Apartamentos Prat de les Molleres

Apartotel
3 estrelles
dg. 02/08
-
dl. 03/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
566 €
/El més barat: preu per nit
Proveïdor
Total per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Apartamentos Prat de les Molleres

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Apartamentos Prat de les Molleres i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.
dg. 02/08
-
dl. 03/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, 1 llit doble
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Apartamentos Prat de les Molleres

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Apartamentos Prat de les Molleres, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.

Good to Know

Hora d’entrada16:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+376 807 222
Número de llicència: HUT1-006702, HUT1-006727

Avantatges i serveis a Apartamentos Prat de les Molleres

Llista completa dels serveis que trobaràs a Apartamentos Prat de les Molleres, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Cafetera
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Internet
  • Aparcament
  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Servei de bugaderia/tintoreria

General

  • Copes de vi
  • Bullidor elèctric
  • Accessible - mobilitat
  • Habitacions familiars
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Caixa forta
  • Bressol disponible
  • Extintor
  • Zona per jeure
  • Bugaderia
  • Ascensor
  • TV de pantalla plana
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Xampú
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Dutxa
  • Planxa i taula de planxar
  • Vàter amb cisterna alta
  • Casquet de dutxa
  • Accessible en ascensor
  • Menjador
  • Adaptador
  • Kit de primers auxilis
  • Microones
  • Endoll a prop del llit
  • Vàter addicional
  • Sofà
  • Sofà llit
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Per a no fumadors
  • Balcó
  • Estris de cuina
  • Banyera
  • Caixa de seguretat per a portàtils
  • Cuina
  • Aparcament
  • Gel de bany
  • Assecador de cabells
  • Pica de lavabo baixa
  • Telèfon
  • Bullidor
  • Terra enrajolat/de marbre
  • Aire condicionat
  • Torradora
  • Nevera
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Vàter amb agafadors
  • Tovalloles/llençols (de pagament)
  • Papereres
  • Cafetera
  • TV
  • Plantes superiors accessibles en ascensor
  • Zona de menjador
  • Taula per menjar
  • Bany privat
  • Cuina
  • Estenedor de roba
  • Cuina americana
  • Aparcament privat

Activitats

  • Excursionisme
  • Pesca
  • Golf

Serveis

  • Fax/fotocòpies
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Contractació de visites guiades
Mostra els 68 serveis

Valoracions sobre Apartamentos Prat de les Molleres

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Apartamentos Prat de les Molleres i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 1494 valoracions sobre Apartamentos Prat de les Molleres fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.
8,3
Molt bo1494 valoracions verificades
No s’ha trobat cap valoració. Prova de suprimir un filtre, canviar la cerca o restablir-ho tot per veure valoracions.

Hotels similars a Apartamentos Prat de les Molleres

Descobreix altres establiments a Soldeu que ofereixen una experiència i un ambient similars a Apartamentos Prat de les Molleres. En total, hi ha 92 hotels que atenen viatgers a Soldeu. Les dades de preus es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Soldeu

Apartamentos Prat de les Molleres es troba a Carretera General 2, Canillo, al barri de de Soldeu. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 26 de juliol de 2026.

Llocs d’interès més populars

Soldeu Ski Resort

1 min per carretera

0,4 km

Soldeu Ski Resort

1 min per carretera

0,4 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Apartamentos Prat de les Molleres

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Apartamentos Prat de les Molleres. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.

  • Els preus de Apartamentos Prat de les Molleres són comparables amb els preus dels hotels de 3 estrelles de Soldeu?

    Hi ha una diferència del 20 % entre la tarifa mitjana per nit dels hotels hotels de 3 estrelles de Soldeu i la tarifa mitjana per nit de Apartamentos Prat de les Molleres. La tarifa de Apartamentos Prat de les Molleres és de només 92 €/nit i és una oferta molt bona per allotjar-se a Soldeu.

  • Apartamentos Prat de les Molleres admet animals domèstics?

    Apartamentos Prat de les Molleres admet animals domèstics. Pots allotjar-te a Apartamentos Prat de les Molleres amb la teva mascota.

  • Quin és el número de telèfon de Apartamentos Prat de les Molleres?

    Si tens dubtes o preguntes en relació amb la teva estada, truca al +376 807 222 per parlar amb la recepció de Apartamentos Prat de les Molleres.

  • Apartamentos Prat de les Molleres té servei de Wi-Fi?

    Sí, Apartamentos Prat de les Molleres té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Apartamentos Prat de les Molleres?

    11:00 és l'hora de sortida a Apartamentos Prat de les Molleres. És possible endarrerir la sortida, però cal acordar-ho amb l'hotel prèviament.

  • Quant costa allotjar-se a Apartamentos Prat de les Molleres, Soldeu?

    El millor preu que s'ha trobat darrerament a Apartamentos Prat de les Molleres és de 51 € per nit, amb una mitjana al voltant de 92 € per nit. Introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior per veure'n els preus actuals.

  • Apartamentos Prat de les Molleres ofereix servei de bugaderia?

    Apartamentos Prat de les Molleres té un servei de bugaderia a disposició dels clients. També hi ha una planxa i una taula de planxar a l'allotjament.

  • Ofereix Apartamentos Prat de les Molleres habitacions accessibles?

    Sí, Apartamentos Prat de les Molleres ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Hi ha cap altre hotel Eurostars a Soldeu?

    En total, hi ha 1 ubicació a Soldeu. L'establiment Eurostars més popular a Soldeu és Apartamentos Prat de les Molleres.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Apartamentos Prat de les Molleres?

    Valora l'opció d'arribar a Apartamentos Prat de les Molleres el dilluns, quan el preu per nit sol ser més baix (54 € per nit de mitjana).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Apartamentos Prat de les Molleres