Minn Asakusa Kuramae Station

Hotel
1 estrella
dt. 01/09
-
dc. 02/09
2 hostes, 1 habitació
Proveïdor
Proveïdor per a Minn Asakusa Kuramae Station
Proveïdor per a Minn Asakusa Kuramae Station
Proveïdor per a Minn Asakusa Kuramae Station
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Minn Asakusa Kuramae Station

dt. 01/09
-
dc. 02/09

Informació sobre Minn Asakusa Kuramae Station

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida10:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+81 501 808 4038

Avantatges i serveis a Minn Asakusa Kuramae Station

  • Wi-Fi gratuïta
  • Magatzem disponible

General

  • Magatzem disponible
Mostra 1 servei

Valoracions sobre Minn Asakusa Kuramae Station

8,6
Molt bo1843 valoracions verificades
8,7Amics
8,5Viatgers en solitari
8,5Famílies
8,5Parelles
No s’ha trobat cap valoració. Prova de suprimir un filtre, canviar la cerca o restablir-ho tot per veure valoracions.

Hotels similars a Minn Asakusa Kuramae Station

Explora Taitō, Tòquio

Llocs d’interès més populars

6 mins per carretera

3,2 km

5 mins per carretera

3,5 km

7 mins per carretera

4,1 km

7 mins per carretera

5,0 km

8 mins per carretera

6,4 km

6 mins per carretera

3,2 km

5 mins per carretera

3,5 km

7 mins per carretera

4,1 km

7 mins per carretera

5,0 km

8 mins per carretera

6,4 km

Cotxes de lloguer

57 € de mitjana diària

Aeroports més propers

26 mins per carretera

24,1 km

1 hr per carretera

67,2 km

26 mins per carretera

24,1 km

1 hr per carretera

67,2 km

  • A quina distància es troba Minn Asakusa Kuramae Station de Akihabara Electric Town?

    Minn Asakusa Kuramae Station està aproximadament a 1,9 km de Akihabara Electric Town, un dels llocs d'interès més populars de Tòquio.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Minn Asakusa Kuramae Station

  • Els preus de Minn Asakusa Kuramae Station són comparables amb els preus dels hotels de 1 estrelles de Tòquio?

    Els preus de Minn Asakusa Kuramae Station normalment se situen per sota de la mitjana dels hotels d'1 estrella de Tòquio. De mitjana, el preu estimat per allotjar-se a Tòquio és de 74 €/nit. Minn Asakusa Kuramae Station normalment costa 246 € per nit; és a dir, un 231 % més barat que la mitjana de Tòquio.

  • A quina distància està Minn Asakusa Kuramae Station de l'aeroport més proper, Aeroport de Tòquio Haneda?

    La distància entre l'aeroport més proper, Aeroport de Tòquio Haneda, i Minn Asakusa Kuramae Station és de 27,9 km i el temps previst en cotxe és de 0 h 21 min. El temps de conducció entre un punt i l'altre pot variar en funció de l'hora del dia i del trànsit.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Tòquio Haneda a Minn Asakusa Kuramae Station?

    Darrerament, una de les opcions més populars és agafar un taxi o contractar un servei de cotxe compartit per anar de Aeroport de Tòquio Haneda a l'hotel. Aquesta opció sol ser econòmica, però els clients han d'estar atents als preus en hores punta.

  • Minn Asakusa Kuramae Station està a prop del centre urbà de Tòquio?

    Minn Asakusa Kuramae Station is just 1,3 km away from the center of Taitō, Tòquio. From Minn Asakusa Kuramae Station you can easily get to other popular landmarks such as Tokyo Dome.

  • Quin és el número de telèfon de Minn Asakusa Kuramae Station?

    Si tens preguntes en relació amb Minn Asakusa Kuramae Station i la teva reserva, posa't en contacte directament amb recepció a +81 501 808 4038.

  • Minn Asakusa Kuramae Station té servei de Wi-Fi?

    Sí, Minn Asakusa Kuramae Station té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Minn Asakusa Kuramae Station?

    Cal fer la sortida abans de les 10:00. Programa l'entrada a Minn Asakusa Kuramae Station a partir de les 15:00 del dia d'arribada.

  • Quant costa allotjar-se a Minn Asakusa Kuramae Station, Tòquio?

    De mitjana, els clients paguen 246 € per nit per allotjar-se a Minn Asakusa Kuramae Station. Alguns usuaris han trobat habitació per només 112 € per nit. Introdueix les dates al formulari anterior per veure els preus disponibles per a la teva estada.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Minn Asakusa Kuramae Station?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Minn Asakusa Kuramae Station, mira d'allotjar-t'hi en agost, quan els preus solen ser més baixos (37 €).

  • A Tòquio, a quina zona es troba Minn Asakusa Kuramae Station?

    Minn Asakusa Kuramae Station es troba dins de l'àrea Taitō a Tòquio. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Minn Asakusa Kuramae Station respecte de la resta de llocs a Tòquio.

  • A quina distància es troba Minn Asakusa Kuramae Station de Akihabara Electric Town?

    Minn Asakusa Kuramae Station està aproximadament a 1,9 km de Akihabara Electric Town, un dels llocs d'interès més populars de Tòquio.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Minn Asakusa Kuramae Station