Hotel

Amun Ini Beach Resort & Spa

4 estrelles
9,3
Excel·lent
basat en 153 valoracions
153 valoracions verificades
dc. 28/10
-
dj. 29/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
178 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Amun Ini Beach Resort & Spa

dc. 28/10
-
dj. 29/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Amun Ini Beach Resort & Spa

Ubicado en Anda, este resort se encuentra a un pequeño viaje en coche de Guindulman. Los huéspedes también podrán relajarse con toda tranquilidad en la playa privada.

El resort ofrece unas inst...

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+63 385 106 230

Avantatges i serveis a Amun Ini Beach Resort & Spa

  • Platja privada
  • Immersió lleugera
  • Piscina exterior
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Cafetera
  • Aparcament gratuït
  • TV de pantalla plana

Valoracions sobre Amun Ini Beach Resort & Spa

9,3
Extraordinari
153 valoracions verificades
Extraordinari
109
Molt bo
19
Bo
14
D'acord
2
Acceptable
8
Mediocre
0
Deficient
1
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Amun Ini Beach Resort & Spa

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Amun Ini Beach Resort & Spa

  • Amun Ini Beach Resort & Spa té piscina?

    Sí. Els usuaris d'HotelsCombined que viatgen a Anda normalment busquen hotels amb piscina. La majoria d'hotels tenen horaris de piscina, demana'n els horaris i la normativa a la recepció de Amun Ini Beach Resort & Spa.

  • Quin és el número de telèfon de Amun Ini Beach Resort & Spa?

    Si tens cap pregunta en relació amb l'hotel o la teva estada, truca al +63 385 106 230.

  • Amun Ini Beach Resort & Spa té servei de Wi-Fi?

    Sí, Amun Ini Beach Resort & Spa té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Amun Ini Beach Resort & Spa?

    12:00. Si vols fer la sortida més tard, posa't en contacte amb recepció tan aviat com et sigui possible. L'horari d'entrada és a partir de les 14:00.

  • Quant costa allotjar-se a Amun Ini Beach Resort & Spa, Anda?

    Actualment, una bona oferta a Amun Ini Beach Resort & Spa està entre 189 € i 231 € per nit. Els preus varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. Introdueix totes les dades de la teva estada al formulari anterior per veure les millors ofertes disponibles en aquest moment.

  • Hi ha restaurant a Amun Ini Beach Resort & Spa?

    Sí, Amun Ini Beach Resort & Spa, Anda, té un restaurant a les instal·lacions. També hi ha servei de bar a les instal·lacions.

  • Amun Ini Beach Resort & Spa ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Amun Ini Beach Resort & Spa, Anda, ofereix habitualment un servei de bugaderia per als clients. L'allotjament també ofereix planxes i taules de planxar.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Amun Ini Beach Resort & Spa?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Amun Ini Beach Resort & Spa, mira d'allotjar-t'hi en novembre, quan els preus solen ser més baixos (100 €).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Amun Ini Beach Resort & Spa