Hotel

Emporikon Athens Hotel

4 estrelles
8,4
Excel·lent
basat en 2191 valoracions
2191 valoracions verificades
dg. 01/11
-
dl. 02/11
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
105 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Emporikon Athens Hotel

dg. 01/11
-
dl. 02/11
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Emporikon Athens Hotel

L'Emporikon Athens Hotel, d'estil neoclàssic, està situat al centre de la ciutat d'Atenes, a la plaça d'Agia Irini, en un edifici del segle XIX. L'allotjament ofereix aire condicionat i vistes a l'Acr...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+30 210 325 5118
Número de llicència: 0206K064A0298701

Avantatges i serveis a Emporikon Athens Hotel

  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Internet

Valoracions sobre Emporikon Athens Hotel

8,4
Molt bo
2191 valoracions verificades
Extraordinari
1420
Molt bo
398
Bo
198
D'acord
60
Acceptable
60
Mediocre
25
Deficient
30
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Emporikon Athens Hotel

Explora Atenes

Ubicació de Emporikon Athens Hotel: 27 Aiolou St.

Llocs d’interès més populars

  • Monastiraki175 m
  • Ermou Street178 m
  • National Bank of Greece0.4 km
  • Plaça Síndagma0.6 km
  • Temple d'Hefest0.6 km
  • Partenó0.6 km
  • Acròpoli0.7 km
  • University of Athens0.7 km
  • Omonia Square0.8 km
  • Kerameikos Archaeological Site0.8 km
  • Arc d'Adrià0.9 km
  • National Observatory of Athens0.9 km
  • A quina distància es troba Emporikon Athens Hotel de Temple d'Hefest?

    Emporikon Athens Hotel està a una distància prou curta de Temple d'Hefest, Atenes, per anar-hi a peu (0,6 km).

  • Emporikon Athens Hotel està a prop de Hellenic Motor Museum?

    Hellenic Motor Museum també és un lloc popular per visitar a Atenes. Està a 1,6 km de distància de Emporikon Athens Hotel.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Emporikon Athens Hotel

  • Els preus de Emporikon Athens Hotel són comparables amb els preus dels hotels de 4 estrelles de Atenes?

    El preu d'una habitació en hotels de 4 estrelles a Atenes normalment és de 148 €/nit, però Emporikon Athens Hotel ofereix habitacions un 9 % més barates, de mitjana. Normalment, pots allotjar-te a Emporikon Athens Hotel per 162 €/nit. És una oferta excel·lent per als usuaris d'HotelsCombined que volen visitar Atenes.

  • A quina distància està Emporikon Athens Hotel de l'aeroport més proper, Aeroport de Atenes Eleftherios V.?

    La distància entre l'aeroport més proper, Aeroport de Atenes Eleftherios V., i Emporikon Athens Hotel és de 31,4 km i el temps previst en cotxe és de 0 h 24 min. El temps de conducció entre un punt i l'altre pot variar en funció de l'hora del dia i del trànsit.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Atenes Eleftherios V. a Emporikon Athens Hotel?

    Demanar un taxi o utilitzar un servei de cotxe compartit per anar de l'aeroport més proper, Aeroport de Atenes Eleftherios V., a l'hotel és normalment la solució de transport més econòmica.

  • Emporikon Athens Hotel està a prop del centre urbà de Atenes?

    Emporikon Athens Hotel is just 0,3 km away from the center of Psirí, Atenes. From Emporikon Athens Hotel you can easily get to other popular landmarks such as Sala de Concerts d'Atenes.

  • Quin és el número de telèfon de Emporikon Athens Hotel?

    Per parlar amb la recepció de Emporikon Athens Hotel, truca al +30 210 325 5118.

  • Emporikon Athens Hotel té servei de Wi-Fi?

    Sí, Emporikon Athens Hotel té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Emporikon Athens Hotel?

    11:00. Si vols fer la sortida més tard, posa't en contacte amb recepció tan aviat com et sigui possible. L'horari d'entrada és a partir de les 15:00.

  • Quant costa allotjar-se a Emporikon Athens Hotel, Atenes?

    Actualment, una bona oferta a Emporikon Athens Hotel està entre 56 € i 162 € per nit. Els preus varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. Introdueix totes les dades de la teva estada al formulari anterior per veure les millors ofertes disponibles en aquest moment.

  • Emporikon Athens Hotel ofereix servei de bugaderia?

    Aquest allotjament no ofereix servei de bugaderia. També hi ha una planxa i una taula de planxar a l'allotjament.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Emporikon Athens Hotel?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Emporikon Athens Hotel, mira d'allotjar-t'hi en gener, quan els preus solen ser més baixos (104 €).

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Emporikon Athens Hotel?

    Valora l'opció d'arribar a Emporikon Athens Hotel el dissabte, quan el preu per nit sol ser més baix (95 € per nit de mitjana).

  • A quina distància es troba Emporikon Athens Hotel de Temple d'Hefest?

    Emporikon Athens Hotel està a una distància prou curta de Temple d'Hefest, Atenes, per anar-hi a peu (0,6 km).

  • Emporikon Athens Hotel està a prop de Hellenic Motor Museum?

    Hellenic Motor Museum també és un lloc popular per visitar a Atenes. Està a 1,6 km de distància de Emporikon Athens Hotel.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Emporikon Athens Hotel