carretera

4,1 km

12 mins per carretera

5,6 km

14 mins per carretera

6,7 km

15 mins per carretera

7,5 km

12 mins per carretera

4,5 km

11 mins per carretera

4,1 km

12 mins per carretera

5,6 km

14 mins per carretera

6,7 km

15 mins per carretera

7,5 km

Transport públic

26 mins per carretera

11,7 km

26 mins per carretera

11,7 km

Aeroports més propers

20 mins per carretera

15,5 km

46 mins per carretera

29,1 km

43 mins per carretera

37,8 km

1 hr 21 mins per carretera

89,9 km

20 mins per carretera

15,5 km

46 mins per carretera

29,1 km

43 mins per carretera

37,8 km

1 hr 21 mins per carretera

89,9 km

  • A quina distància es troba Oceania Paris Porte de Versailles de Palais des Sports?

    Palais des Sports és un lloc d'interès popular i està a poc més de 0,3 km de Oceania Paris Porte de Versailles.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Oceania Paris Porte de Versailles

  • Els preus de Oceania Paris Porte de Versailles són comparables amb els preus dels hotels de 4 estrelles de París?

    El preu d'una habitació en hotels de 4 estrelles a París normalment és de 217 €/nit, però Oceania Paris Porte de Versailles ofereix habitacions un 5 % més barates, de mitjana. Normalment, pots allotjar-te a Oceania Paris Porte de Versailles per 206 €/nit. És una oferta excel·lent per als usuaris d'HotelsCombined que volen visitar París.

  • A quina distància està Oceania Paris Porte de Versailles de l'aeroport més proper, Aeroport de París Charles de Gaulle?

    A 45,2 km de distància, el temps esperat de conducció des de l'aeroport més proper, Aeroport de París Charles de Gaulle, a Oceania Paris Porte de Versailles és de 0 h 35 min. El temps mitjà del trajecte en cotxe pot variar en funció de si és una hora punta o una hora amb poc trànsit, especialment a les zones metropolitanes.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de París Charles de Gaulle a Oceania Paris Porte de Versailles?

    Darrerament, una de les opcions més populars és agafar un taxi o contractar un servei de cotxe compartit per anar de Aeroport de París Charles de Gaulle a l'hotel. Aquesta opció sol ser econòmica, però els clients han d'estar atents als preus en hores punta.

  • Oceania Paris Porte de Versailles admet animals domèstics?

    Oceania Paris Porte de Versailles admet animals domèstics.

  • Oceania Paris Porte de Versailles té piscina?

    Sí, Oceania Paris Porte de Versailles té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • Oceania Paris Porte de Versailles està a prop del centre urbà de París?

    Oceania Paris Porte de Versailles is just 0,9 km away from the center of 15è districte, París. From Oceania Paris Porte de Versailles you can easily get to other popular landmarks such as Cité Internationale Universitaire de Paris.

  • Quin és el número de telèfon de Oceania Paris Porte de Versailles?

    Si tens preguntes en relació amb Oceania Paris Porte de Versailles i la teva reserva, posa't en contacte directament amb recepció a +33 1 56 09 09 09.

  • Oceania Paris Porte de Versailles té servei de Wi-Fi?

    Sí, Oceania Paris Porte de Versailles té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Oceania Paris Porte de Versailles té gimnàs o centre de fitnes?

    Els clients de Oceania Paris Porte de Versailles tenen un centre de fitnes al propi hotel a la seva disposició. La majoria d'hotels no tenen centres de fitnes oberts les 24 hores del dia, pregunta'n l'horari i la disponibilitat a la recepció.

  • Quin és l'horari de sortida de Oceania Paris Porte de Versailles?

    A Oceania Paris Porte de Versailles, l'horari de sortida és a les 12:00, tot i que pot endarrerir-se confirmant-ho amb la recepció de l'hotel.

  • Quant costa allotjar-se a Oceania Paris Porte de Versailles, París?

    El millor preu que s'ha trobat darrerament a Oceania Paris Porte de Versailles és de 94 € per nit, amb una mitjana al voltant de 206 € per nit. Introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior per veure'n els preus actuals.

  • Oceania Paris Porte de Versailles ofereix servei de bugaderia?

    Si has de rentar roba durant la teva estada, fes servir les instal·lacions i el servei de bugaderia de Oceania Paris Porte de Versailles. L'allotjament també ofereix planxes i taules de planxar.

  • Ofereix Oceania Paris Porte de Versailles habitacions accessibles?

    Sí, Oceania Paris Porte de Versailles ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Oceania Paris Porte de Versailles?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Oceania Paris Porte de Versailles, mira d'allotjar-t'hi en agost, quan els preus solen ser més baixos (183 €).

  • Hi ha cap altre hotel oceania a París?

    En total, hi ha 1 ubicació a París. L'establiment oceania més popular a París és Oceania Paris Porte de Versailles.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Oceania Paris Porte de Versailles?

    Valora l'opció d'arribar a Oceania Paris Porte de Versailles el dissabte, quan el preu per nit sol ser més baix (155 € per nit de mitjana).

  • A quina distància es troba Oceania Paris Porte de Versailles de Palais des Sports?

    Palais des Sports és un lloc d'interès popular i està a poc més de 0,3 km de Oceania Paris Porte de Versailles.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Oceania Paris Porte de Versailles