Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG

Hotel
3 estrelles
dv. 31/07
-
ds. 01/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
67 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 24 de juliol de 2026 per últim cop.
dv. 31/07
-
ds. 01/08
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
78 €
per nit amb impostos
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
89 €
per nit amb impostos
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 24 de juliol de 2026 per últim cop.
Para su estancia en Knoxville, esta propiedad ofrece un entorno confortable y cuenta con una piscina cubierta, un gimnasio y un planta ejecutiva.

Entre los servicios e instalaciones de este hot...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+1 865 693 1011

Avantatges i serveis a Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG

Llista completa dels serveis que trobaràs a Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Piscina exterior
  • Piscina interior
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Aparcament gratuït

Serveis i comoditats

  • Sales de conferències
  • Caixer automàtic
  • Centre de negocis
  • Servei de despertador
  • Caixa forta
  • Sales de reunions/banquets
  • Petit supermercat
  • Servei d'habitacions
  • Sortida exprés
  • Recepció les 24h

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Aire condicionat
  • Papereres

Accessibilitat i idoneïtat

  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Accessible - mobilitat
  • Ascensor
  • Aparcament accessible
  • Habitació lliure d'al·lèrgens
  • Per a no fumadors
  • Zona de fumadors

Restaurants

  • Microones
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Tetera/cafetera
  • Nevera
  • Cafetera
  • Màquina de venda automàtica (begudes)

General

  • Habitacions familiars
  • Zona per jeure
  • Habitacions interconnectades disponibles
  • Sofà
  • Telèfon
  • Encatifat
  • Magatzem disponible

Piscina i spa

  • Piscina d'aigua calenta
  • Banyera d'hidromassatge
  • Piscina interior
  • Piscina exterior
  • Sauna

Bany

  • Dutxa
  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Barnús
  • Bany privat

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Kit de primers auxilis
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Circuit tancat de TV a l'exterior
  • Caixa forta

Multimèdia i entreteniment

  • Ràdio
  • Sala d'estar/de TV compartida
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Canals de pagament per visió

Coses per fer

  • Pista de bàsquet
  • Botiga de regals
  • Sala de jocs
  • Entreteniment nocturn

Aparcament i transport

  • Servei de trasllat (gratuït)
  • Càrrega de vehicles elèctrics
  • Aparcament gratuït

Aire lliure

  • Terrassa/Pati
  • Zona de pícnic
  • Jardí

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Planxa i taula de planxar

Ideal per a famílies

  • Piscina infatil
  • Menjar infantil
  • Bufet amb menjar infantil

Espai de treball

  • Fax/fotocòpies
  • Escriptori

Habitació

  • Sofà llit

Gimnàs

  • Centre de fitnes

Valoracions sobre Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 1036 valoracions sobre Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 24 de juliol de 2026 per últim cop.
7,8
Bo
1036 valoracions verificades
Extraordinari
508
Molt bo
182
Bo
98
D'acord
53
Acceptable
70
Mediocre
33
Deficient
95
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG

Descobreix altres establiments a Knoxville que ofereixen una experiència i un ambient similars a Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG. En total, hi ha 646 hotels que atenen viatgers a Knoxville. Les dades de preus es van actualitzar el dia 24 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Knoxville

Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG es troba a 9134 Executive Park Drive, al barri de de Knoxville. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 24 de juliol de 2026.
Ubicació de Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG: 9134 Executive Park Drive

Llocs d’interès més populars

  • Westwood12 km
  • Sequoyah Hills12.1 km
  • Knoxville College14.1 km
  • University of Tennessee14.8 km
  • Thompson-Boling Arena15.2 km
  • Neyland Stadium15.3 km
  • L&N Station15.7 km
  • Sunsphere Tower15.7 km
  • Medical Arts Building16 km
  • First Baptist Church16.1 km
  • Market Square16.1 km
  • Knox County Courthouse16.2 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 24 de juliol de 2026 per últim cop.

  • A quina distància està Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG de l'aeroport més proper, Aeroport de Knoxville McGhee Tyson?

    La distància entre l'aeroport més proper, Aeroport de Knoxville McGhee Tyson, i Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG és de 24,7 km i el temps previst en cotxe és de 0 h 19 min. El temps de conducció entre un punt i l'altre pot variar en funció de l'hora del dia i del trànsit.

  • Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG admet animals domèstics?

    Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG admet animals domèstics.

  • Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG té piscina?

    Sí. Els usuaris d'HotelsCombined que viatgen a Knoxville normalment busquen hotels amb piscina. La majoria d'hotels tenen horaris de piscina, demana'n els horaris i la normativa a la recepció de Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG.

  • Quin és el número de telèfon de Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG?

    Per parlar amb la recepció de Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG, truca al +1 865 693 1011.

  • Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG té servei de Wi-Fi?

    Sí, Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí, els clients de Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG tenen un centre de fitnes a la seva disposició.

  • Quin és l'horari de sortida de Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG?

    Cal fer la sortida abans de les 11:00. Programa l'entrada a Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG a partir de les 15:00 del dia d'arribada.

  • Quant costa allotjar-se a Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG, Knoxville?

    El millor preu que s'ha trobat darrerament a Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG és de 72 € per nit, amb una mitjana al voltant de 97 € per nit. Introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior per veure'n els preus actuals.

  • Hi ha restaurant a Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG?

    A les instal·lacions hi ha un restaurant. Posa't en contacte amb Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG per conèixer els horaris d'obertura i de les darreres comandes. Si ets més de beure que de menjar, també hi ha un bar a les instal·lacions.

  • Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG ofereix servei de bugaderia?

    Aquest allotjament no ofereix servei de bugaderia. L'allotjament també té planxes i taules de planxar a disposició dels clients.

  • Ofereix Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG habitacions accessibles?

    Sí, Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG, mira d'allotjar-t'hi en agost, quan els preus solen ser més baixos (57 €).

  • Hi ha cap altre hotel Holiday Inn a Knoxville?

    En total, hi ha 2 ubicacions a Knoxville. L'establiment Holiday Inn més popular a Knoxville és Holiday Inn Knoxville N - Merchant Drive By IHG.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Holiday Inn Knoxville West- Cedar Bluff Rd By IHG