Complex turístic

Fairmont Fujairah Beach Resort

5 estrelles
8,5
Excel·lent
basat en 2957 valoracions
2957 valoracions verificades
dj. 29/10
-
dv. 30/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
83 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Fairmont Fujairah Beach Resort

dj. 29/10
-
dv. 30/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit individual
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Fairmont Fujairah Beach Resort

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+971 9204 1111

Avantatges i serveis a Fairmont Fujairah Beach Resort

  • Platja privada
  • Instal·lacions per a esports aquàtics (in situ)
  • Immersió lleugera
  • Piscina exterior
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Bicicleta de lloguer
  • Wi-Fi gratuïta

Valoracions sobre Fairmont Fujairah Beach Resort

8,5
Molt bo
2957 valoracions verificades
Extraordinari
1495
Molt bo
473
Bo
329
D'acord
189
Acceptable
168
Mediocre
94
Deficient
209
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Fairmont Fujairah Beach Resort

Explora Dibba Al-Fujairah

Ubicació de Fairmont Fujairah Beach Resort: PO Box 14333

Llocs d’interès més populars

  • Jabal al Kubus4.4 km
  • Jabal Haqamah9.3 km
  • Jabal Wamm15.5 km
  • Jabal Mubrahah20.9 km
  • Jabal Ajla25.8 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Fairmont Fujairah Beach Resort

  • Fairmont Fujairah Beach Resort té piscina?

    Sí, Fairmont Fujairah Beach Resort té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • Quin és el número de telèfon de Fairmont Fujairah Beach Resort?

    Si tens dubtes o preguntes en relació amb la teva estada, truca al +971 9204 1111 per parlar amb la recepció de Fairmont Fujairah Beach Resort.

  • Fairmont Fujairah Beach Resort té servei de Wi-Fi?

    Sí, Fairmont Fujairah Beach Resort té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Fairmont Fujairah Beach Resort té gimnàs o centre de fitnes?

    Els clients de Fairmont Fujairah Beach Resort tenen un centre de fitnes al propi hotel a la seva disposició. La majoria d'hotels no tenen centres de fitnes oberts les 24 hores del dia, pregunta'n l'horari i la disponibilitat a la recepció.

  • Quin és l'horari de sortida de Fairmont Fujairah Beach Resort?

    Cal fer la sortida abans de les 12:00. Programa l'entrada a Fairmont Fujairah Beach Resort a partir de les 15:00 del dia d'arribada.

  • Quant costa allotjar-se a Fairmont Fujairah Beach Resort, Dibba Al-Fujairah?

    A Fairmont Fujairah Beach Resort, els preus de les habitacions depenen de les dates, el tipus d'habitació i la disponibilitat. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament és de 212 €/nit, tot i que també es troben ofertes a partir de 144 €/nit. Per veure les ofertes actuals, introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior.

  • Hi ha restaurant a Fairmont Fujairah Beach Resort?

    Sí, Fairmont Fujairah Beach Resort, Dibba Al-Fujairah, té un restaurant a les instal·lacions. L'allotjament també té un bar per fer-hi una copa.

  • Fairmont Fujairah Beach Resort ofereix servei de bugaderia?

    Aquest allotjament no ofereix servei de bugaderia. També hi ha una planxa i una taula de planxar a l'allotjament.

  • Ofereix Fairmont Fujairah Beach Resort habitacions accessibles?

    Sí, Fairmont Fujairah Beach Resort ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Fairmont Fujairah Beach Resort?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Fairmont Fujairah Beach Resort, mira d'allotjar-t'hi en juliol, quan els preus solen ser més baixos (89 €).

  • Hi ha cap altre hotel Fairmont a Dibba Al-Fujairah?

    En total, hi ha 1 ubicació a Dibba Al-Fujairah. L'establiment Fairmont més popular a Dibba Al-Fujairah és Fairmont Fujairah Beach Resort.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Fairmont Fujairah Beach Resort