Fragrance Hotel - Balestier

Hotel
2 estrelles
dl. 03/08
-
dt. 04/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
45 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Fragrance Hotel - Balestier

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Fragrance Hotel - Balestier i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.
dl. 03/08
-
dt. 04/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 1 llit doble
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 1 llit doble
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 1 llit individual
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit individual
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 2 llits individuals
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Fragrance Hotel - Balestier

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Fragrance Hotel - Balestier, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.
Entre las instalaciones y comodidades de este hotel se ofrecen un servicio de guardaequipajes, recepción abierta las 24 horas y traslados al aeropuerto. Los huéspedes que durante su viaje quieren perm...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+65 6252 6888

Avantatges i serveis a Fragrance Hotel - Balestier

Llista completa dels serveis que trobaràs a Fragrance Hotel - Balestier, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Internet
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Bugaderia
  • Assecador de cabells

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Tovalloles
  • Extintor
  • Aire condicionat
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Alarmes antiincendis
  • Adaptador

Bany

  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Dutxa
  • Bany privat
  • Dutxa sense graó

Accessibilitat i idoneïtat

  • Per a no fumadors
  • Ascensor
  • Coixí sense plomes
  • Accessible en ascensor
  • Plantes superiors accessibles en ascensor

General

  • Vistes a un carrer tranquil
  • Habitacions familiars
  • Telèfon
  • Magatzem disponible

Multimèdia i entreteniment

  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • TV de pantalla plana
  • TV

Restaurants

  • Bullidor elèctric
  • Bullidor
  • Nevera

Serveis i comoditats

  • Caixa forta
  • Recepció les 24h
  • Accés amb targeta de clau

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de bugaderia/tintoreria

Salut i seguretat

  • Kit de primers auxilis
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes

Espai de treball

  • Escriptori

Valoracions sobre Fragrance Hotel - Balestier

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Fragrance Hotel - Balestier i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 1503 valoracions sobre Fragrance Hotel - Balestier fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.
8,0
Molt bo
1503 valoracions verificades
Extraordinari
490
Molt bo
298
Bo
263
D'acord
173
Acceptable
118
Mediocre
67
Deficient
94
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Fragrance Hotel - Balestier

Descobreix altres establiments a Singapur que ofereixen una experiència i un ambient similars a Fragrance Hotel - Balestier. En total, hi ha 1073 hotels que atenen viatgers a Singapur. Les dades de preus es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Novena, Singapur

Fragrance Hotel - Balestier es troba a 255 Balestier Road, al barri de Novena de Singapur. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 27 de juliol de 2026.
Ubicació de Fragrance Hotel - Balestier: 255 Balestier Road

Llocs d’interès més populars

  • دائرة بوغيس2.4 km
  • Bugis Street2.4 km
  • Rua da Orquídia2.9 km
  • Suntec City3.2 km
  • رصيف كلارك3.6 km
  • Sir Stamford Raffles Statue3.8 km
  • Singapore Flyer3.8 km
  • Merlion3.9 km
  • Bahía Marina4 km
  • Singapore City Centre4 km
  • Singapore Botanic Gardens4.2 km
  • Marina Bay Sands4.3 km
  • A quina distància es troba Fragrance Hotel - Balestier de Fort Canning Park?

    Fort Canning Park de Singapur està a 3,2 km de Fragrance Hotel - Balestier.

  • Fragrance Hotel - Balestier està a prop de Masjid Sultan?

    S'hi pot anar a peu: de Masjid Sultan a Fragrance Hotel - Balestier hi ha 2,3 km de distància.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Fragrance Hotel - Balestier

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Fragrance Hotel - Balestier. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.

  • Els preus de Fragrance Hotel - Balestier són comparables amb els preus dels hotels de 2 estrelles de Singapur?

    El preu d'una habitació a Fragrance Hotel - Balestier normalment és un 21 % més barat que la mitjana dels hotels de 2 estrelles de Singapur. Si t'allotges a Fragrance Hotel - Balestier, pagaràs al voltant de 59 €/nit, una bona oferta per a un hotel de 2 estrelles a Singapur.

  • A quina distància està Fragrance Hotel - Balestier de l'aeroport més proper, Aeroport de Singapur Changi?

    Sense embussos, la distància de 25,3 km entre Fragrance Hotel - Balestier i Aeroport de Singapur Changi (l'aeroport més proper) normalment es fa en 0 h 19 min. Si t'allotges en una zona metropolitana, el temps de conducció s'incrementarà degut al trànsit propi de la zona.

  • Fragrance Hotel - Balestier està a prop del centre urbà de Singapur?

    El centre de Balestier, Singapur, està només a 0,5 km de la porta principal de Fragrance Hotel - Balestier. Des de Fragrance Hotel - Balestier pots accedir en transport públic a diversos punts d'interès, com ara Universal Studios Singapore, molt popular entre els turistes.

  • Quin és el número de telèfon de Fragrance Hotel - Balestier?

    Si tens preguntes en relació amb Fragrance Hotel - Balestier i la teva reserva, posa't en contacte directament amb recepció a +65 6252 6888.

  • Fragrance Hotel - Balestier té servei de Wi-Fi?

    Sí, Fragrance Hotel - Balestier té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Fragrance Hotel - Balestier?

    L'horari estàndard de sortida de Fragrance Hotel - Balestier és a les 12:00. Normalment, els clients poden fer l'entrada a partir de les 15:00. En cas de requisits especials, posa't en contacte amb recepció.

  • Quant costa allotjar-se a Fragrance Hotel - Balestier, Singapur?

    A Fragrance Hotel - Balestier, els preus de les habitacions depenen de les dates, el tipus d'habitació i la disponibilitat. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament és de 59 €/nit, tot i que també es troben ofertes a partir de 41 €/nit. Per veure les ofertes actuals, introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior.

  • Fragrance Hotel - Balestier ofereix servei de bugaderia?

    Aquest allotjament no ofereix servei de bugaderia.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Fragrance Hotel - Balestier?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Fragrance Hotel - Balestier, mira d'allotjar-t'hi en març, quan els preus solen ser més baixos (55 €).

  • A Singapur, a quina zona es troba Fragrance Hotel - Balestier?

    Fragrance Hotel - Balestier es troba dins de l'àrea Novena a Singapur. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Fragrance Hotel - Balestier respecte de la resta de llocs a Singapur.

  • Hi ha cap altre hotel Fragrance a Singapur?

    En total, hi ha 8 ubicacions a Singapur. L'establiment Fragrance més popular a Singapur és Fragrance Hotel - Rose.

  • A quina distància es troba Fragrance Hotel - Balestier de Fort Canning Park?

    Fort Canning Park de Singapur està a 3,2 km de Fragrance Hotel - Balestier.

  • Fragrance Hotel - Balestier està a prop de Masjid Sultan?

    S'hi pot anar a peu: de Masjid Sultan a Fragrance Hotel - Balestier hi ha 2,3 km de distància.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Fragrance Hotel - Balestier