Hotel

Holiday Inn Norwich - North By IHG

4 estrelles
8,0
Excel·lent
basat en 2008 valoracions
2008 valoracions verificades
dc. 30/09
-
dj. 01/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
72 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Holiday Inn Norwich - North By IHG

dc. 30/09
-
dj. 01/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació estàndard, 1 llit individual
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit doble
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit doble
Habitació doble, 1 llit individual
Habitació doble, 1 llit individual
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 sofà llit
Habitació doble, 1 llit doble
Habitació doble, 1 llit doble
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Holiday Inn Norwich - North By IHG

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+44 333 320 9344

Avantatges i serveis a Holiday Inn Norwich - North By IHG

  • Piscina interior
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Cafetera
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • TV

General

  • Finestra
  • Bullidor elèctric
  • Tota la unitat és accessible en cadira de rodes
  • Habitacions familiars
  • Bressol disponible
  • Extintor
  • Bugaderia
  • TV de pantalla plana
  • Llit plegable
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Vistes al jardí
  • Piscina d'aigua calenta
  • Servei d'habitacions
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Vàter amb cisterna alta
  • Banyera d'hidromassatge
  • Habitacions interconnectades disponibles
  • Piscina interior
  • Accés amb targeta de clau
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Menjar infantil
  • Circuit tancat de TV a l'exterior
  • Per a no fumadors
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Sortida exprés
  • Aparcament
  • Assecador de cabells
  • Pica de lavabo baixa
  • Pica baixa
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Aire condicionat
  • Coixí sense plomes
  • Es pot demanar menjar a l'allotjament
  • Barnús
  • Bany privat
  • Jardí
  • Recepció les 24h
  • Zona de fumadors
  • Bany turc
  • Magatzem disponible
  • Aparcament privat
  • Ràdio
  • Vàter elevat
  • Accessible - mobilitat
  • Dutxa per a cadira de rodes
  • Cadires de platja
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Caixa forta
  • Ascensor
  • Xampú
  • Dutxa
  • Planxa i taula de planxar
  • Cadira per a la dutxa
  • Accessible en ascensor
  • Aparcament accessible
  • Bany adaptat
  • Sabatilles d'anar per casa
  • Kit de primers auxilis
  • Endoll a prop del llit
  • Sofà
  • Sofà llit
  • Balcó
  • Banyera
  • Gel de bany
  • Ampolla d'aigua
  • Esmorzar a l'habitació
  • Telèfon
  • Encatifat
  • Nevera
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Vàter amb agafadors
  • Sauna
  • Penjador de roba
  • Papereres
  • Cafetera
  • TV
  • Plantes superiors accessibles en ascensor
  • Suavitzant
  • Escriptori
  • Dutxa sense graó
  • Armari

Activitats

  • Jocs de taula/trencaclosques
  • Classes de fitness
  • Centre de fitnes

Serveis

  • Servei de cangur o guarderia
  • Servei de despertador
  • Neteja diària
  • Fax/fotocòpies
  • Oficina de canvi
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Sales de reunions/banquets
  • Menús per a dietes especials (cal demanar-ho)
  • Seguretat les 24 hores
  • Sales de conferències
Mostra els 98 serveis

Valoracions sobre Holiday Inn Norwich - North By IHG

8,0
Molt bo2008 valoracions verificades
No s’ha trobat cap valoració. Prova de suprimir un filtre, canviar la cerca o restablir-ho tot per veure valoracions.

Hotels similars a Holiday Inn Norwich - North By IHG

Explora Norwich

Llocs d’interès més populars

10 mins per carretera

5,6 km

10 mins per carretera

5,5 km

11 mins per carretera

6,0 km

12 mins per carretera

5,8 km

10 mins per carretera

5,9 km

10 mins per carretera

5,6 km

10 mins per carretera

5,5 km

11 mins per carretera

6,0 km

12 mins per carretera

5,8 km

10 mins per carretera

5,9 km

Cotxes de lloguer

26 € de mitjana diària

Aeroports més propers

5 mins per carretera

5,9 km

5 mins per carretera

5,9 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Holiday Inn Norwich - North By IHG

  • A quina distància està Holiday Inn Norwich - North By IHG de l'aeroport més proper, Aeroport de Norwich Arpt?

    A 1,6 km de distància, Aeroport de Norwich Arpt és l'aeroport més proper a Holiday Inn Norwich - North By IHG. El temps mitjà d'un trajecte en cotxe de Holiday Inn Norwich - North By IHG a Aeroport de Norwich Arpt és de 0 h 01 min. Et recomanem consultar l'estat del trànsit entre l'hotel i l'aeroport.

  • Holiday Inn Norwich - North By IHG admet animals domèstics?

    Sí. Holiday Inn Norwich - North By IHG admet animals domèstics, com ara gossos.

  • Holiday Inn Norwich - North By IHG té piscina?

    Sí. Els usuaris d'HotelsCombined que viatgen a Norwich normalment busquen hotels amb piscina. La majoria d'hotels tenen horaris de piscina, demana'n els horaris i la normativa a la recepció de Holiday Inn Norwich - North By IHG.

  • Quin és el número de telèfon de Holiday Inn Norwich - North By IHG?

    Si tens preguntes en relació amb Holiday Inn Norwich - North By IHG i la teva reserva, posa't en contacte directament amb recepció a +44 333 320 9344.

  • Holiday Inn Norwich - North By IHG té servei de Wi-Fi?

    Sí, Holiday Inn Norwich - North By IHG té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Holiday Inn Norwich - North By IHG té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí, Holiday Inn Norwich - North By IHG té un centre de fitnes per als clients que s'hi allotgen.

  • Quin és l'horari de sortida de Holiday Inn Norwich - North By IHG?

    Cal fer la sortida abans de les 12:00. Programa l'entrada a Holiday Inn Norwich - North By IHG a partir de les 15:00 del dia d'arribada.

  • Quant costa allotjar-se a Holiday Inn Norwich - North By IHG, Norwich?

    Actualment, una bona oferta a Holiday Inn Norwich - North By IHG està entre 69 € i 111 € per nit. Els preus varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. Introdueix totes les dades de la teva estada al formulari anterior per veure les millors ofertes disponibles en aquest moment.

  • Hi ha restaurant a Holiday Inn Norwich - North By IHG?

    Sí, pots demanar menjar del restaurant de Holiday Inn Norwich - North By IHG. L'horari d'obertura pot variar. Si ets més de beure que de menjar, també hi ha un bar a les instal·lacions.

  • Holiday Inn Norwich - North By IHG ofereix servei de bugaderia?

    Si has de rentar roba durant la teva estada, fes servir les instal·lacions i el servei de bugaderia de Holiday Inn Norwich - North By IHG. També hi ha una planxa i una taula de planxar a l'allotjament.

  • Ofereix Holiday Inn Norwich - North By IHG habitacions accessibles?

    Sí, Holiday Inn Norwich - North By IHG ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Holiday Inn Norwich - North By IHG?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Holiday Inn Norwich - North By IHG, mira d'allotjar-t'hi en gener, quan els preus solen ser més baixos (100 €).

  • Hi ha cap altre hotel Holiday Inn a Norwich?

    En total, hi ha 3 ubicacions a Norwich. L'establiment Holiday Inn més popular a Norwich és Holiday Inn Norwich - North By IHG.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Holiday Inn Norwich - North By IHG?

    Valora l'opció d'arribar a Holiday Inn Norwich - North By IHG el dissabte, quan el preu per nit sol ser més baix (90 € per nit de mitjana).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Holiday Inn Norwich - North By IHG