Arty Grand Hotel

Hotel
5 estrelles
dj. 09/07
-
dv. 10/07
2 hostes, 1 habitació
Proveïdor
Proveïdor per a Arty Grand Hotel
Proveïdor per a Arty Grand Hotel
Proveïdor per a Arty Grand Hotel
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Arty Grand Hotel

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Arty Grand Hotel i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 2 de juliol de 2026 per últim cop.
dj. 09/07
-
dv. 10/07

Informació sobre Arty Grand Hotel

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Arty Grand Hotel, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 2 de juliol de 2026 per últim cop.
Durante su estancia en Olimpia, esta propiedad le brinda la posibilidad de disfrutar de un entorno confortable y dispone de una peluquería, un jardín y servicio de despertador.

El hotel ofrece ...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+30 262 402 6000

Avantatges i serveis a Arty Grand Hotel

Llista completa dels serveis que trobaràs a Arty Grand Hotel, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Restaurant
  • Wi-Fi gratuïta
  • Sales de reunions/banquets
  • Spa
  • Bugaderia
  • Assecador de cabells
  • Sortida exprés
  • Recepció les 24h
  • Caixa forta
  • Saló de bellesa

Serveis i comoditats

  • Sortida exprés
  • Sales de reunions/banquets
  • Recepció les 24h

Restaurants

  • Restaurant
  • Minibar

Coses per fer

  • Saló de bellesa
  • Botiga de regals

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Aire condicionat

Spa

  • Sauna
  • Spa

Accessibilitat i idoneïtat

  • Ascensor

Bany

  • Assecador de cabells

Bugaderia

  • Bugaderia

General

  • Magatzem disponible

Salut i seguretat

  • Caixa forta

Valoracions sobre Arty Grand Hotel

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Arty Grand Hotel i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 208 valoracions sobre Arty Grand Hotel fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 2 de juliol de 2026 per últim cop.
10,0
Extraordinari
208 valoracions verificades
Extraordinari
115
Molt bo
39
Bo
30
D'acord
8
Acceptable
11
Mediocre
2
Deficient
3
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Arty Grand Hotel

Descobreix altres establiments a Olympia que ofereixen una experiència i un ambient similars a Arty Grand Hotel. En total, hi ha 45 hotels que atenen viatgers a Olympia. Les dades de preus es van actualitzar el dia 2 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Olympia

Arty Grand Hotel es troba a Drouva, al barri de de Olympia. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 2 de juliol de 2026.
Ubicació de Arty Grand Hotel: Drouva

Llocs d’interès més populars

  • Ancient Olympia1 km
  • Archaeological Museum of Ancient Olympia1.1 km
  • Stadium at Olympia1.3 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Arty Grand Hotel

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Arty Grand Hotel. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 2 de juliol de 2026 per últim cop.
  • Quin és el número de telèfon de Arty Grand Hotel?

    Per parlar amb la recepció de Arty Grand Hotel, truca al +30 262 402 6000.

  • Arty Grand Hotel té servei de Wi-Fi?

    Sí, Arty Grand Hotel té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Arty Grand Hotel?

    A Arty Grand Hotel, normalment les entrades són a partir de les 15:00 i les sortides abans de les 11:00.

  • Quant costa allotjar-se a Arty Grand Hotel, Olympia?

    Actualment, una bona oferta a Arty Grand Hotel està entre 97 € i 102 € per nit. Els preus varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. Introdueix totes les dades de la teva estada al formulari anterior per veure les millors ofertes disponibles en aquest moment.

  • Hi ha restaurant a Arty Grand Hotel?

    A Arty Grand Hotel, hi ha un restaurant. Posa-t'hi en contacte per conèixer els horaris de cuina del restaurant.

  • Arty Grand Hotel ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Arty Grand Hotel ofereix un servei de bugaderia per als clients.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Arty Grand Hotel