Hotel

Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley

3 estrelles
8,7
Excel·lent
basat en 918 valoracions
918 valoracions verificades
dc. 28/10
-
dj. 29/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
55 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley

dc. 28/10
-
dj. 29/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, 2 llits grans
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 sofà llit
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley

Good to Know

Hora d’entrada16:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+1 760 863 4000

Avantatges i serveis a Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley

  • Piscina exterior
  • Centre de fitnes
  • Bar/Sala d'estar
  • Wi-Fi gratuïta
  • Cafetera
  • Aparcament gratuït
  • Centre de negocis
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit

Valoracions sobre Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley

8,7
Molt bo
918 valoracions verificades
Extraordinari
569
Molt bo
123
Bo
77
D'acord
35
Acceptable
36
Mediocre
21
Deficient
57
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley

Explora Indio

Ubicació de Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley: 42655 Marmara Street

Llocs d’interès més populars

  • Indio Towne Center0.6 km
  • The Lights at Indio Golf Course0.9 km
  • Coachella Valley History Museum2.1 km
  • Golf Club at Terra Lago3.1 km
  • Indio Amtrak Station3.1 km
  • Davis Sports Complex3.1 km
  • Fantasy Springs Resort Casino3.2 km
  • Riverside County Fairgrounds3.2 km
  • Shadow Hills Golf Course3.9 km
  • Eagle Falls Golf Course3.9 km
  • John F. Kennedy Memorial Hospital4 km
  • Indian Palms Country Club5 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley

  • Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley admet animals domèstics?

    Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley admet animals domèstics. Pots allotjar-te a Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley amb la teva mascota.

  • Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley té piscina?

    Sí, Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • Quin és el número de telèfon de Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley?

    Si tens cap pregunta en relació amb l'hotel o la teva estada, truca al +1 760 863 4000.

  • Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley té servei de Wi-Fi?

    Sí, Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley té gimnàs o centre de fitnes?

    Els clients de Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley tenen un centre de fitnes al propi hotel a la seva disposició. La majoria d'hotels no tenen centres de fitnes oberts les 24 hores del dia, pregunta'n l'horari i la disponibilitat a la recepció.

  • Quin és l'horari de sortida de Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley?

    A Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley, normalment les entrades són a partir de les 16:00 i les sortides abans de les 11:00.

  • Quant costa allotjar-se a Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley, Indio?

    Actualment, una bona oferta a Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley està entre 88 € i 142 € per nit. Els preus varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. Introdueix totes les dades de la teva estada al formulari anterior per veure les millors ofertes disponibles en aquest moment.

  • Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley, Indio, ofereix habitualment un servei de bugaderia per als clients. Els clients també poden utilitzar les instal·lacions de planxada.

  • Ofereix Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley habitacions accessibles?

    Sí, Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Ofereix Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley esmorzar gratuït?

    Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley ofereix esmorzar gratuït amb algunes tarifes. Confirma les dades de la reserva per determinar si la tarifa inclou esmorzar gratuït.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley, mira d'allotjar-t'hi en agost, quan els preus solen ser més baixos (115 €).

  • Hi ha cap altre hotel Fairfield Inn a Indio?

    En total, hi ha 1 ubicació a Indio. L'establiment Fairfield Inn més popular a Indio és Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Fairfield by Marriott Inn & Suites Indio Coachella Valley