Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street

Hotel
3 estrelles
dc. 29/07
-
dj. 30/07
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
70 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 22 de juliol de 2026 per últim cop.
dc. 29/07
-
dj. 30/07
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, 2 llits grans
Habitació doble, 2 llits grans
Habitació doble, 1 llit extragran
Habitació doble, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 sofà llit
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 22 de juliol de 2026 per últim cop.
A solo 20 minutos a pie de Kingston Bus Terminal, este establecimiento proporciona a sus huéspedes la base ideal para su estancia en Kingston. Entre otros servicios e instalaciones, este moderno estab...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+1 613 548 7000

Avantatges i serveis a Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street

Llista completa dels serveis que trobaràs a Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Piscina interior
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Cafetera
  • Aparcament gratuït
  • Centre de negocis
  • TV de pantalla plana

Accessibilitat i idoneïtat

  • Tota la unitat és accessible en cadira de rodes
  • Accessible - mobilitat
  • Ascensor
  • Accessible en ascensor
  • Aparcament accessible
  • Habitació lliure d'al·lèrgens
  • Per a no fumadors
  • Pica baixa
  • Coixí sense plomes
  • Vàter amb agafadors
  • Animals no permesos
  • Plantes superiors accessibles en ascensor

Serveis i comoditats

  • Sales de conferències
  • Caixer automàtic
  • Centre de negocis
  • Servei de despertador
  • Caixa forta
  • Oficina de canvi
  • Sales de reunions/banquets
  • Servei d'habitacions
  • Accés amb targeta de clau
  • Sortida exprés
  • Registre d'entrada/de sortida privat
  • Recepció les 24h

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Internet
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Xampú
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Gel de bany
  • Aire condicionat
  • Papereres
  • Suavitzant

Bany

  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Bany privat
  • Dutxa sense graó

Restaurants

  • Microones
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Nevera
  • Cafetera

Salut i seguretat

  • Kit de primers auxilis
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Circuit tancat de TV a l'exterior
  • Detector de monòxid de carboni
  • Caixa forta

Habitació

  • Coixí de plomes
  • Endoll a prop del llit
  • Sofà llit
  • Armari

General

  • Habitacions interconnectades disponibles
  • Sofà
  • Encatifat
  • Magatzem disponible

Piscina i spa

  • Banyera d'hidromassatge
  • Piscina interior
  • Tobogan aquàtic

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • Sala d'estar/de TV compartida
  • Televisó per cable o per satèl·lit

Aire lliure

  • Terrassa/Pati
  • Xemeneia exterior
  • Jardí

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Planxa i taula de planxar

Coses per fer

  • Botiga de regals
  • Bicicleta de lloguer
  • Jocs de taula/trencaclosques

Aparcament i transport

  • Aparcament al carrer
  • Aparcament gratuït

Espai de treball

  • Fax/fotocòpies
  • Escriptori

Ideal per a famílies

  • Bressol disponible

Gimnàs

  • Centre de fitnes

Valoracions sobre Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 551 valoracions sobre Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 22 de juliol de 2026 per últim cop.
8,7
Molt bo
551 valoracions verificades
Extraordinari
278
Molt bo
134
Bo
68
D'acord
26
Acceptable
18
Mediocre
8
Deficient
19
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street

Descobreix altres establiments a Kingston que ofereixen una experiència i un ambient similars a Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street. En total, hi ha 148 hotels que atenen viatgers a Kingston. Les dades de preus es van actualitzar el dia 22 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Kingston

Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street es troba a 103 Dalton Avenue, al barri de de Kingston. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 22 de juliol de 2026.
Ubicació de Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street: 103 Dalton Avenue

Llocs d’interès més populars

  • The Grand Theatre4 km
  • St. Mary's Cathedral4 km
  • Fort Frontenac4.1 km
  • Joseph S. Stauffer Library4.2 km
  • St. George's Cathedral4.4 km
  • Richardson Memorial Stadium4.4 km
  • Agnes Etherington Art Centre4.5 km
  • Beth Israel Congregation4.5 km
  • Queen's University4.6 km
  • Bracken Health Sciences Library4.7 km
  • Marine Museum of the Great Lakes4.8 km
  • Museum of Health Care4.8 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 22 de juliol de 2026 per últim cop.

  • A quina distància està Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street de l'aeroport més proper, Aeroport de Kingston?

    La distància entre l'aeroport més proper, Aeroport de Kingston, i Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street és de 14,1 km i el temps previst en cotxe és de 0 h 10 min. El temps de conducció entre un punt i l'altre pot variar en funció de l'hora del dia i del trànsit.

  • Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street té piscina?

    Sí. Els usuaris d'HotelsCombined que viatgen a Kingston normalment busquen hotels amb piscina. La majoria d'hotels tenen horaris de piscina, demana'n els horaris i la normativa a la recepció de Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street.

  • Quin és el número de telèfon de Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street?

    La millor manera de posar-te en contacte amb Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street és trucar al +1 613 548 7000.

  • Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street té servei de Wi-Fi?

    Sí, Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street té gimnàs o centre de fitnes?

    Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street té un gimnàs a les seves instal·lacions. La zona del gimnàs és exclusiva per als clients de l'hotel. Has de saber que els horaris i les normes poden canviar dràsticament d'un hotel a un altre i, per tant, és recomanable que et posis en contacte amb recepció per aclarir els teus dubtes.

  • Quin és l'horari de sortida de Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street?

    A Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street, l'horari de sortida és a les 12:00, tot i que pot endarrerir-se confirmant-ho amb la recepció de l'hotel.

  • Quant costa allotjar-se a Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street, Kingston?

    De mitjana, els clients paguen 140 € per nit per allotjar-se a Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street. Alguns usuaris han trobat habitació per només 28 € per nit. Introdueix les dates al formulari anterior per veure els preus disponibles per a la teva estada.

  • Hi ha restaurant a Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street?

    A Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street, hi ha un restaurant. Posa-t'hi en contacte per conèixer els horaris de cuina del restaurant. També hi ha servei de bar amb begudes.

  • Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street, Kingston, ofereix habitualment un servei de bugaderia per als clients. Els clients també tenen accés a una planxa i a una taula de planxar durant la seva estada. Si no són a l'habitació, sol·licita-les a recepció.

  • Ofereix Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street habitacions accessibles?

    Sí, Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street, mira d'allotjar-t'hi en desembre, quan els preus solen ser més baixos (88 €).

  • Hi ha cap altre hotel Courtyard a Kingston?

    En total, hi ha 1 ubicació a Kingston. L'establiment Courtyard més popular a Kingston és Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Courtyard by Marriott Kingston Highway 401/Division Street