Hampton Inn Denver-International Airport

Hotel
3 estrelles
dt. 04/08
-
dc. 05/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
84 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Hampton Inn Denver-International Airport

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Hampton Inn Denver-International Airport i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.
dt. 04/08
-
dc. 05/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Hampton Inn Denver-International Airport

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Hampton Inn Denver-International Airport, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.
En el Hampton Inn Denver - International Airport se ofrece a los huéspedes una gran variedad de instalaciones y servicios como transporte al aeropuerto gratuito y piscina cubierta, entre otras además ...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+1 303 371 0200

Avantatges i serveis a Hampton Inn Denver-International Airport

Llista completa dels serveis que trobaràs a Hampton Inn Denver-International Airport, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Piscina interior
  • Centre de fitnes
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Transport aeroport gratuït
  • Servei de trasllat (gratuït)
  • Centre de negocis
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Aire condicionat

Accessibilitat i idoneïtat

  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Accessible - mobilitat
  • Ascensor
  • Hipoal·lergogen
  • Aparcament accessible
  • Per a no fumadors
  • Zona de fumadors

Serveis i comoditats

  • Sales de conferències
  • Centre de negocis
  • Caixa forta
  • Sales de reunions/banquets
  • Petit supermercat
  • Sortida exprés
  • Recepció les 24h

Restaurants

  • Microones
  • Tetera/cafetera
  • Nevera
  • Es pot demanar menjar a l'allotjament
  • Cafetera
  • Màquina de venda automàtica (begudes)

General

  • Habitacions familiars
  • Habitacions interconnectades disponibles
  • Telèfon
  • Emmagatzematge d'esquís
  • Magatzem disponible

Aparcament i transport

  • Servei de trasllat (gratuït)
  • Aparcament
  • Transport aeroport gratuït
  • Aparcament privat

Multimèdia i entreteniment

  • Ràdio
  • TV de pantalla plana
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • TV

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de planxa
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Planxa i taula de planxar

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Kit de primers auxilis
  • Caixa forta

Bany

  • Dutxa
  • Assecador de cabells

Espai de treball

  • Fax/fotocòpies
  • Escriptori

Coses per fer

  • Esquí
  • Surf de neu

Habitació

  • Despertador

Ideal per a famílies

  • Bressol disponible

Gimnàs

  • Centre de fitnes

Piscina

  • Piscina interior

Valoracions sobre Hampton Inn Denver-International Airport

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Hampton Inn Denver-International Airport i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 673 valoracions sobre Hampton Inn Denver-International Airport fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.
7,7
Bo
673 valoracions verificades
Extraordinari
347
Molt bo
121
Bo
74
D'acord
37
Acceptable
35
Mediocre
9
Deficient
50
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Hampton Inn Denver-International Airport

Descobreix altres establiments a Denver que ofereixen una experiència i un ambient similars a Hampton Inn Denver-International Airport. En total, hi ha 1873 hotels que atenen viatgers a Denver. Les dades de preus es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Denver

Hampton Inn Denver-International Airport es troba a 6290 Tower Road, al barri de de Denver. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 28 de juliol de 2026.
Ubicació de Hampton Inn Denver-International Airport: 6290 Tower Road

Llocs d’interès més populars

  • Denver Zoo16.7 km
  • Cheesman Park Denver18.7 km
  • Fillmore Auditorium19.2 km
  • Kirkland Museum of Fine & Decorative Art19.6 km
  • 1801 California Street19.9 km
  • Coors Field20 km
  • 707 17th Street20 km
  • Civic Center Park20.2 km
  • 16th Street Mall20.3 km
  • Denver Art Museum20.3 km
  • The United States Mint20.5 km
  • Colorado Convention Center20.6 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Hampton Inn Denver-International Airport

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Hampton Inn Denver-International Airport. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.

  • A quina distància està Hampton Inn Denver-International Airport de l'aeroport més proper, Aeroport de Denver Rocky Mountain Metropolitan?

