Hotel

Hilton Lima Miraflores

5 estrelles
8,7
Excel·lent
basat en 784 valoracions
784 valoracions verificades
dt. 27/10
-
dc. 28/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
129 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Hilton Lima Miraflores

dt. 27/10
-
dc. 28/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació de luxe, 2 llits grans
Habitació de luxe, 2 llits grans
Executive room, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 2 llits grans
Habitació estàndard, 2 llits grans
Habitació estàndard, 2 llits grans
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 2 llits grans
Deluxe room, 2 llits grans
Deluxe room, 2 llits grans
Deluxe room, 2 llits grans
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 2 llits grans
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Habitació doble, 1 llit extragran
Habitació doble, 2 llits dobles
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Hilton Lima Miraflores

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+51 1200 8000

Avantatges i serveis a Hilton Lima Miraflores

  • Piscina exterior
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Cafeteria
  • Aparcament gratuït

General

  • Servei d'ordinador disponible
  • Caixer automàtic
  • Accés al saló executiu
  • Habitacions familiars
  • Bressol disponible
  • Coixí de plomes
  • Extintor
  • Botiga de regals
  • Bugaderia
  • Servei de planxa
  • TV de pantalla plana
  • Llit plegable
  • Menjar per emportar
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Piscina d'aigua calenta
  • Servei d'habitacions
  • Alarmes antiincendis
  • Terra de parquet o tarima
  • Calefacció
  • Coixí hipoal·lergogen
  • Piscina infinita
  • Vistes a pati interior
  • Banyera d'hidromassatge
  • Habitacions interconnectades disponibles
  • Piscina exterior
  • Accés amb targeta de clau
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Menjar infantil
  • Circuit tancat de TV a l'exterior
  • Per a no fumadors
  • Bufet amb menjar infantil
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Caixa de seguretat per a portàtils
  • Sortida exprés
  • Assecador de cabells
  • Pica de lavabo baixa
  • Pica baixa
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Aire condicionat
  • Diaris
  • Coixí sense plomes
  • Planxa per a pantalons
  • Es pot demanar menjar a l'allotjament
  • Aparcament gratuït
  • Tovalloles de piscina
  • Piscina amb vistes
  • Cafeteria
  • Cortina per mantenir la privacitat
  • Barnús
  • Bany privat
  • Registre d'entrada/de sortida privat
  • Recepció les 24h
  • Magatzem disponible
  • Aparcament privat
  • Piscina privada
  • Vistes a un carrer tranquil
  • Ràdio
  • Vàter elevat
  • Terrassa/Pati
  • Accessible - mobilitat
  • Dutxa per a cadira de rodes
  • Cadires de platja
  • Piscina al terrat
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Caixa forta
  • Càrrega de vehicles elèctrics
  • Zona per jeure
  • Ascensor
  • Minibar
  • Xampú
  • Dutxa
  • Planxa i taula de planxar
  • Casquet de dutxa
  • Cadira per a la dutxa
  • Accessible en ascensor
  • Aparcament accessible
  • Bany adaptat
  • Adaptador
  • Sabatilles d'anar per casa
  • Kit de primers auxilis
  • Endoll a prop del llit
  • Sofà
  • Balcó
  • Banyera
  • Gel de bany
  • Espai flexible per a esdeveniments
  • Esmorzar a l'habitació
  • Tetera/cafetera
  • Detector de monòxid de carboni
  • Telèfon
  • Encatifat
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Vàter amb agafadors
  • Caixa forta
  • Vista a la ciutat
  • Penjador de roba
  • Papereres
  • Cafetera
  • Assecadora
  • TV
  • Plantes superiors accessibles en ascensor
  • Suavitzant
  • Plantes superiors accessibles per les escales
  • Escriptori
  • Dutxa sense graó
  • Armari
  • Estenedor de roba

Activitats

  • Ecoturisme
  • Accès a la platja
  • Bicicleta de lloguer
  • Golf
  • Ciclisme
  • Aeròbic
  • Classes de cuina
  • Centre de fitnes
  • Bany públic
  • Servei d'streaming

Serveis

  • Centre de negocis
  • Servei de despertador
  • Neteja diària
  • Fax/fotocòpies
  • Servei de consergeria
  • Oficina de canvi
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Sales de reunions/banquets
  • Personal multilingüe
  • Menús per a dietes especials (cal demanar-ho)
  • Contractació de visites guiades
  • Spa
  • Seguretat les 24 hores
  • Transport a l’aeroport (de pagament)
  • Servei de trasllat (de pagament)
Mostra els 135 serveis

Valoracions sobre Hilton Lima Miraflores

8,7
Molt bo784 valoracions verificades
No s’ha trobat cap valoració. Prova de suprimir un filtre, canviar la cerca o restablir-ho tot per veure valoracions.

Hotels similars a Hilton Lima Miraflores

Explora Miraflores, Lima

Cotxes de lloguer

69 € de mitjana diària

Aeroports més propers

  • A quina distància es troba Hilton Lima Miraflores de Ricardo Palma Cultural Center?

