Golden Silk Boutique Hotel

Hotel
4 estrelles
dg. 02/08
-
dl. 03/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
33 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Golden Silk Boutique Hotel

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Golden Silk Boutique Hotel i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.
dg. 02/08
-
dl. 03/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació de luxe, tipus de llit no especificat
Habitació de luxe, tipus de llit no especificat
Habitació de luxe, tipus de llit no especificat
Habitació de luxe, tipus de llit no especificat
Habitació de luxe, tipus de llit no especificat
Habitació de luxe, 1 llit individual
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 2 llits individuals
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Golden Silk Boutique Hotel

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Golden Silk Boutique Hotel, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+84 243 928 6969

Avantatges i serveis a Golden Silk Boutique Hotel

Llista completa dels serveis que trobaràs a Golden Silk Boutique Hotel, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Cafeteria
  • Centre de negocis
  • TV de pantalla plana
  • TV

Serveis i comoditats

  • Caixer automàtic
  • Centre de negocis
  • Cotxe de lloguer
  • Servei de despertador
  • Servei de consergeria
  • Oficina de canvi
  • Sales de reunions/banquets
  • Petit supermercat
  • Servei d'habitacions
  • Contractació de visites guiades
  • Accés amb clau
  • Accés amb targeta de clau
  • Sortida exprés
  • Recepció les 24h
  • Sales de conferències
  • Caixa forta
  • Ampolla d'aigua

Bàsics

  • Dispositiu de punt d'accés Wi-Fi mòbil
  • Internet
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Aire condicionat
  • Wi-Fi gratuïta
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Xampú
  • Adaptador
  • Gel de bany
  • Tovalloles/llençols (de pagament)
  • Papereres
  • Suavitzant

General

  • Habitacions familiars
  • Terra de parquet o tarima
  • Habitacions interconnectades disponibles
  • Armariets
  • Magatzem disponible
  • Vistes a un carrer tranquil
  • Zona per jeure
  • Sabatilles d'anar per casa
  • Sofà
  • Habitacions insonoritzades
  • Insonorització
  • Telèfon
  • Vista a la ciutat

Bany

  • Assecador de cabells
  • Barnús
  • Bany privat
  • Dutxa
  • Casquet de dutxa
  • Banyera
  • Bidet
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Raspall de dents
  • Dutxa sense graó

Restaurants

  • Menjar per emportar
  • Fruita
  • Menús per a dietes especials (cal demanar-ho)
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Es pot demanar menjar a l'allotjament
  • Cafeteria
  • Minibar
  • Cafeteria
  • Esmorzar a l'habitació
  • Taula per menjar

Accessibilitat i idoneïtat

  • Tota la unitat és accessible en cadira de rodes
  • Per a no fumadors
  • Coixí sense plomes
  • Zona de fumadors
  • Accessible - mobilitat
  • Ascensor
  • Accessible en ascensor
  • Bany adaptat
  • Habitació lliure d'al·lèrgens
  • Plantes superiors accessibles en ascensor

Cuina

  • Bullidor elèctric
  • Cuina
  • Cuina americana
  • Tetera/cafetera
  • Nevera
  • Cafetera
  • Zona de menjador

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de planxa
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Planxa per a pantalons
  • Planxa i taula de planxar
  • Assecadora
  • Estenedor de roba

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Circuit tancat de TV a l'exterior
  • Seguretat les 24 hores
  • Kit de primers auxilis
  • Detector de monòxid de carboni
  • Caixa forta

Ideal per a famílies

  • Bressol disponible
  • Menjar infantil
  • Bufet amb menjar infantil
  • Serveis de cangur/guarderia (de pagament)
  • Barreres de seguretat per a nadons
  • Protectors d'endoll

Habitació

  • Endoll a prop del llit
  • Despertador
  • Sofà llit
  • Penjador de roba
  • Armari

Piscina i spa

  • Spa
  • Banyera d'hidromassatge
  • Massatge
  • Sauna

Coses per fer

  • Botiga de regals
  • Bicicleta de lloguer
  • Classes de cuina
  • Saló de bellesa

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • TV

Aparcament i transport

  • Transport a l’aeroport (de pagament)
  • Servei de trasllat (de pagament)

Aire lliure

  • Terrassa/Pati
  • Balcó

Espai de treball

  • Fax/fotocòpies
  • Escriptori

Valoracions sobre Golden Silk Boutique Hotel

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Golden Silk Boutique Hotel i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 414 valoracions sobre Golden Silk Boutique Hotel fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.
8,4
Molt bo
414 valoracions verificades
Extraordinari
188
Molt bo
103
Bo
54
D'acord
23
Acceptable
26
Mediocre
12
Deficient
8
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Golden Silk Boutique Hotel

Descobreix altres establiments a Hanoi que ofereixen una experiència i un ambient similars a Golden Silk Boutique Hotel. En total, hi ha 7473 hotels que atenen viatgers a Hanoi. Les dades de preus es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Hoan Kiem, Hanoi

Golden Silk Boutique Hotel es troba a 109-111 Hang Gai Street, al barri de Hoan Kiem de Hanoi. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 26 de juliol de 2026.
Ubicació de Golden Silk Boutique Hotel: 109-111 Hang Gai Street

Llocs d’interès més populars

  • St. Joseph Cathedral300 m
  • Hanoi City Centre0.5 km
  • Hoan Kiem Lake0.5 km
  • National Library of Vietnam0.6 km
  • Hoa Lo Prison Museum0.8 km
  • Dong Xuan Market0.8 km
  • Vietnam Military History Museum1 km
  • Hanoi Citadel1.1 km
  • Hanoi Opera House1.2 km
  • National Museum of Vietnamese History1.3 km
  • National Museum of Fine Arts1.5 km
  • Temple of Literature1.5 km
  • A quina distància es troba Golden Silk Boutique Hotel de Ho Chi Minh Mausoleum?