    A 50,8 km de distància, Aeroport de Denver Rocky Mountain Metropolitan és l'aeroport més proper a Hampton Inn Denver-International Airport. El temps mitjà d'un trajecte en cotxe de Hampton Inn Denver-International Airport a Aeroport de Denver Rocky Mountain Metropolitan és de 0 h 39 min. Et recomanem consultar l'estat del trànsit entre l'hotel i l'aeroport.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Denver Rocky Mountain Metropolitan a Hampton Inn Denver-International Airport?

    Hampton Inn Denver-International Airport té aparcament per als clients de l'hotel i, per tant, per a la majoria de persones que visiten Denver llogar un cotxe per aproximadament 52 €/dia pot ser la millor opció. Et permet desplaçar-te entre l'hotel i Aeroport de Denver Rocky Mountain Metropolitan i, a més, et dona flexibilitat per moure't per la zona. El servei de trasllat de l'aeroport a Hampton Inn Denver-International Airport és una molt bona opció per als visitants que volen a Aeroport de Denver Rocky Mountain Metropolitan. Demanar un taxi o utilitzar un servei de cotxe compartit per anar de l'aeroport més proper, Aeroport de Denver Rocky Mountain Metropolitan, a l'hotel és normalment la solució de transport més econòmica.

  • Hampton Inn Denver-International Airport admet animals domèstics?

    Els clients de Hampton Inn Denver-International Airport poden portar mascotes com ara gossos i gats. Si vols portar una altra mascota, posa't en contacte amb recepció.

  • Hampton Inn Denver-International Airport té piscina?

    Sí, Hampton Inn Denver-International Airport té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • Hampton Inn Denver-International Airport està a prop del centre urbà de Denver?

    Hampton Inn Denver-International Airport is 3,2 km away from the center of Gateway/ Green Valley Ranch, Denver. Consider visiting Ball Arena, a popular landmark that can be accessed from Hampton Inn Denver-International Airport by various forms of transportation.

  • Quin és el número de telèfon de Hampton Inn Denver-International Airport?

    Si tens cap pregunta en relació amb l'hotel o la teva estada, truca al +1 303 371 0200.

  • Hampton Inn Denver-International Airport té servei de Wi-Fi?

    Sí, Hampton Inn Denver-International Airport té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Hampton Inn Denver-International Airport té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí, els clients de Hampton Inn Denver-International Airport tenen un gimnàs a la seva disposició. Pot ser que no estigui obert les 24 hores del dia, pregunta-ho a la recepció quan facis l'entrada.

  • Quin és l'horari de sortida de Hampton Inn Denver-International Airport?

    A Hampton Inn Denver-International Airport, l'horari de sortida és a les 12:00, tot i que pot endarrerir-se confirmant-ho amb la recepció de l'hotel.

  • Quant costa allotjar-se a Hampton Inn Denver-International Airport, Denver?

    Normalment, els preus de les habitacions de Hampton Inn Denver-International Airport estan al voltant de 130 €/nit i es troben ofertes econòmiques a partir de 96 €/nit. Els preus varien en funció de molts factors, com ara les dates, la temporada o el tipus d'habitació. Utilitza el formulari anterior per veure les ofertes disponibles per a la teva estada.

  • Hampton Inn Denver-International Airport ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Hampton Inn Denver-International Airport ofereix un servei de bugaderia per als clients. Els clients també tenen accés a una planxa i a una taula de planxar durant la seva estada. Si no són a l'habitació, sol·licita-les a recepció.

  • Ofereix Hampton Inn Denver-International Airport habitacions accessibles?

    Sí, Hampton Inn Denver-International Airport ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Hampton Inn Denver-International Airport?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Hampton Inn Denver-International Airport, mira d'allotjar-t'hi en desembre, quan els preus solen ser més baixos (102 €).

  • Hi ha cap altre hotel Hampton Inn a Denver?

    En total, hi ha 6 ubicacions a Denver. L'establiment Hampton Inn més popular a Denver és Hampton Inn & Suites Denver-Downtown.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Hampton Inn Denver-International Airport?

    Valora l'opció d'arribar a Hampton Inn Denver-International Airport el dilluns, quan el preu per nit sol ser més baix (122 € per nit de mitjana).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Hampton Inn Denver-International Airport