Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG

Hotel
2 estrelles
dt. 04/08
-
dc. 05/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
89 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.
dt. 04/08
-
dc. 05/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 2 llits grans
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Queen room, 2 llits grans
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.
Durante su estancia en Yreka, este establecimiento proporciona un entorno confortable y pone a su disposición registros de entrada/salida exprés, un gimnasio y un planta ejecutiva.

El hotel tie...

Good to Know

Hora d’entrada16:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+1 530 842 1600

Avantatges i serveis a Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG

Llista completa dels serveis que trobaràs a Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Piscina interior
  • Centre de fitnes
  • Cafetera
  • Aparcament gratuït
  • Centre de negocis
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Sales de reunions/banquets

Accessibilitat i idoneïtat

  • Tota la unitat es troba a la planta baixa
  • Tota la unitat és accessible en cadira de rodes
  • Accessible - mobilitat
  • Dutxa per a cadira de rodes
  • Ascensor
  • Cadira per a la dutxa
  • Accessible en ascensor
  • Bany adaptat
  • Per a no fumadors
  • Pica baixa
  • Coixí sense plomes
  • Vàter amb agafadors
  • Plantes superiors accessibles en ascensor
  • Plantes superiors accessibles per les escales

Bàsics

  • Internet
  • Wi-Fi
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Ventilador
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Xampú
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Gel de bany
  • Aire condicionat
  • Papereres
  • Suavitzant

Bany

  • Vàter elevat
  • Dutxa
  • Casquet de dutxa
  • Vàter addicional
  • Banyera
  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Bany privat
  • Dutxa sense graó

General

  • Zona per jeure
  • Habitacions interconnectades disponibles
  • Sofà
  • Telèfon
  • Encatifat
  • Vistes a la muntanya
  • Magatzem disponible

Serveis i comoditats

  • Centre de negocis
  • Servei de despertador
  • Caixa forta
  • Sales de reunions/banquets
  • Accés amb targeta de clau
  • Sortida exprés
  • Recepció les 24h

Restaurants

  • Microones
  • Cafeteria
  • Nevera
  • Cafetera
  • Màquina de venda automàtica (begudes)
  • Màquina de venda automàtica (snacks)

Multimèdia i entreteniment

  • Ràdio
  • TV de pantalla plana
  • Sala d'estar/de TV compartida
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • TV

Habitació

  • Coixí de plomes
  • Endoll a prop del llit
  • Despertador
  • Sofà llit
  • Armari

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Kit de primers auxilis
  • Seguretat les 24 hores
  • Caixa forta

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Planxa i taula de planxar

Coses per fer

  • Botiga de regals
  • Excursionisme
  • Golf

Aparcament i transport

  • Aparcament al carrer
  • Aparcament gratuït

Espai de treball

  • Fax/fotocòpies
  • Escriptori

Piscina

  • Piscina d'aigua calenta
  • Piscina interior

Gimnàs

  • Centre de fitnes

Valoracions sobre Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 92 valoracions sobre Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.
8,9
Molt bo
92 valoracions verificades
Extraordinari
66
Molt bo
14
Bo
5
D'acord
2
Acceptable
2
Mediocre
1
Deficient
2
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG

Descobreix altres establiments a Yreka que ofereixen una experiència i un ambient similars a Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG. En total, hi ha 20 hotels que atenen viatgers a Yreka. Les dades de preus es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Yreka

Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG es troba a 707 Montague Road, al barri de de Yreka. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 28 de juliol de 2026.
Ubicació de Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG: 707 Montague Road

Llocs d’interès més populars

  • Yreka Park1.5 km
  • Yreka City Hall1.6 km
  • Siskiyou County Museum1.9 km
  • Siskiyou County Fairgrounds3.7 km
  • Greenhorn Park4.3 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.

  • Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG té piscina?

    Sí. Moltes persones que viatgen a Yreka busquen hotels amb piscina. Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG té una piscina a les seves instal·lacions que els clients poden utilitzar, però recorda que els hotels normalment tenen normes pel que fa a l'ús de la piscina.

  • Quin és el número de telèfon de Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG?

    Si tens preguntes en relació amb Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG i la teva reserva, posa't en contacte directament amb recepció a +1 530 842 1600.

  • Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG té servei de Wi-Fi?

    Sí, Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí, Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG té un centre de fitnes per als clients que s'hi allotgen.

  • Quin és l'horari de sortida de Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG?

    12:00. Si vols fer la sortida més tard, posa't en contacte amb recepció tan aviat com et sigui possible. L'horari d'entrada és a partir de les 16:00.

  • Quant costa allotjar-se a Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG, Yreka?

    Normalment, els preus de les habitacions de Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG estan al voltant de 204 €/nit i es troben ofertes econòmiques a partir de 186 €/nit. Els preus varien en funció de molts factors, com ara les dates, la temporada o el tipus d'habitació. Utilitza el formulari anterior per veure les ofertes disponibles per a la teva estada.

  • Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG, Yreka, ofereix habitualment un servei de bugaderia per als clients. L'allotjament també ofereix planxes i taules de planxar.

  • Ofereix Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG habitacions accessibles?

    Sí, Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG, mira d'allotjar-t'hi en febrer, quan els preus solen ser més baixos (54 €).

  • Hi ha cap altre hotel Holiday Inn Express a Yreka?

    En total, hi ha 1 ubicació a Yreka. L'establiment Holiday Inn Express més popular a Yreka és Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Holiday Inn Express Yreka-Shasta Area By IHG