B&B Hotel Udine

Hotel
3 estrelles
dt. 04/08
-
dc. 05/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
58 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a B&B Hotel Udine

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a B&B Hotel Udine i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.
dt. 04/08
-
dc. 05/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit gran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit individual
Habitació doble, 2 llits individuals
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre B&B Hotel Udine

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix B&B Hotel Udine, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.
El hotel está ubicado en la popular zona comercial y turística de la ciudad.

El hotel ofrece 80 habitaciones y ha sido renovado recientemente. El equipo de recepción, sevicial y profesional, es...

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+39 043 250 9905
Número de llicència: 347, IT030129A1ZX4GPOC8

Avantatges i serveis a B&B Hotel Udine

Llista completa dels serveis que trobaràs a B&B Hotel Udine, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Aparcament
  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Sortida exprés
  • Caixa forta
  • Bressol disponible

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Gel de bany
  • Tovalloles
  • Aire condicionat
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Xampú
  • Calefacció
  • Papereres

Accessibilitat i idoneïtat

  • Per a no fumadors
  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Accessible - mobilitat
  • Accessible en ascensor
  • Plantes superiors accessibles per les escales

Bany

  • Bidet
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Casquet de dutxa
  • Bany privat

Aparcament i transport

  • Aparcament
  • Aparcament al carrer
  • Aparcament privat

Multimèdia i entreteniment

  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • TV de pantalla plana
  • Sala d'estar/de TV compartida

Restaurants

  • Nevera
  • Màquina de venda automàtica (begudes)
  • Màquina de venda automàtica (snacks)

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Caixa forta
  • Kit de primers auxilis

Serveis i comoditats

  • Sortida exprés
  • Ampolla d'aigua
  • Caixa forta

Habitació

  • Endoll a prop del llit
  • Armari

Espai de treball

  • Fax/fotocòpies
  • Escriptori

General

  • Telèfon
  • Magatzem disponible

Coses per fer

  • Bicicleta de lloguer

Ideal per a famílies

  • Bressol disponible

Valoracions sobre B&B Hotel Udine

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a B&B Hotel Udine i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 3689 valoracions sobre B&B Hotel Udine fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.
8,1
Molt bo
3689 valoracions verificades
Extraordinari
1375
Molt bo
877
Bo
689
D'acord
319
Acceptable
210
Mediocre
100
Deficient
119
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a B&B Hotel Udine

Descobreix altres establiments a Udine que ofereixen una experiència i un ambient similars a B&B Hotel Udine. En total, hi ha 344 hotels que atenen viatgers a Udine. Les dades de preus es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Udine

B&B Hotel Udine es troba a Via Duino 8, al barri de de Udine. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 28 de juliol de 2026.
Ubicació de B&B Hotel Udine: Via Duino 8

Llocs d’interès més populars

  • Museo Diocesano e Gallerie del Tiepolo0.7 km
  • Palazzo Patriarcale0.8 km
  • Campanile del Castello0.9 km
  • Castle of Udine0.9 km
  • Piazza della Liberta1 km
  • Porticcato di San Giovanni1 km
  • Loggia del Lionello1 km
  • Udine Cathedral1 km
  • Casa Cavazzini1.1 km
  • Museo d'Arte Moderna1.3 km
  • Museo Etnografico del Friuli1.4 km
  • Udine Railway Station1.5 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a B&B Hotel Udine

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a B&B Hotel Udine. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.

  • B&B Hotel Udine admet animals domèstics?

    Els clients de B&B Hotel Udine poden portar mascotes com ara gossos i gats. Si vols portar una altra mascota, posa't en contacte amb recepció.

  • Quin és el número de telèfon de B&B Hotel Udine?

    Si tens preguntes en relació amb B&B Hotel Udine i la teva reserva, posa't en contacte directament amb recepció a +39 043 250 9905.

  • B&B Hotel Udine té servei de Wi-Fi?

    Sí, B&B Hotel Udine té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de B&B Hotel Udine?

    A B&B Hotel Udine, l'horari de sortida és a les 12:00, tot i que pot endarrerir-se confirmant-ho amb la recepció de l'hotel.

  • Quant costa allotjar-se a B&B Hotel Udine, Udine?

    A B&B Hotel Udine, els preus de les habitacions depenen de les dates, el tipus d'habitació i la disponibilitat. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament és de 105 €/nit, tot i que també es troben ofertes a partir de 55 €/nit. Per veure les ofertes actuals, introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior.

  • Ofereix B&B Hotel Udine habitacions accessibles?

    Sí, B&B Hotel Udine ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a B&B Hotel Udine?

    Per tal d'estalviar en la reserva a B&B Hotel Udine, mira d'allotjar-t'hi en febrer, quan els preus solen ser més baixos (76 €).

  • Hi ha cap altre hotel B&B Hotels a Udine?

    En total, hi ha 1 ubicació a Udine. L'establiment B&B Hotels més popular a Udine és B&B Hotel Udine.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a B&B Hotel Udine?

    Valora l'opció d'arribar a B&B Hotel Udine el dimarts, quan el preu per nit sol ser més baix (57 € per nit de mitjana).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a B&B Hotel Udine