Alsisar Haveli - A Heritage Hotel

Hotel
4 estrelles
dc. 05/08
-
dj. 06/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
42 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Alsisar Haveli - A Heritage Hotel

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Alsisar Haveli - A Heritage Hotel i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 29 de juliol de 2026 per últim cop.
dc. 05/08
-
dj. 06/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit individual
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Alsisar Haveli - A Heritage Hotel

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Alsisar Haveli - A Heritage Hotel, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 29 de juliol de 2026 per últim cop.
A solo unos minutos conduciendo de Jaipur Zoo, Alsisar Haveli es una base excepcional en Jaipur, además de vistas únicas a Nahargarh Fort. También se pone a disposición de los huéspedes acceso a inter...

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+91 141 236 8290

Avantatges i serveis a Alsisar Haveli - A Heritage Hotel

Llista completa dels serveis que trobaràs a Alsisar Haveli - A Heritage Hotel, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Piscina exterior
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Aparcament gratuït
  • Centre de negocis
  • TV de pantalla plana

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Internet
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Ventilador
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Xampú
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Gel de bany
  • Aire condicionat
  • Tovalloles/llençols (de pagament)
  • Papereres
  • Suavitzant

Serveis i comoditats

  • Centre de negocis
  • Cotxe de lloguer
  • Servei de despertador
  • Caixa forta
  • Oficina de canvi
  • Servei d'habitacions
  • Contractació de visites guiades
  • Accés amb clau
  • Ampolla d'aigua
  • Capella/temple
  • Registre d'entrada/de sortida privat
  • Recepció les 24h

Bany

  • Vàter elevat
  • Dutxa
  • Casquet de dutxa
  • Vàter addicional
  • Banyera
  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Bany privat
  • Dutxa sense graó

Restaurants

  • Bullidor elèctric
  • Cafeteria
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Tetera/cafetera
  • Bullidor
  • Nevera
  • Es pot demanar menjar a l'allotjament
  • Cafetera

General

  • Accés al saló executiu
  • Zona per jeure
  • Sofà
  • Armariets
  • Telèfon
  • Terra enrajolat/de marbre
  • Magatzem disponible

Piscina i spa

  • Massatge
  • Spa
  • Piscina exterior
  • Tovalloles de piscina
  • Bany turc

Accessibilitat i idoneïtat

  • Habitacions per a no fumadors disponibles
  • Aparcament accessible
  • Coixí sense plomes
  • Zona de fumadors
  • Entrada privada

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de planxa
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Planxa per a pantalons
  • Assecadora

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Kit de primers auxilis
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Seguretat les 24 hores
  • Caixa forta

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • Sala d'estar/de TV compartida
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • TV

Habitació

  • Llits extrallargs (> 2 metres)
  • Endoll a prop del llit
  • Penjador de roba
  • Armari

Aparcament i transport

  • Transport a l’aeroport (de pagament)
  • Aparcament gratuït
  • Servei de trasllat (de pagament)

Aire lliure

  • Terrassa/Pati
  • Jardí

Espai de treball

  • Fax/fotocòpies
  • Escriptori

Coses per fer

  • Botiga de regals
  • Entreteniment nocturn

Valoracions sobre Alsisar Haveli - A Heritage Hotel

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Alsisar Haveli - A Heritage Hotel i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 1877 valoracions sobre Alsisar Haveli - A Heritage Hotel fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 29 de juliol de 2026 per últim cop.
8,5
Molt bo
1877 valoracions verificades
Extraordinari
1117
Molt bo
352
Bo
208
D'acord
74
Acceptable
64
Mediocre
25
Deficient
37
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Alsisar Haveli - A Heritage Hotel

Descobreix altres establiments a Jaipur que ofereixen una experiència i un ambient similars a Alsisar Haveli - A Heritage Hotel. En total, hi ha 4392 hotels que atenen viatgers a Jaipur. Les dades de preus es van actualitzar el dia 29 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Downtown, Jaipur

Alsisar Haveli - A Heritage Hotel es troba a Sansar Chandra Road, al barri de Downtown de Jaipur. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 29 de juliol de 2026.
Ubicació de Alsisar Haveli - A Heritage Hotel: Sansar Chandra Road

Llocs d’interès més populars

  • Birla Auditorium1.7 km
  • Bapu Bazar1.9 km
  • Albert Hall Museum2 km
  • Nahargarh Fort2 km
  • City Palace2 km
  • Jantar Mantar2 km
  • Jaipur Zoo2.1 km
  • Johri Bazar2.2 km
  • Kareng Ghar2.2 km
  • Hawa Mahal2.2 km
  • Jaipur City Centre2.5 km
  • Civil Line Park2.6 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Alsisar Haveli - A Heritage Hotel

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Alsisar Haveli - A Heritage Hotel. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 29 de juliol de 2026 per últim cop.

