Agriturismo Casale dei Frontini

Hotel
2 estrelles
dl. 03/08
-
dt. 04/08
2 hostes, 1 habitació
Proveïdor
Proveïdor per a Agriturismo Casale dei Frontini
Proveïdor per a Agriturismo Casale dei Frontini
Proveïdor per a Agriturismo Casale dei Frontini
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Agriturismo Casale dei Frontini

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Agriturismo Casale dei Frontini i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.
dl. 03/08
-
dt. 04/08

Informació sobre Agriturismo Casale dei Frontini

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Agriturismo Casale dei Frontini, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.

Good to Know

Hora d’entrada15:30
Hora de sortida10:30
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+39 075 885 2174
Número de llicència: 054052B501006669, IT054052B501006669

Avantatges i serveis a Agriturismo Casale dei Frontini

Llista completa dels serveis que trobaràs a Agriturismo Casale dei Frontini, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Piscina exterior
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Wi-Fi gratuïta
  • Aparcament gratuït
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Internet

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Ventilador
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Xampú
  • Calefacció
  • Adaptador
  • Gel de bany
  • Aire condicionat
  • Papereres

Accessibilitat i idoneïtat

  • Tota la unitat es troba a la planta baixa
  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Accessible - mobilitat
  • Aparcament accessible
  • Coixí hipoal·lergogen
  • Per a no fumadors
  • Pica de lavabo baixa
  • Vàter amb agafadors
  • Zona de fumadors
  • Entrada privada

Bany

  • Dutxa
  • Vàter amb cisterna alta
  • Bidet
  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Bany privat

General

  • Habitacions familiars
  • Llar de foc
  • Zona per jeure
  • Vistes al jardí
  • Sofà
  • Insonorització
  • Terra enrajolat/de marbre

Coses per fer

  • Bicicleta de lloguer
  • Jocs de taula/trencaclosques
  • Ciclisme
  • Classes de cuina
  • Marxa a cavall
  • Ping-pong

Habitació

  • Endoll a prop del llit
  • Sofà llit
  • Penjador de roba
  • Armari

Ideal per a famílies

  • Bressol disponible
  • Menjar infantil
  • Equipament infantil per jugar a l'exterior
  • Parc infantil

Cuina

  • Estris de cuina
  • Nevera
  • Cuina americana

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • Sala d'estar/de TV compartida
  • TV

Aire lliure

  • Cadires de platja
  • Zona de pícnic
  • Jardí

Restaurants

  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Taula per menjar

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Kit de primers auxilis
  • Mosquitera

Espai de treball

  • Fax/fotocòpies
  • Escriptori

Piscina

  • Piscina exterior
  • Piscina amb vistes

Aparcament i transport

  • Aparcament gratuït

Serveis i comoditats

  • Registre d'entrada/de sortida privat

Valoracions sobre Agriturismo Casale dei Frontini

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Agriturismo Casale dei Frontini i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 174 valoracions sobre Agriturismo Casale dei Frontini fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.
9,2
Extraordinari
174 valoracions verificades
Extraordinari
145
Molt bo
21
Bo
7
D'acord
1
Acceptable
0
Mediocre
0
Deficient
0
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Agriturismo Casale dei Frontini

Descobreix altres establiments a Todi que ofereixen una experiència i un ambient similars a Agriturismo Casale dei Frontini. En total, hi ha 301 hotels que atenen viatgers a Todi. Les dades de preus es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Todi

Agriturismo Casale dei Frontini es troba a Via Valle Andrea 12, al barri de de Todi. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 27 de juliol de 2026.
Ubicació de Agriturismo Casale dei Frontini: Via Valle Andrea 12

Llocs d’interès més populars

  • Palazzo Vescovile7.6 km
  • Cathedral of Todi7.6 km
  • Palazzo del Popolo7.7 km
  • Palazzo del Priore7.7 km
  • Palazzo del Capitano7.7 km
  • Porta Marzia7.8 km
  • Porta Catena7.8 km
  • Church of San Fortunato7.8 km
  • Porta Aurea7.9 km
  • Santa Maria della Consolazione8.2 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Agriturismo Casale dei Frontini

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Agriturismo Casale dei Frontini. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.

  • Agriturismo Casale dei Frontini admet animals domèstics?

    Agriturismo Casale dei Frontini admet animals domèstics. Pots allotjar-te a Agriturismo Casale dei Frontini amb la teva mascota.

  • Agriturismo Casale dei Frontini té piscina?

    Sí. Els usuaris d'HotelsCombined que viatgen a Todi normalment busquen hotels amb piscina. La majoria d'hotels tenen horaris de piscina, demana'n els horaris i la normativa a la recepció de Agriturismo Casale dei Frontini.

  • Quin és el número de telèfon de Agriturismo Casale dei Frontini?

    La millor manera de posar-te en contacte amb Agriturismo Casale dei Frontini és trucar al +39 075 885 2174.

  • Agriturismo Casale dei Frontini té servei de Wi-Fi?

    Sí, Agriturismo Casale dei Frontini té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Agriturismo Casale dei Frontini?

    10:30 és l'hora de sortida a Agriturismo Casale dei Frontini. És possible endarrerir la sortida, però cal acordar-ho amb l'hotel prèviament.

  • Quant costa allotjar-se a Agriturismo Casale dei Frontini, Todi?

    Normalment, els preus de les habitacions de Agriturismo Casale dei Frontini estan al voltant de 93 €/nit i es troben ofertes econòmiques a partir de 88 €/nit. Els preus varien en funció de molts factors, com ara les dates, la temporada o el tipus d'habitació. Utilitza el formulari anterior per veure les ofertes disponibles per a la teva estada.

  • Hi ha restaurant a Agriturismo Casale dei Frontini?

    Sí, Agriturismo Casale dei Frontini té restaurant. L'allotjament també té un bar per fer-hi una copa.

  • Ofereix Agriturismo Casale dei Frontini habitacions accessibles?

    Sí, Agriturismo Casale dei Frontini ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Agriturismo Casale dei Frontini