Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG

Hotel
5 estrelles
dj. 30/07
-
dv. 31/07
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
321 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 23 de juliol de 2026 per últim cop.
dj. 30/07
-
dv. 31/07
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, 2 llits individuals
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, 1 llit extragran
Classic room, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Executive room, tipus de llit no especificat
Executive room, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 23 de juliol de 2026 per últim cop.
La propiedad, emplazada en South Tel Aviv, ofrece vistas del mar, de la playa y de la ciudad. Entre otros servicios e instalaciones, este moderno hotel de 5 estrellas ofrece centro de fitness y spa/ce...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+972 3 795 1111

Avantatges i serveis a Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG

Llista completa dels serveis que trobaràs a Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Piscina exterior
  • Accés a la platja
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Cafetera
  • Aparcador/-a de cotxes
  • Centre de negocis

Serveis i comoditats

  • Caixer automàtic
  • Centre de negocis
  • Cotxe de lloguer
  • Servei de despertador
  • Servei de consergeria
  • Oficina de canvi
  • Sales de reunions/banquets
  • Servei d'habitacions
  • Contractació de visites guiades
  • Registre d'entrada/de sortida privat
  • Recepció les 24h
  • Caixa forta
  • Capella/temple

General

  • Accés al saló executiu
  • Habitacions familiars
  • Habitacions interconnectades disponibles
  • Vistes a punt d'interès
  • Magatzem disponible
  • Accés a la platja
  • Vistes al mar
  • Zona per jeure
  • Sabatilles d'anar per casa
  • Sofà
  • Telèfon
  • Encatifat

Bàsics

  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Aire condicionat
  • Wi-Fi gratuïta

Piscina i spa

  • Spa
  • Piscina exterior
  • Piscina amb vistes
  • Bany turc
  • Massatge
  • Bar a la piscina
  • Sauna

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Canals de pagament per visió
  • Videojocs
  • Ràdio
  • Biblioteca
  • Reproductor de CD

Restaurants

  • Bullidor elèctric
  • Menús per a dietes especials (cal demanar-ho)
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Es pot demanar menjar a l'allotjament
  • Minibar
  • Cafetera

Accessibilitat i idoneïtat

  • Per a no fumadors
  • Zona de fumadors
  • Accessible - mobilitat
  • Ascensor
  • Aparcament accessible
  • Habitació lliure d'al·lèrgens

Bany

  • Assecador de cabells
  • Barnús
  • Bany privat
  • Dutxa
  • Banyera
  • Lavabo

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Circuit tancat de TV a l'exterior
  • Seguretat les 24 hores
  • Kit de primers auxilis
  • Caixa forta

Ideal per a famílies

  • Bressol disponible
  • Piscina infatil
  • Menjar infantil
  • Bufet amb menjar infantil
  • Club infantil
  • Serveis de cangur/guarderia (de pagament)

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de planxa
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Planxa per a pantalons
  • Planxa i taula de planxar

Coses per fer

  • Botiga de regals
  • Bicicleta de lloguer
  • Sala de jocs
  • Saló de bellesa
  • Compres

Aparcament i transport

  • Aparcament
  • Aparcament privat
  • Aparcador/-a de cotxes

Aire lliure

  • Terrassa/Pati
  • Cadires de platja
  • Tovalloles de platja

Espai de treball

  • Fax/fotocòpies
  • Fax
  • Escriptori

Habitació

  • Despertador

Gimnàs

  • Centre de fitnes

Valoracions sobre Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 1148 valoracions sobre Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 23 de juliol de 2026 per últim cop.
8,1
Molt bo
1148 valoracions verificades
Extraordinari
461
Molt bo
185
Bo
140
D'acord
91
Acceptable
108
Mediocre
56
Deficient
111
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG

Descobreix altres establiments a Tel Aviv que ofereixen una experiència i un ambient similars a Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG. En total, hi ha 2733 hotels que atenen viatgers a Tel Aviv. Les dades de preus es van actualitzar el dia 23 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Neve Tzedek, Tel Aviv

Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG es troba a 12 Kaufman Street, al barri de Neve Tzedek de Tel Aviv. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 23 de juliol de 2026.
Ubicació de Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG: 12 Kaufman Street

Llocs d’interès més populars

  • Suzanne Dellal Center for Dance and Theatre0.5 km
  • Hatachana Compound0.7 km
  • Israel Discount Bank0.8 km
  • Karmel Market0.8 km
  • Tel Aviv Promenade1.3 km
  • Dizengoff Centre1.6 km
  • White City (Tel Aviv)1.7 km
  • Habima Theatre1.7 km
  • Dizengoff Square1.7 km
  • Bauhaus Center1.8 km
  • Tel Aviv Central Bus Station1.9 km
  • Rabin Square2.3 km
  • A quina distància es troba Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG de Ben Gurion House?

    Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG és una bona opció d'allotjament per visitar Ben Gurion House. Es troba a 2,3 km de distància.

  • Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG està a prop de Bloomfield Stadium?

    Bloomfield Stadium també és un lloc popular per visitar a Tel Aviv. Està a 1,5 km de distància de Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 23 de juliol de 2026 per últim cop.

  • A quina distància està Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG de l'aeroport més proper, Aeroport de Tel Aviv Ben Gurion Intl?

    La distància entre Aeroport de Tel Aviv Ben Gurion Intl i Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG és de 21,4 km. Per arribar a l'aeroport des de l'hotel en cotxe es triga de mitjana 0 h 16 min sense embussos de trànsit. Cal tenir en compte les hores punta de circulació, especialment a les zones metropolitanes.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Tel Aviv Ben Gurion Intl a Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG?

    Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG té aparcament per als clients de l'hotel i, per tant, per a la majoria de persones que visiten Tel Aviv llogar un cotxe per aproximadament 100 €/dia pot ser la millor opció. Et permet desplaçar-te entre l'hotel i Aeroport de Tel Aviv Ben Gurion Intl i, a més, et dona flexibilitat per moure't per la zona. Els taxis i les aplicacions per compartir cotxe són una solució molt habitual per als clients de Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG. Sol ser el mètode més econòmic de transport per visitar Tel Aviv.

  • Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG té piscina?

    Sí. Moltes persones que viatgen a Tel Aviv busquen hotels amb piscina. Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG té una piscina a les seves instal·lacions que els clients poden utilitzar, però recorda que els hotels normalment tenen normes pel que fa a l'ús de la piscina.

  • Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG està a prop del centre urbà de Tel Aviv?

    Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG is 0,4 km away from the center of Neve Tzedek, Tel Aviv. Consider visiting Nachum Gutman Museum of Art, a popular landmark that can be accessed from Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG by various forms of transportation.

  • Quin és el número de telèfon de Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG?

    Per parlar amb la recepció de Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG, truca al +972 3 795 1111.

  • Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG té servei de Wi-Fi?

    Sí, Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí. Si consideres que és important que hi hagi un centre de fitnes a les instal·lacions, hauries de plantejar-te allotjar-te a Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG.

  • Quin és l'horari de sortida de Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG?

    L'horari estàndard de sortida de Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG és a les 12:00. Normalment, els clients poden fer l'entrada a partir de les 15:00. En cas de requisits especials, posa't en contacte amb recepció.

  • Quant costa allotjar-se a Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG, Tel Aviv?

    El millor preu que s'ha trobat darrerament a Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG és de 443 € per nit, amb una mitjana al voltant de 517 € per nit. Introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior per veure'n els preus actuals.

  • Hi ha restaurant a Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG?

    Sí, Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG té restaurant. Si ets més de beure que de menjar, també hi ha un bar a les instal·lacions.

  • Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG ofereix servei de bugaderia?

    Aquest allotjament no ofereix servei de bugaderia. També hi ha una planxa i una taula de planxar a l'allotjament.

  • Ofereix Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG habitacions accessibles?

    Sí, Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG, mira d'allotjar-t'hi en març, quan els preus solen ser més baixos (132 €).

  • A Tel Aviv, a quina zona es troba Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG?

    Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG es troba dins de l'àrea Neve Tzedek a Tel Aviv. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG respecte de la resta de llocs a Tel Aviv.

  • Hi ha cap altre hotel InterContinental a Tel Aviv?

    En total, hi ha 1 ubicació a Tel Aviv. L'establiment InterContinental més popular a Tel Aviv és Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG.

  • A quina distància es troba Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG de Ben Gurion House?

    Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG és una bona opció d'allotjament per visitar Ben Gurion House. Es troba a 2,3 km de distància.

  • Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG està a prop de Bloomfield Stadium?

    Bloomfield Stadium també és un lloc popular per visitar a Tel Aviv. Està a 1,5 km de distància de Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Intercontinental Hotels David Tel Aviv By IHG