  • A quina distància està Alsisar Haveli - A Heritage Hotel de l'aeroport més proper, Aeroport de Jaipur Sanganeer?

    La distància entre Aeroport de Jaipur Sanganeer i Alsisar Haveli - A Heritage Hotel és de 17,7 km. Per arribar a l'aeroport des de l'hotel en cotxe es triga de mitjana 0 h 13 min sense embussos de trànsit. Cal tenir en compte les hores punta de circulació, especialment a les zones metropolitanes.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Jaipur Sanganeer a Alsisar Haveli - A Heritage Hotel?

    Alsisar Haveli - A Heritage Hotel té aparcament per als clients de l'hotel i, per tant, per a la majoria de persones que visiten Jaipur llogar un cotxe per aproximadament 115 €/dia pot ser la millor opció. Et permet desplaçar-te entre l'hotel i Aeroport de Jaipur Sanganeer i, a més, et dona flexibilitat per moure't per la zona. Darrerament, una de les opcions més populars és agafar un taxi o contractar un servei de cotxe compartit per anar de Aeroport de Jaipur Sanganeer a l'hotel. Aquesta opció sol ser econòmica, però els clients han d'estar atents als preus en hores punta.

  • Alsisar Haveli - A Heritage Hotel té piscina?

    Sí, Alsisar Haveli - A Heritage Hotel té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • Quin és el número de telèfon de Alsisar Haveli - A Heritage Hotel?

    Si tens dubtes o preguntes en relació amb la teva estada, truca al +91 141 236 8290 per parlar amb la recepció de Alsisar Haveli - A Heritage Hotel.

  • Alsisar Haveli - A Heritage Hotel té servei de Wi-Fi?

    Sí, Alsisar Haveli - A Heritage Hotel té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Alsisar Haveli - A Heritage Hotel?

    12:00. Si vols fer la sortida més tard, posa't en contacte amb recepció tan aviat com et sigui possible. L'horari d'entrada és a partir de les 14:00.

  • Quant costa allotjar-se a Alsisar Haveli - A Heritage Hotel, Jaipur?

    Normalment, els preus de les habitacions de Alsisar Haveli - A Heritage Hotel estan al voltant de 49 €/nit i es troben ofertes econòmiques a partir de 32 €/nit. Els preus varien en funció de molts factors, com ara les dates, la temporada o el tipus d'habitació. Utilitza el formulari anterior per veure les ofertes disponibles per a la teva estada.

  • Hi ha restaurant a Alsisar Haveli - A Heritage Hotel?

    A Alsisar Haveli - A Heritage Hotel, hi ha un restaurant. Posa-t'hi en contacte per conèixer els horaris de cuina del restaurant. També hi ha servei de bar a les instal·lacions.

  • Alsisar Haveli - A Heritage Hotel ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Alsisar Haveli - A Heritage Hotel, Jaipur, ofereix habitualment un servei de bugaderia per als clients. Els clients també tenen accés a una planxa i a una taula de planxar durant la seva estada. Si no són a l'habitació, sol·licita-les a recepció.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Alsisar Haveli - A Heritage Hotel?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Alsisar Haveli - A Heritage Hotel, mira d'allotjar-t'hi en maig, quan els preus solen ser més baixos (11 €).

  • A Jaipur, a quina zona es troba Alsisar Haveli - A Heritage Hotel?

    Alsisar Haveli - A Heritage Hotel es troba dins de l'àrea Downtown a Jaipur. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Alsisar Haveli - A Heritage Hotel respecte de la resta de llocs a Jaipur.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Alsisar Haveli - A Heritage Hotel