    Ho Chi Minh Mausoleum de Hanoi està a 1,6 km de Golden Silk Boutique Hotel.

  • Golden Silk Boutique Hotel està a prop de Hanoi Citadel?

    De Golden Silk Boutique Hotel a Hanoi Citadel hi ha 1,1 km de distància.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Golden Silk Boutique Hotel

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Golden Silk Boutique Hotel. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.

  • Els preus de Golden Silk Boutique Hotel són comparables amb els preus dels hotels de 4 estrelles de Hanoi?

    El preu d'una habitació en hotels de 4 estrelles a Hanoi normalment és de 82 €/nit, però Golden Silk Boutique Hotel ofereix habitacions un 59 % més barates, de mitjana. Normalment, pots allotjar-te a Golden Silk Boutique Hotel per 34 €/nit. És una oferta excel·lent per als usuaris d'HotelsCombined que volen visitar Hanoi.

  • A quina distància està Golden Silk Boutique Hotel de l'aeroport més proper, Aeroport de Hanoi Noibai?

    Sense embussos, la distància de 34,7 km entre Golden Silk Boutique Hotel i Aeroport de Hanoi Noibai (l'aeroport més proper) normalment es fa en 0 h 26 min. Si t'allotges en una zona metropolitana, el temps de conducció s'incrementarà degut al trànsit propi de la zona.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Hanoi Noibai a Golden Silk Boutique Hotel?

    Demanar un taxi o utilitzar un servei de cotxe compartit per anar de l'aeroport més proper, Aeroport de Hanoi Noibai, a l'hotel és normalment la solució de transport més econòmica.

  • Golden Silk Boutique Hotel està a prop del centre urbà de Hanoi?

    Golden Silk Boutique Hotel is 0,4 km away from the center of Hoan Kiem, Hanoi. Consider visiting Ba Dinh Square, a popular landmark that can be accessed from Golden Silk Boutique Hotel by various forms of transportation.

  • Quin és el número de telèfon de Golden Silk Boutique Hotel?

    La millor manera de posar-te en contacte amb Golden Silk Boutique Hotel és trucar al +84 243 928 6969.

  • Golden Silk Boutique Hotel té servei de Wi-Fi?

    Sí, Golden Silk Boutique Hotel té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Golden Silk Boutique Hotel?

    L'horari estàndard de sortida de Golden Silk Boutique Hotel és a les 12:00. Normalment, els clients poden fer l'entrada a partir de les 14:00. En cas de requisits especials, posa't en contacte amb recepció.

  • Quant costa allotjar-se a Golden Silk Boutique Hotel, Hanoi?

    Actualment, una bona oferta a Golden Silk Boutique Hotel està entre 23 € i 34 € per nit. Els preus varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. Introdueix totes les dades de la teva estada al formulari anterior per veure les millors ofertes disponibles en aquest moment.

  • Hi ha restaurant a Golden Silk Boutique Hotel?

    A les instal·lacions hi ha un restaurant. Posa't en contacte amb Golden Silk Boutique Hotel per conèixer els horaris d'obertura i de les darreres comandes. Si ets més de beure que de menjar, també hi ha un bar a les instal·lacions.

  • Golden Silk Boutique Hotel ofereix servei de bugaderia?

    Golden Silk Boutique Hotel té un servei de bugaderia a disposició dels clients. També hi ha una planxa i una taula de planxar a l'allotjament.

  • Ofereix Golden Silk Boutique Hotel habitacions accessibles?

    Sí, Golden Silk Boutique Hotel ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Golden Silk Boutique Hotel?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Golden Silk Boutique Hotel, mira d'allotjar-t'hi en juliol, quan els preus solen ser més baixos (30 €).

  • A Hanoi, a quina zona es troba Golden Silk Boutique Hotel?

    Golden Silk Boutique Hotel es troba dins de l'àrea Hoan Kiem a Hanoi. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Golden Silk Boutique Hotel respecte de la resta de llocs a Hanoi.

  • A quina distància es troba Golden Silk Boutique Hotel de Ho Chi Minh Mausoleum?

    Ho Chi Minh Mausoleum de Hanoi està a 1,6 km de Golden Silk Boutique Hotel.

  • Golden Silk Boutique Hotel està a prop de Hanoi Citadel?

    De Golden Silk Boutique Hotel a Hanoi Citadel hi ha 1,1 km de distància.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Golden Silk Boutique Hotel