Hotel Il Campanile

Hotel
3 estrelles
dc. 02/09
-
dj. 03/09
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
103 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Hotel Il Campanile

dc. 02/09
-
dj. 03/09
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Hotel Il Campanile

L'Il Campanile està situat en una tranquil·la zona de turons, a 8 km de Cherasco i a 30 minuts en cotxe de Torí. Aquest hotel elegant està ubicat en un antic convent reconvertit i té un jardí gran i a...

Good to Know

Hora d’entrada14:30
Hora de sortida10:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+39 017 249 0000
Número de llicència: 004067-ALB-00006, IT004067A1LBP5BO6R

Avantatges i serveis a Hotel Il Campanile

  • Piscina exterior
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Aparcament gratuït
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Sales de reunions/banquets

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Extintor
  • Aire condicionat
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Calefacció
  • Papereres

Bany

  • Bidet
  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Dutxa
  • Bany privat

General

  • Habitacions familiars
  • Zona per jeure
  • Terra enrajolat/de marbre
  • Vistes al jardí
  • Terra de parquet o tarima
  • Sofà

Serveis i comoditats

  • Servei de despertador
  • Sortida exprés
  • Sales de reunions/banquets
  • Servei d'habitacions
  • Recepció les 24h

Accessibilitat i idoneïtat

  • Per a no fumadors
  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Accessible - mobilitat
  • Ascensor

Aparcament i transport

  • Aparcament al carrer
  • Càrrega de vehicles elèctrics
  • Aparcament gratuït

Restaurants

  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Menús per a dietes especials (cal demanar-ho)

Aire lliure

  • Terrassa/Pati
  • Jardí

Salut i seguretat

  • Circuit tancat de TV a l'exterior
  • Neteja diària

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana

Habitació

  • Armari

Espai de treball

  • Escriptori

Coses per fer

  • Golf

Piscina

  • Piscina exterior

Valoracions sobre Hotel Il Campanile

8,7
Molt bo
982 valoracions verificades
Extraordinari
562
Molt bo
230
Bo
115
D'acord
49
Acceptable
8
Mediocre
9
Deficient
9
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Hotel Il Campanile

Explora Cherasco

Ubicació de Hotel Il Campanile: Fraz. Veglia 56

Llocs d’interès més populars

  • Cherasco Synagogue6.1 km
  • Golf Club Cherasco7.1 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Hotel Il Campanile

  • A quina distància està Hotel Il Campanile de l'aeroport més proper, Aeroport de Cuneo Levaldigi?

    La distància entre Hotel Il Campanile i l'aeroport més proper, Aeroport de Cuneo Levaldigi, és de 30,9 km i en cotxe es triga de mitjana 0 h 23 min en funció del trànsit. Cal tenir en compte les hores punta de circulació a prop de l'hotel i de l'aeroport, ja que algunes zones tenen més trànsit que altres i els embussos poden incrementar el temps del trajecte.

  • Hotel Il Campanile admet animals domèstics?

    Els clients poden allotjar-se a Hotel Il Campanile amb les seves mascotes.

  • Hotel Il Campanile té piscina?

    Sí. Moltes persones que viatgen a Cherasco busquen hotels amb piscina. Hotel Il Campanile té una piscina a les seves instal·lacions que els clients poden utilitzar, però recorda que els hotels normalment tenen normes pel que fa a l'ús de la piscina.

  • Quin és el número de telèfon de Hotel Il Campanile?

    Si tens dubtes o preguntes en relació amb la teva estada, truca al +39 017 249 0000 per parlar amb la recepció de Hotel Il Campanile.

  • Hotel Il Campanile té servei de Wi-Fi?

    Sí, Hotel Il Campanile té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Hotel Il Campanile?

    A Hotel Il Campanile, normalment les entrades són a partir de les 14:30 i les sortides abans de les 10:00.

  • Quant costa allotjar-se a Hotel Il Campanile, Cherasco?

    El millor preu que s'ha trobat darrerament a Hotel Il Campanile és de 96 € per nit, amb una mitjana al voltant de 102 € per nit. Introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior per veure'n els preus actuals.

  • Hi ha restaurant a Hotel Il Campanile?

    A Hotel Il Campanile, hi ha un restaurant. Posa-t'hi en contacte per conèixer els horaris de cuina del restaurant. L'allotjament també té un bar per fer-hi una copa.

  • Ofereix Hotel Il Campanile habitacions accessibles?

    Sí, Hotel Il Campanile ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Hotel Il Campanile