Crowne Plaza Macau By IHG

Hotel
5 estrelles
dl. 03/08
-
dt. 04/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
67 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Crowne Plaza Macau By IHG

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Crowne Plaza Macau By IHG i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.
dl. 03/08
-
dt. 04/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, 1 llit extragran
Habitació doble, 1 llit individual
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 2 llits individuals
Habitació superior, 2 llits individuals
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 2 llits individuals
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 2 llits individuals
Habitació estàndard, 2 llits individuals
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 2 llits individuals
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 2 llits individuals
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Crowne Plaza Macau By IHG

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Crowne Plaza Macau By IHG, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+853 2888 6888

Avantatges i serveis a Crowne Plaza Macau By IHG

Llista completa dels serveis que trobaràs a Crowne Plaza Macau By IHG, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Piscina interior
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Cafeteria
  • Aparcador/-a de cotxes
  • Centre de negocis
  • Wi-Fi disponible a tot arreu

Serveis i comoditats

  • Sales de conferències
  • Caixer automàtic
  • Centre de negocis
  • Cotxe de lloguer
  • Servei de despertador
  • Servei de consergeria
  • Caixa forta
  • Oficina de canvi
  • Sales de reunions/banquets
  • Servei d'habitacions
  • Recepció les 24h

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Extintor
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Aire condicionat
  • Papereres

Restaurants

  • Bullidor elèctric
  • Minibar
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Esmorzar a l'habitació
  • Cafeteria

Accessibilitat i idoneïtat

  • Habitacions per a no fumadors disponibles
  • Accessible - mobilitat
  • Ascensor
  • Pica de lavabo baixa
  • Vàter amb agafadors

Bany

  • Vàter amb cisterna alta
  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Barnús
  • Bany privat

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de planxa
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Planxa i taula de planxar
  • Planxa per a pantalons

General

  • Vistes al mar
  • Sabatilles d'anar per casa
  • Habitacions interconnectades disponibles
  • Telèfon
  • Magatzem disponible

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Kit de primers auxilis
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Circuit tancat de TV a l'exterior
  • Caixa forta

Ideal per a famílies

  • Servei de cangur o guarderia
  • Bressol disponible
  • Zona de jocs interior
  • Parc infantil

Aparcament i transport

  • Aparcament
  • Aparcador/-a de cotxes
  • Aparcament privat

Habitació

  • Despertador
  • Penjador de roba
  • Armari

Piscina

  • Piscina d'aigua calenta
  • Piscina interior
  • Piscina amb vistes

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • Televisó per cable o per satèl·lit

Espai de treball

  • Fax/fotocòpies
  • Escriptori

Gimnàs

  • Centre de fitnes

Valoracions sobre Crowne Plaza Macau By IHG

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Crowne Plaza Macau By IHG i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 2559 valoracions sobre Crowne Plaza Macau By IHG fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.
8,9
Molt bo
2559 valoracions verificades
Extraordinari
1504
Molt bo
486
Bo
301
D'acord
119
Acceptable
78
Mediocre
37
Deficient
34
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Crowne Plaza Macau By IHG

Descobreix altres establiments a Macau que ofereixen una experiència i un ambient similars a Crowne Plaza Macau By IHG. En total, hi ha 135 hotels que atenen viatgers a Macau. Les dades de preus es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Macau Peninsula, Macau

Crowne Plaza Macau By IHG es troba a The Residencia, Tower 7, al barri de Macau Peninsula de Macau. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 27 de juliol de 2026.
Ubicació de Crowne Plaza Macau By IHG: The Residencia, Tower 7

Llocs d’interès més populars

  • Sun Yat Sen Memorial House1.7 km
  • Outer Harbour Ferry Terminal1.7 km
  • Macau Wine Museum2 km
  • Macau Fisherman's Wharf2 km
  • Ruins of St. Paul's2.4 km
  • Historic Centre2.6 km
  • Largo do Senado2.8 km
  • Grand Lisboa Casino2.8 km
  • Casino Lisboa2.9 km
  • Performance Lake3 km
  • Macau Tower4.2 km
  • Macau Jockey Club6.3 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Crowne Plaza Macau By IHG

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Crowne Plaza Macau By IHG. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.

  • A quina distància està Crowne Plaza Macau By IHG de l'aeroport més proper, Aeroport de Macau?

    A 10,2 km de distància, Aeroport de Macau és l'aeroport més proper a Crowne Plaza Macau By IHG. El temps mitjà d'un trajecte en cotxe de Crowne Plaza Macau By IHG a Aeroport de Macau és de 0 h 07 min. Et recomanem consultar l'estat del trànsit entre l'hotel i l'aeroport.

  • Crowne Plaza Macau By IHG té piscina?

    Sí. Els usuaris d'HotelsCombined que viatgen a Macau normalment busquen hotels amb piscina. La majoria d'hotels tenen horaris de piscina, demana'n els horaris i la normativa a la recepció de Crowne Plaza Macau By IHG.

  • Quin és el número de telèfon de Crowne Plaza Macau By IHG?

    La millor manera de posar-te en contacte amb Crowne Plaza Macau By IHG és trucar al +853 2888 6888.

  • Crowne Plaza Macau By IHG té servei de Wi-Fi?

    Sí, Crowne Plaza Macau By IHG té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Crowne Plaza Macau By IHG té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí, els clients de Crowne Plaza Macau By IHG tenen un gimnàs a la seva disposició. Pot ser que no estigui obert les 24 hores del dia, pregunta-ho a la recepció quan facis l'entrada.

  • Quin és l'horari de sortida de Crowne Plaza Macau By IHG?

    A Crowne Plaza Macau By IHG, normalment les entrades són a partir de les 15:00 i les sortides abans de les 11:00.

  • Quant costa allotjar-se a Crowne Plaza Macau By IHG, Macau?

    Els preus de Crowne Plaza Macau By IHG varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament per a una habitació és de 119 €, tot i que alguns usuaris han trobat habitacions per només 57 €. Per veure els preus per a la teva estada, introdueix-ne les dates al formulari anterior.

  • Hi ha restaurant a Crowne Plaza Macau By IHG?

    Sí, Crowne Plaza Macau By IHG té restaurant. Si ets més de beure que de menjar, també hi ha un bar a les instal·lacions.

  • Crowne Plaza Macau By IHG ofereix servei de bugaderia?

    Crowne Plaza Macau By IHG no té servei de bugaderia. Posa't en contacte amb l'allotjament per obtenir més informació. Els clients també poden utilitzar les instal·lacions de planxada.

  • Ofereix Crowne Plaza Macau By IHG habitacions accessibles?

    Sí, Crowne Plaza Macau By IHG ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Crowne Plaza Macau By IHG?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Crowne Plaza Macau By IHG, mira d'allotjar-t'hi en juny, quan els preus solen ser més baixos (76 €).

  • A Macau, a quina zona es troba Crowne Plaza Macau By IHG?

    Crowne Plaza Macau By IHG es troba dins de l'àrea Macau Peninsula a Macau. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Crowne Plaza Macau By IHG respecte de la resta de llocs a Macau.

  • Hi ha cap altre hotel Crowne Plaza a Macau?

    En total, hi ha 1 ubicació a Macau. L'establiment Crowne Plaza més popular a Macau és Crowne Plaza Macau By IHG.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Crowne Plaza Macau By IHG?

    Valora l'opció d'arribar a Crowne Plaza Macau By IHG el dimecres, quan el preu per nit sol ser més baix (114 € per nit de mitjana).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Crowne Plaza Macau By IHG