    Si t'allotges a Hilton Lima Miraflores, pots anar a peu a Ricardo Palma Cultural Center, que està a aproximadament 0,5 km de distància.

  • Hilton Lima Miraflores està a prop de Huaca Huallamarca Pyramid?

    Si vols visitar Huaca Huallamarca Pyramid durant la teva estada a Lima, Hilton Lima Miraflores es troba a només 3,8 km de distància.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Hilton Lima Miraflores

  • A quina distància està Hilton Lima Miraflores de l'aeroport més proper, Aeroport de Lima J Chavez Intl?

    Sense embussos, la distància de 24,5 km entre Hilton Lima Miraflores i Aeroport de Lima J Chavez Intl (l'aeroport més proper) normalment es fa en 0 h 19 min. Si t'allotges en una zona metropolitana, el temps de conducció s'incrementarà degut al trànsit propi de la zona.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Lima J Chavez Intl a Hilton Lima Miraflores?

    Anar de Aeroport de Lima J Chavez Intl a Hilton Lima Miraflores pot ser tan fàcil com llogar un cotxe al mostrador de lloguer de cotxes de l'aeroport per uns 29 €/dia a Lima. A més, tens la sort que Hilton Lima Miraflores ofereix aparcament als clients que trien aquest mitjà de transport. Els taxis i les aplicacions per compartir cotxe són una solució molt habitual per als clients de Hilton Lima Miraflores. Sol ser el mètode més econòmic de transport per visitar Lima.

  • Hilton Lima Miraflores admet animals domèstics?

    Sí. Hilton Lima Miraflores admet animals domèstics, com ara gossos.

  • Hilton Lima Miraflores té piscina?

    Sí, Hilton Lima Miraflores té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • Hilton Lima Miraflores està a prop del centre urbà de Lima?

    El centre de Barranco, Lima, està només a 1,8 km de la porta principal de Hilton Lima Miraflores. Des de Hilton Lima Miraflores pots accedir en transport públic a diversos punts d'interès, com ara Estadi Nacional del Perú, molt popular entre els turistes.

  • Quin és el número de telèfon de Hilton Lima Miraflores?

    La millor manera de posar-te en contacte amb Hilton Lima Miraflores és trucar al +51 1200 8000.

  • Hilton Lima Miraflores té servei de Wi-Fi?

    Sí, Hilton Lima Miraflores té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Hilton Lima Miraflores té gimnàs o centre de fitnes?

    Els clients de Hilton Lima Miraflores tenen un centre de fitnes al propi hotel a la seva disposició. La majoria d'hotels no tenen centres de fitnes oberts les 24 hores del dia, pregunta'n l'horari i la disponibilitat a la recepció.

  • Quin és l'horari de sortida de Hilton Lima Miraflores?

    Cal fer la sortida abans de les 12:00. Programa l'entrada a Hilton Lima Miraflores a partir de les 15:00 del dia d'arribada.

  • Quant costa allotjar-se a Hilton Lima Miraflores, Lima?

    Els preus de Hilton Lima Miraflores varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament per a una habitació és de 230 €, tot i que alguns usuaris han trobat habitacions per només 117 €. Per veure els preus per a la teva estada, introdueix-ne les dates al formulari anterior.

  • Hi ha restaurant a Hilton Lima Miraflores?

    A Hilton Lima Miraflores, hi ha un restaurant. Posa-t'hi en contacte per conèixer els horaris de cuina del restaurant. L'allotjament també té un bar per fer-hi una copa.

  • Hilton Lima Miraflores ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Hilton Lima Miraflores ofereix un servei de bugaderia per als clients. No cal que portis una planxa de viatge, l'allotjament pot proporcionar-te'n una.

  • Ofereix Hilton Lima Miraflores habitacions accessibles?

    Sí, Hilton Lima Miraflores ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Hilton Lima Miraflores?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Hilton Lima Miraflores, mira d'allotjar-t'hi en abril, quan els preus solen ser més baixos (82 €).

  • A Lima, a quina zona es troba Hilton Lima Miraflores?

    Hilton Lima Miraflores es troba dins de l'àrea Miraflores a Lima. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Hilton Lima Miraflores respecte de la resta de llocs a Lima.

  • Hi ha cap altre hotel Hilton a Lima?

    En total, hi ha 1 ubicació a Lima. L'establiment Hilton més popular a Lima és Hilton Lima Miraflores.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Hilton Lima Miraflores?

    Valora l'opció d'arribar a Hilton Lima Miraflores el dimecres, quan el preu per nit sol ser més baix (217 € per nit de mitjana).

  • A quina distància es troba Hilton Lima Miraflores de Ricardo Palma Cultural Center?

    Si t'allotges a Hilton Lima Miraflores, pots anar a peu a Ricardo Palma Cultural Center, que està a aproximadament 0,5 km de distància.

  • Hilton Lima Miraflores està a prop de Huaca Huallamarca Pyramid?

    Si vols visitar Huaca Huallamarca Pyramid durant la teva estada a Lima, Hilton Lima Miraflores es troba a només 3,8 km de distància.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Hilton Lima Miraflores