Aparthotel Grodzka 21

Apartotel
3 estrelles
dj. 30/07
-
dv. 31/07
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
43 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Aparthotel Grodzka 21

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Aparthotel Grodzka 21 i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 23 de juliol de 2026 per últim cop.
dj. 30/07
-
dv. 31/07
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
73 €
per nit amb IVA
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
74 €
per nit amb IVA
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Aparthotel Grodzka 21

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Aparthotel Grodzka 21, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 23 de juliol de 2026 per últim cop.
L'Apartamenty Grodzka 21 es troba al cor de Cracòvia, a menys de 200 metres de la plaça del Mercat Principal i a 400 metres del Castell Reial de Wawel. Ofereix allotjament amb cuina, WiFi gratuïta i a...

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida10:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+48 124 222 436

Avantatges i serveis a Aparthotel Grodzka 21

Llista completa dels serveis que trobaràs a Aparthotel Grodzka 21, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Restaurant
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • TV de pantalla plana
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Internet
  • Aparcament
  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Internet
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Gel de bany
  • Aire condicionat
  • Papereres

Cuina

  • Bullidor elèctric
  • Microones
  • Estris de cuina
  • Cuina
  • Tetera/cafetera
  • Bullidor
  • Nevera
  • Cafetera
  • Cuina americana

General

  • Habitacions familiars
  • Zona per jeure
  • Terra de parquet o tarima
  • Vistes a pati interior
  • Sofà
  • Vista a la ciutat
  • Magatzem disponible

Bany

  • Dutxa
  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Bany privat

Aparcament i transport

  • Aparcament
  • Transport a l’aeroport (de pagament)
  • Aparcament privat
  • Servei de trasllat (de pagament)

Accessibilitat i idoneïtat

  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Aparcament accessible
  • Per a no fumadors
  • Entrada privada

Salut i seguretat

  • Kit de primers auxilis
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Circuit tancat de TV a l'exterior
  • Caixa forta

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • Televisó per cable o per satèl·lit

Habitació

  • Sofà llit
  • Armari

Espai de treball

  • Caixa de seguretat per a portàtils
  • Escriptori

Serveis i comoditats

  • Caixa forta
  • Recepció les 24h

Restaurants

  • Restaurant

Coses per fer

  • Bicicleta de lloguer

Ideal per a famílies

  • Bressol disponible

Spa

  • Massatge

Valoracions sobre Aparthotel Grodzka 21

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Aparthotel Grodzka 21 i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 1763 valoracions sobre Aparthotel Grodzka 21 fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 23 de juliol de 2026 per últim cop.
8,3
Molt bo
1763 valoracions verificades
Extraordinari
1095
Molt bo
323
Bo
179
D'acord
68
Acceptable
49
Mediocre
18
Deficient
31
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Aparthotel Grodzka 21

Descobreix altres establiments a Cracòvia que ofereixen una experiència i un ambient similars a Aparthotel Grodzka 21. En total, hi ha 6511 hotels que atenen viatgers a Cracòvia. Les dades de preus es van actualitzar el dia 23 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Stare Miasto, Cracòvia

Aparthotel Grodzka 21 es troba a ul. Grodzka 21, al barri de Stare Miasto de Cracòvia. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 23 de juliol de 2026.
Ubicació de Aparthotel Grodzka 21: ul. Grodzka 21

Llocs d’interès més populars

  • Cloth Hall332 m
  • Main Market Square336 m
  • Kościół Mariacki346 m
  • Uniwersytet Jagielloński350 m
  • Krakow Old Town392 m
  • Muzeum Historyczne Miasta Krakowa0.4 km
  • Królewska Katedra na Wawelu0.5 km
  • Wawel Castle0.5 km
  • Academy of Music in Krakow0.5 km
  • Krakow City Centre0.6 km
  • Pomnik Smoka Wawelskiego0.7 km
  • Brama Floriańska0.7 km
  • A quina distància es troba Aparthotel Grodzka 21 de Holy Trinity Church?

    Aparthotel Grodzka 21 és una bona opció d'allotjament per visitar Holy Trinity Church. Es troba a 0,1 km de distància.

  • Aparthotel Grodzka 21 està a prop de Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego?

