Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport

Hotel
3 estrelles
dg. 02/08
-
dl. 03/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
118 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.
dg. 02/08
-
dl. 03/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 1 llit extragran
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 1 llit extragran
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Executive room, tipus de llit no especificat
Executive room, 1 llit extragran
Executive room, 1 llit extragran
Executive room, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 sofà llit
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.
El Courtyard Salt Lake City Airport està situat a 3,2 km de l'aeroport internacional de Salt Lake City. L'establiment ofereix un servei de trasllat gratuït 24 hores a l'aeroport, una piscina coberta, ...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+1 801 532 4085

Avantatges i serveis a Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport

Llista completa dels serveis que trobaràs a Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Piscina interior
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Cafeteria
  • Transport aeroport gratuït
  • Servei de trasllat (gratuït)

Accessibilitat i idoneïtat

  • Tota la unitat és accessible en cadira de rodes
  • Coixí hipoal·lergogen
  • Per a no fumadors
  • Animals no permesos
  • Zona de fumadors
  • Entrada privada
  • Accessible - mobilitat
  • Dutxa per a cadira de rodes
  • Ascensor
  • Accessible en ascensor
  • Aparcament accessible
  • Bany adaptat
  • Habitació lliure d'al·lèrgens
  • Plantes superiors accessibles en ascensor

Bàsics

  • Internet
  • Wi-Fi
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Aire condicionat
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Xampú
  • Gel de bany
  • Papereres
  • Suavitzant

Serveis i comoditats

  • Caixer automàtic
  • Centre de negocis
  • Servei de despertador
  • Sales de reunions/banquets
  • Petit supermercat
  • Servei d'habitacions
  • Accés amb clau
  • Accés amb targeta de clau
  • Sortida exprés
  • Recepció les 24h
  • Caixa forta

Restaurants

  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Cafeteria
  • Microones
  • Cafeteria
  • Tetera/cafetera
  • Nevera
  • Cafetera
  • Taula per menjar

Bany

  • Assecador de cabells
  • Bany privat
  • Dutxa
  • Vàter addicional
  • Banyera
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Dutxa sense graó

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Servei d'streaming
  • Ràdio
  • Sala d'estar/de TV compartida
  • TV

General

  • Habitacions interconnectades disponibles
  • Magatzem disponible
  • Zona per jeure
  • Sofà
  • Telèfon
  • Encatifat

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Seguretat les 24 hores
  • Kit de primers auxilis
  • Detector de monòxid de carboni
  • Caixa forta

Aire lliure

  • Xemeneia exterior
  • Zona de pícnic
  • Jardí
  • Terrassa/Pati

Habitació

  • Coixí de plomes
  • Endoll a prop del llit
  • Sofà llit
  • Armari

Piscina i spa

  • Piscina d'aigua calenta
  • Banyera d'hidromassatge
  • Piscina interior

Aparcament i transport

  • Aparcament
  • Transport aeroport gratuït
  • Servei de trasllat (gratuït)

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Planxa i taula de planxar

Ideal per a famílies

  • Servei de cangur o guarderia
  • Bressol disponible
  • Menjar infantil

Espai de treball

  • Fax/fotocòpies
  • Escriptori

Coses per fer

  • Bicicleta de lloguer

Gimnàs

  • Centre de fitnes

Valoracions sobre Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 333 valoracions sobre Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.
7,6
Bo
333 valoracions verificades
Extraordinari
174
Molt bo
54
Bo
41
D'acord
21
Acceptable
17
Mediocre
12
Deficient
14
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport

Descobreix altres establiments a Salt Lake City que ofereixen una experiència i un ambient similars a Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport. En total, hi ha 996 hotels que atenen viatgers a Salt Lake City. Les dades de preus es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Salt Lake City

Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport es troba a 4843 West Douglas Corrigan Way, al barri de de Salt Lake City. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 26 de juliol de 2026.
Ubicació de Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport: 4843 West Douglas Corrigan Way

Llocs d’interès més populars

  • Vivint Smart Home Arena8.9 km
  • Family History Library9.4 km
  • Salt Palace Convention Center9.4 km
  • Temple Square9.5 km
  • Salt Lake Tabernacle9.6 km
  • LDS Conference Center9.6 km
  • Salt Lake Temple9.7 km
  • Utah State Capitol10 km
  • Salt Lake City and County Building10.2 km
  • Salt Lake Public Library10.3 km
  • Cathedral of the Madeleine10.5 km
  • Salt Lake Masonic Temple11.3 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.

  • A quina distància està Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport de l'aeroport més proper, Aeroport de Salt Lake City?

    La distància entre Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport i l'aeroport més proper, Aeroport de Salt Lake City, és de 4,3 km i en cotxe es triga de mitjana 0 h 03 min en funció del trànsit. Cal tenir en compte les hores punta de circulació a prop de l'hotel i de l'aeroport, ja que algunes zones tenen més trànsit que altres i els embussos poden incrementar el temps del trajecte.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Salt Lake City a Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport?

    Anar de Aeroport de Salt Lake City a Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport pot ser tan fàcil com llogar un cotxe al mostrador de lloguer de cotxes de l'aeroport per uns 44 €/dia a Salt Lake City. A més, tens la sort que Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport ofereix aparcament als clients que trien aquest mitjà de transport. El servei de trasllat de l'aeroport a Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport és una molt bona opció per als visitants que volen a Aeroport de Salt Lake City. Demanar un taxi o utilitzar un servei de cotxe compartit per anar de l'aeroport més proper, Aeroport de Salt Lake City, a l'hotel és normalment la solució de transport més econòmica.

  • Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport té piscina?

    Sí, Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport està a prop del centre urbà de Salt Lake City?

    El centre de Glendale, Salt Lake City, està només a 3,5 km de la porta principal de Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport. Des de Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport pots accedir en transport públic a diversos punts d'interès, com ara Salt Palace Convention Center, molt popular entre els turistes.

  • Quin és el número de telèfon de Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport?

    Si necessites ajuda amb la teva reserva a Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport, truca al +1 801 532 4085.

  • Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport té servei de Wi-Fi?

    Sí, Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport té gimnàs o centre de fitnes?

    Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport té un gimnàs a les seves instal·lacions. La zona del gimnàs és exclusiva per als clients de l'hotel. Has de saber que els horaris i les normes poden canviar dràsticament d'un hotel a un altre i, per tant, és recomanable que et posis en contacte amb recepció per aclarir els teus dubtes.

  • Quin és l'horari de sortida de Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport?

    A Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport, normalment les entrades són a partir de les 15:00 i les sortides abans de les 12:00.

  • Quant costa allotjar-se a Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport, Salt Lake City?

    Actualment, una bona oferta a Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport està entre 100 € i 155 € per nit. Els preus varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. Introdueix totes les dades de la teva estada al formulari anterior per veure les millors ofertes disponibles en aquest moment.

  • Hi ha restaurant a Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport?

    Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport té restaurant. L'hotel també té un bar i una sala d'estar.

  • Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport, Salt Lake City, ofereix habitualment un servei de bugaderia per als clients. L'allotjament també ofereix planxes i taules de planxar.

  • Ofereix Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport habitacions accessibles?

    Sí, Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport, mira d'allotjar-t'hi en novembre, quan els preus solen ser més baixos (160 €).

  • Hi ha cap altre hotel Courtyard a Salt Lake City?

    En total, hi ha 2 ubicacions a Salt Lake City. L'establiment Courtyard més popular a Salt Lake City és Courtyard by Marriott Salt Lake City Downtown.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Courtyard by Marriott Salt Lake City Airport