Frangipani Bungalow

Casa d'hostes
2 estrelles
dl. 31/08
-
dt. 01/09
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
18 €
/El més barat: preu per nit
Proveïdor
Total per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Frangipani Bungalow

dl. 31/08
-
dt. 01/09
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Frangipani Bungalow

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+62 852 3732 1512
Número de llicència: 2306260151003, 55201

Avantatges i serveis a Frangipani Bungalow

  • Piscina exterior
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Aparcament gratuït
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Internet
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Bugaderia
  • Recepció les 24h

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Gel de bany
  • Tovalloles
  • Aire condicionat
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Xampú

Bany

  • Banyera
  • Lavabo
  • Raspall de dents
  • Dutxa
  • Bany privat
  • Vàter addicional

General

  • Finestra
  • Zona per jeure
  • Terra enrajolat/de marbre
  • Vistes al jardí

Aparcament i transport

  • Transport a l’aeroport (de pagament)
  • Aparcament gratuït
  • Aparcament privat

Aire lliure

  • Balcó
  • Terrassa/Pati
  • Jardí

Cuina

  • Zona de menjador
  • Cuina

Accessibilitat i idoneïtat

  • Habitacions per a no fumadors disponibles
  • Plantes superiors accessibles per les escales

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de bugaderia/tintoreria

Coses per fer

  • Bicicleta de lloguer
  • Ciclisme

Serveis i comoditats

  • Servei d'habitacions
  • Recepció les 24h

Piscina

  • Piscina amb vistes
  • Piscina exterior

Habitació

  • Armari

Espai de treball

  • Escriptori

Restaurants

  • Taula per menjar

Salut i seguretat

  • Kit de primers auxilis

Valoracions sobre Frangipani Bungalow

9,2
Extraordinari
539 valoracions verificades
Extraordinari
351
Molt bo
84
Bo
39
D'acord
21
Acceptable
17
Mediocre
16
Deficient
9
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Frangipani Bungalow

Explora Ubud

Ubicació de Frangipani Bungalow: Jl. Bisma

Llocs d’interès més populars

  • Lempad House0.6 km
  • Ubud Traditional Art Market0.6 km
  • Pura Taman Saraswati0.6 km
  • Ubud Royal Palace0.7 km
  • Puri Lukisan Museum0.7 km
  • Blanco Museum0.8 km
  • Ubud Monkey Forest0.9 km
  • Campuhan Ridge Walk0.9 km
  • Threads of Life1 km
  • Ubud Kajeng Rice Fields Walk1.1 km
  • The Yoga Barn Ubud1.2 km
  • Peliatan Royal Palace1.4 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Frangipani Bungalow

  • Els preus de Frangipani Bungalow són comparables amb els preus dels hotels de 2 estrelles de Ubud?

    El preu d'una habitació a Frangipani Bungalow normalment és un 39 % més barat que la mitjana dels hotels de 2 estrelles de Ubud. Si t'allotges a Frangipani Bungalow, pagaràs al voltant de 18 €/nit, una bona oferta per a un hotel de 2 estrelles a Ubud.

  • Frangipani Bungalow té piscina?

    Sí. Moltes persones que viatgen a Ubud busquen hotels amb piscina. Frangipani Bungalow té una piscina a les seves instal·lacions que els clients poden utilitzar, però recorda que els hotels normalment tenen normes pel que fa a l'ús de la piscina.

  • Quin és el número de telèfon de Frangipani Bungalow?

    La millor manera de posar-te en contacte amb Frangipani Bungalow és trucar al +62 852 3732 1512.

  • Frangipani Bungalow té servei de Wi-Fi?

    Sí, Frangipani Bungalow té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Frangipani Bungalow?

    12:00 és l'hora de sortida a Frangipani Bungalow. És possible endarrerir la sortida, però cal acordar-ho amb l'hotel prèviament.

  • Quant costa allotjar-se a Frangipani Bungalow, Ubud?

    El millor preu que s'ha trobat darrerament a Frangipani Bungalow és de 15 € per nit, amb una mitjana al voltant de 18 € per nit. Introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior per veure'n els preus actuals.

  • Frangipani Bungalow ofereix servei de bugaderia?

    Frangipani Bungalow té un servei de bugaderia a disposició dels clients.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Frangipani Bungalow?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Frangipani Bungalow, mira d'allotjar-t'hi en març, quan els preus solen ser més baixos (15 €).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Frangipani Bungalow