    0,4 km: és a dir, Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego està a un trajecte curt en cotxe o taxi des de Aparthotel Grodzka 21 o fins i tot prou a prop per anar-hi a peu.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Aparthotel Grodzka 21

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Aparthotel Grodzka 21. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 23 de juliol de 2026 per últim cop.

  • Els preus de Aparthotel Grodzka 21 són comparables amb els preus dels hotels de 3 estrelles de Cracòvia?

    La tarifa mitjana per nit de Aparthotel Grodzka 21 és un 30 % més barata que la tarifa mitjana per nit d'hotels de 3 estrelles similars de Cracòvia. La tarifa de Aparthotel Grodzka 21 és normalment de 74 €/nit i és una bona oferta per allotjar-se en un hotel de qualitat a Cracòvia.

  • A quina distància està Aparthotel Grodzka 21 de l'aeroport més proper, Aeroport de Cracòvia J. Paul II Balice?

    La distància entre Aeroport de Cracòvia J. Paul II Balice i Aparthotel Grodzka 21 és de 17,1 km. Per arribar a l'aeroport des de l'hotel en cotxe es triga de mitjana 0 h 13 min sense embussos de trànsit. Cal tenir en compte les hores punta de circulació, especialment a les zones metropolitanes.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Cracòvia J. Paul II Balice a Aparthotel Grodzka 21?

    Si vols tenir plena llibertat per visitar Cracòvia, planteja't llogar un cotxe per aproximadament 22 €/dia i aparca'l a Aparthotel Grodzka 21, que normalment ofereix llocs d'aparcament per als clients de l'hotel. Els taxis i les aplicacions per compartir cotxe són una solució molt habitual per als clients de Aparthotel Grodzka 21. Sol ser el mètode més econòmic de transport per visitar Cracòvia.

  • Aparthotel Grodzka 21 admet animals domèstics?

    Els clients poden allotjar-se a Aparthotel Grodzka 21 amb les seves mascotes.

  • Aparthotel Grodzka 21 està a prop del centre urbà de Cracòvia?

    Aparthotel Grodzka 21 is 0,3 km away from the center of Downtown, Cracòvia. Consider visiting Stadion Suche Stawy, a popular landmark that can be accessed from Aparthotel Grodzka 21 by various forms of transportation.

  • Quin és el número de telèfon de Aparthotel Grodzka 21?

    Si necessites ajuda amb la teva reserva a Aparthotel Grodzka 21, truca al +48 124 222 436.

  • Aparthotel Grodzka 21 té servei de Wi-Fi?

    Sí, Aparthotel Grodzka 21 té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Aparthotel Grodzka 21?

    A Aparthotel Grodzka 21, normalment les entrades són a partir de les 14:00 i les sortides abans de les 10:00.

  • Quant costa allotjar-se a Aparthotel Grodzka 21, Cracòvia?

    A Aparthotel Grodzka 21, els preus de les habitacions depenen de les dates, el tipus d'habitació i la disponibilitat. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament és de 74 €/nit, tot i que també es troben ofertes a partir de 43 €/nit. Per veure les ofertes actuals, introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior.

  • Hi ha restaurant a Aparthotel Grodzka 21?

    Sí, Aparthotel Grodzka 21 té restaurant.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Aparthotel Grodzka 21?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Aparthotel Grodzka 21, mira d'allotjar-t'hi en novembre, quan els preus solen ser més baixos (56 €).

  • A Cracòvia, a quina zona es troba Aparthotel Grodzka 21?

    Aparthotel Grodzka 21 es troba dins de l'àrea Stare Miasto a Cracòvia. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Aparthotel Grodzka 21 respecte de la resta de llocs a Cracòvia.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Aparthotel Grodzka 21?

    Valora l'opció d'arribar a Aparthotel Grodzka 21 el dimecres, quan el preu per nit sol ser més baix (97 € per nit de mitjana).

  • A quina distància es troba Aparthotel Grodzka 21 de Holy Trinity Church?

    Aparthotel Grodzka 21 és una bona opció d'allotjament per visitar Holy Trinity Church. Es troba a 0,1 km de distància.

  • Aparthotel Grodzka 21 està a prop de Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego?

    0,4 km: és a dir, Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego està a un trajecte curt en cotxe o taxi des de Aparthotel Grodzka 21 o fins i tot prou a prop per anar-hi a peu.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Aparthotel Grodzka 21